Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

017: LHDev 4-

Lichte heren development vier-zonder
4 races

za 12:54 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[5]01:43,34(1)03:32,38(1)05:18,87(1)07:06,02(1)
  Calvin Terpstra01:49,0401:46,4901:47,15
2.ARGArgo[6]01:44,45(2)03:33,09(2)05:22,01(2)07:11,64(2)
  Leander Gall01:48,6401:48,9201:49,63
3.NERNereus[2]01:45,37(3)03:33,90(3)05:24,16(3)07:14,41(3)
  Maciek Mika01:48,5301:50,2601:50,25
4.SKOSkøll[3]01:45,76(4)03:35,56(4)05:25,83(4)07:16,30(4)
  Ewout Hardeman01:49,8001:50,2701:50,47
5.ORCOrca[4]01:47,38(5)03:38,90(5)05:31,92(5)07:25,49(5)
  Maarten Mein01:51,5201:53,0201:53,57
6.ASOAsopos[1]01:47,73(6)03:39,72(6)05:35,71(6)07:29,03(6)
  Victor Hakeboom01:51,9901:55,9901:53,32

za 12:59 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1[6]01:39,31(1)03:26,80(1)05:14,69(1)07:04,62(1)
  Sven Brinkman01:47,4901:47,8901:49,93
2.PROProteus 2[4]01:44,59(3)03:32,09(3)05:21,45(3)07:10,34(2)
  Tom van der Sande01:47,5001:49,3601:48,89
3.SKASkadi[5]01:42,49(2)03:30,09(2)05:20,40(2)07:13,10(3)
  Floris Hondmann01:47,6001:50,3101:52,70
4.AEGAegir[3]01:46,01(4)03:34,49(4)05:26,10(5)07:18,12(4)
  Robert Kuyer01:48,4801:51,6101:52,02
5.LAGLaga[1]01:46,30(5)03:34,86(5)05:25,82(4)07:18,46(5)
  Bas de Ruijter01:48,5601:50,9601:52,64
6.NJONjord 2[2]01:46,30(5)03:39,79(6)05:33,06(6)07:27,40(6)
  Bart Boersma01:53,4901:53,2701:54,34

za 17:14 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[5]01:48,47(1)03:41,68(1)--07:34,10(1)
  Robert Kuyer01:53,21
2.NJONjord 2[2]01:51,07(3)03:47,50(3)--07:41,32(2)
  Bart Boersma01:56,43
3.ASOAsopos[1]01:51,48(4)03:46,85(2)--07:45,02(3)
  Victor Hakeboom01:55,37
4.ORCOrca[3]01:49,94(2)03:48,03(4)--07:48,88(4)
  Maarten Mein01:58,09

za 17:19 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1[5]01:45,24(1)03:35,87(1)05:27,88(1)07:18,46(1)
  Sven Brinkman01:50,6301:52,0101:50,58
2.ARGArgo[4]01:46,91(4)03:38,86(4)05:33,97(4)07:25,54(2)
  Leander Gall01:51,9501:55,1101:51,57
3.PROProteus 1[6]01:45,43(2)03:36,92(2)05:31,49(2)07:25,70(3)
  Calvin Terpstra01:51,4901:54,5701:54,21
4.PROProteus 2[3]01:48,84(6)03:39,59(5)05:34,75(5)07:25,95(4)
  Tom van der Sande01:50,7501:55,1601:51,20
5.NERNereus[2]01:46,00(3)03:37,68(3)05:32,87(3)07:27,61(5)
  Maciek Mika01:51,6801:55,1901:54,74
6.SKASkadi[1]01:47,66(5)03:47,67(6)05:37,62(6)07:34,31(6)
  Floris Hondmann02:00,0101:49,9501:56,69

Acties

Terug