Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

027: DDev 4-

Dames development vier-zonder
5 races

za 13:29 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:49,92(2)03:51,93(1)05:53,30(1)07:48,43(1)
  Floor Davids02:02,0102:01,3701:55,13
2.PROProteus[1]01:49,69(1)03:55,44(2)05:58,63(2)07:54,87(2)
  Kitty de Smit02:05,7502:03,1901:56,24
3.EUREuros[2]01:55,48(4)04:01,20(4)06:03,12(3)07:59,32(3)
  Anne-Lynn Paalvast02:05,7202:01,9201:56,20
4.ARGArgo[3]01:53,39(3)04:00,59(3)06:05,41(4)08:04,60(4)
  Sanne Put02:07,2002:04,8201:59,19
5.SKOSkøll[4]01:56,51(5)04:05,10(5)06:10,30(5)08:10,10(5)
  Astrid Druijff02:08,5902:05,2001:59,80

za 13:34 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[3]01:54,03(1)03:55,88(1)05:54,54(1)07:54,84(1)
  Dieuwertje den Besten02:01,8501:58,6602:00,30
2.LAGLaga 2[4]01:55,67(2)04:00,44(2)05:59,02(2)07:59,06(2)
  Regina Aukes02:04,7701:58,5802:00,04
3.ORCOrca[5]01:57,26(3)04:01,84(3)06:02,89(3)08:04,67(3)
  Emma Verkaaik02:04,5802:01,0502:01,78
4.VIDVidar/Proteus[2]01:58,60(4)04:06,32(4)06:09,67(4)08:15,41(4)
  Marleen van Soest02:07,7202:03,3502:05,74
5.ASOAsopos 2[1]02:00,55(5)04:08,90(5)06:14,66(5)08:18,88(5)
  Fleur Hiensch02:08,3502:05,7602:04,22

za 13:39 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 70° (ONO), 42% wind tegen, 58% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos 1[5]01:53,49(1)03:50,44(1)05:50,34(1)07:47,17(1)
  Anouk Bonke01:56,9501:59,9001:56,83
2.THEThêta[4]01:54,62(2)03:52,66(2)05:52,25(2)07:48,99(2)
  Tessa van Haaften01:58,0401:59,5901:56,74
3.OKEOkeanos[3]01:58,39(3)03:58,26(3)05:58,59(3)07:57,26(3)
  Sarah Tabak01:59,8702:00,3301:58,67
4.TRITriton[1]02:00,96(4)04:02,07(4)06:06,21(4)08:07,98(4)
  Maartje Schrauwen02:01,1102:04,1402:01,77
5.NJONjord[2]02:02,73(5)04:07,02(5)06:14,34(5)08:18,46(5)
  Margot Leeuwenburgh02:04,2902:07,3202:04,12

za 17:49 : B-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[2]01:58,11(1)04:02,19(1)06:02,99(1)08:06,14(1)
  Sanne Put02:04,0802:00,8002:03,15
2.EUREuros[4]02:00,27(2)04:04,60(2)06:05,71(2)08:07,56(2)
  Anne-Lynn Paalvast02:04,3302:01,1102:01,85
3.OKEOkeanos[5]02:00,54(3)04:05,90(3)06:07,67(3)08:10,81(3)
  Sarah Tabak02:05,3602:01,7702:03,14
4.ORCOrca[6]02:01,18(4)04:07,02(4)06:11,06(4)08:16,82(4)
  Emma Verkaaik02:05,8402:04,0402:05,76
5.TRITriton[1]02:04,78(5)04:10,75(5)06:14,27(5)08:19,40(5)
  Maartje Schrauwen02:05,9702:03,5202:05,13
6.VIDVidar/Proteus[3]02:06,70(6)04:18,00(6)06:26,86(6)08:40,46(6)
  Marleen van Soest02:11,3002:08,8602:13,60

za 17:54 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:52,41(1)03:49,82(1)05:52,07(1)07:51,45(1)
  Floor Davids01:57,4102:02,2501:59,38
2.LAGLaga 1[4]01:57,14(2)03:57,74(2)06:01,02(2)08:00,46(2)
  Dieuwertje den Besten02:00,6002:03,2801:59,44
3.ASOAsopos 1[6]01:57,55(3)03:58,45(3)06:02,39(4)08:00,69(3)
  Anouk Bonke02:00,9002:03,9401:58,30
4.THEThêta[2]01:57,94(5)03:59,87(4)06:01,71(3)08:01,39(4)
  Tessa van Haaften02:01,9302:01,8401:59,68
5.PROProteus[1]01:57,55(3)04:00,12(5)06:05,89(5)08:09,12(5)
  Kitty de Smit02:02,5702:05,7702:03,23
6.LAGLaga 2[3]02:02,29(6)04:06,82(6)06:17,24(6)08:23,81(6)
  Regina Aukes02:04,5302:10,4202:06,57

Acties

Terug