Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

034: LDDev 2x (Development Klassement)

Lichte dames development dubbeltwee
4 races

za 11:25 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas/Saurus[1]01:59,54(6)03:58,70(1)--08:07,23(1)
  Thamar Kroes01:59,16
2.LAGLaga 1[6]01:57,38(3)04:00,88(3)--08:12,22(2)
  Annabel Oggel02:03,50
3.SKOSkøll[4]01:56,86(2)04:00,62(2)--08:13,31(3)
  Adinda Pijpers02:03,76
4.OKEOkeanos[2]01:56,45(1)04:01,81(4)--08:13,99(4)
  Aurianne Puts02:05,36
5.DDSDDS[7]--04:05,05(5)--08:21,32(5)
  Teddy Damen
6.SKASkadi[3]01:58,38(4)04:05,86(7)--08:22,48(6)
  Giulia Rolloos02:07,48
7.VIDVidar[5]01:59,00(5)04:05,35(6)--08:33,01(7)
  Ruby van Schaik02:06,35

za 11:31 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[7]--04:01,69(1)06:07,07(1)08:09,76(1)
  Lisanne de Weert02:05,3802:02,69
2.NERNereus[2]--04:03,78(3)06:08,46(2)08:10,89(2)
  Eva van Hilten02:04,6802:02,43
3.TRITriton 1[1]--04:02,79(2)06:08,82(3)08:12,07(3)
  Inez den Hond02:06,0302:03,25
4.TRITriton 2[6]--04:04,31(4)06:11,31(4)08:14,01(4)
  Merel Kraak02:07,0002:02,70
5.GYAGyas[5]--04:06,85(6)06:12,97(5)08:17,81(5)
  Sanne van den Tol02:06,1202:04,84
6.SAUSaurus[8]--04:05,80(5)06:15,23(6)08:18,12(6)
  Keet van den Heuvel02:09,4302:02,89
7.GYAGyas/Aegir[3]--04:09,76(7)06:21,46(7)08:28,48(7)
  Jolien Wilbrink02:11,7002:07,02
8.LAGLaga 2[4]--04:11,96(8)06:24,41(8)08:32,64(8)
  Pauline Verkaik02:12,4502:08,23

za 16:03 : B-finale

4.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[7]02:00,93(1)--06:30,61(1)08:42,45(1)
  Sanne van den Tol02:11,84
2.GYAGyas/Aegir[2]02:06,67(5)--06:52,79(7)08:49,94(2)
  Jolien Wilbrink01:57,15
3.SAUSaurus[4]02:07,07(6)--06:39,53(4)08:50,25(3)
  Keet van den Heuvel02:10,72
4.LAGLaga 2[1]02:04,59(4)--06:38,09(2)08:54,41(4)
  Pauline Verkaik02:16,32
5.SKASkadi[5]02:04,32(3)--06:41,55(5)08:58,14(5)
  Giulia Rolloos02:16,59
6.DDSDDS[6]02:07,41(7)--06:50,97(6)09:10,85(6)
  Teddy Damen02:19,88
7.VIDVidar[3]02:03,89(2)--06:38,88(3)09:18,02(7)
  Ruby van Schaik02:39,14

za 16:09 : A-finale

4.0 m/s, 40° (NO), 69% wind tegen, 31% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[7]02:03,73(1)--06:25,43(1)08:30,30(1)
  Lisanne de Weert02:04,87
2.PHOPhocas/Saurus[8]02:06,25(3)--06:32,23(3)08:36,81(2)
  Thamar Kroes02:04,58
3.NERNereus[5]02:04,68(2)--06:31,55(2)08:38,72(3)
  Eva van Hilten02:07,17
4.TRITriton 1[3]02:07,33(5)--06:35,96(4)08:44,20(4)
  Inez den Hond02:08,24
5.SKOSkøll[4]02:07,07(4)--06:37,59(5)08:47,54(5)
  Adinda Pijpers02:09,95
6.TRITriton 2[2]02:11,21(6)--06:42,40(6)08:51,03(6)
  Merel Kraak02:08,63
7.OKEOkeanos[1]02:11,21(6)--06:45,53(7)08:57,25(7)
  Aurianne Puts02:11,72
8.LAGLaga 1[6]02:18,01(8)--06:54,75(8)09:04,52(8)
  Annabel Oggel02:09,77

Acties

Terug