Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

035: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
5 races

za 10:10 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[3]01:56,45(1)03:56,92(1)05:58,88(1)07:59,52(1)
  Rosa Brouwers02:00,4702:01,9602:00,64
2.ASOAsopos[2]01:57,84(3)03:58,50(2)06:01,67(2)08:01,44(2)
  Renate Vos02:00,6602:03,1701:59,77
3.THEThêta[4]01:58,94(5)04:00,14(5)06:03,79(4)08:02,93(3)
  Els Vlooswijk02:01,2002:03,6501:59,14
4.ARGArgo[1]01:57,05(2)03:58,72(3)06:03,32(3)08:05,35(4)
  Fleur Willems02:01,6702:04,6002:02,03
5.EUREuros[5]01:58,08(4)03:59,89(4)06:05,59(5)08:08,01(5)
  Cyrelle Tenhagen02:01,8102:05,7002:02,42

za 10:15 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[5]01:56,45(1)03:57,65(1)06:01,70(1)08:03,01(1)
  Maaike Olivier02:01,2002:04,0502:01,31
2.ORCOrca[1]01:58,11(3)03:59,85(4)06:04,68(4)08:03,36(2)
  Tessa Reitsma02:01,7402:04,8301:58,68
3.PHOPhocas[4]01:57,38(2)03:58,62(2)06:02,75(2)08:04,26(3)
  Ilse van Doorn02:01,2402:04,1302:01,51
4.NERNereus[3]01:58,64(4)03:59,62(3)06:03,99(3)08:05,60(4)
  Babette den Houting02:00,9802:04,3702:01,61
5.SAUSaurus[2]01:59,63(5)04:01,48(5)06:07,58(5)08:11,17(5)
  Evy Paulussen02:01,8502:06,1002:03,59

za 10:20 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[6]01:55,39(4)03:53,50(1)05:53,91(1)07:53,45(1)
  Anna Vos01:58,1102:00,4101:59,54
2.NJONjord[3]01:53,52(1)03:54,08(2)05:56,38(2)07:57,92(2)
  Jenny Huizing02:00,5602:02,3002:01,54
3.GYAGyas[5]01:55,19(3)03:57,16(3)06:03,52(3)08:07,90(3)
  Frouke Tijsma02:01,9702:06,3602:04,38
4.VIDVidar[1]01:56,94(5)03:59,79(5)06:04,57(5)08:08,31(4)
  Famke Paulussen02:02,8502:04,7802:03,74
5.LAGLaga[2]01:54,95(2)03:57,84(4)06:04,25(4)08:09,25(5)
  Sophie Mans02:02,8902:06,4102:05,00
6.SKASkadi[4]01:58,03(6)04:03,12(6)06:11,01(6)08:17,48(6)
  Rosita van den Puttelaar02:05,0902:07,8902:06,47

za 15:10 : B-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[5]02:01,50(6)04:12,28(3)06:15,80(3)08:18,78(1)
  Els Vlooswijk02:10,7802:03,5202:02,98
2.ARGArgo[3]01:59,74(1)04:09,82(1)06:15,35(2)08:20,40(2)
  Fleur Willems02:10,0802:05,5302:05,05
3.NERNereus[1]02:00,82(3)04:11,11(2)06:14,82(1)08:20,74(3)
  Babette den Houting02:10,2902:03,7102:05,92
4.PHOPhocas[6]02:00,82(3)04:12,81(5)06:18,52(4)08:24,21(4)
  Ilse van Doorn02:11,9902:05,7102:05,69
5.GYAGyas[4]02:00,40(2)04:12,59(4)06:19,14(5)08:29,35(5)
  Frouke Tijsma02:12,1902:06,5502:10,21
6.VIDVidar[2]02:00,88(5)04:14,37(6)06:23,17(6)08:34,13(6)
  Famke Paulussen02:13,4902:08,8002:10,96

za 15:15 : A-finale

5.0 m/s, 50° (NO), 60% wind tegen, 40% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[6]02:00,89(3)04:02,26(3)06:04,73(1)08:03,86(1)
  Anna Vos02:01,3702:02,4701:59,13
2.NJONjord[1]01:58,52(1)04:01,41(1)06:06,50(3)08:05,70(2)
  Jenny Huizing02:02,8902:05,0901:59,20
3.AEGAegir[5]02:00,23(2)04:02,06(2)06:05,72(2)08:06,14(3)
  Rosa Brouwers02:01,8302:03,6602:00,42
4.ORCOrca[3]02:04,04(4)04:09,03(4)06:16,76(4)08:19,51(4)
  Tessa Reitsma02:04,9902:07,7302:02,75
5.TRITriton[4]02:04,23(5)04:10,49(5)06:19,43(5)08:24,16(5)
  Maaike Olivier02:06,2602:08,9402:04,73
6.ASOAsopos[2]02:06,12(6)04:13,30(6)06:24,50(6)08:30,15(6)
  Renate Vos02:07,1802:11,2002:05,65

Acties

Terug