Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

139: LDGb 2x

Lichte dames gevorderde B dubbeltwee
4 races

zo 12:03 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[3]01:59,86(2)04:00,62(1)06:03,65(1)08:07,58(1)
  Aurianne Puts02:00,7602:03,0302:03,93
2.SKASkadi/Nereus[2]01:59,57(1)04:02,02(2)06:08,82(2)08:14,23(2)
  Rianne van der Horst Jansen02:02,4502:06,8002:05,41
3.SKASkadi[1]02:02,03(3)04:06,82(3)06:12,79(3)08:15,79(3)
  Giulia Rolloos02:04,7902:05,9702:03,00
4.DDSDDS[5]02:03,71(4)04:07,83(4)06:12,95(4)08:16,00(4)
  Teddy Damen02:04,1202:05,1202:03,05
5.SKOSkøll 3[4]02:13,16(5)04:24,78(5)06:37,44(5)08:49,85(5)
  Katja van der Perk02:11,6202:12,6602:12,41

zo 12:09 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 80° (O), 33% wind tegen, 67% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[2]01:57,39(2)03:55,95(1)05:54,53(1)07:52,88(1)
  Lisanne de Weert01:58,5601:58,5801:58,35
2.NERNereus[1]01:58,77(3)03:57,10(3)05:54,94(2)07:53,78(2)
  Eva van Hilten01:58,3301:57,8401:58,84
3.SKOSkøll 1[6]01:56,64(1)03:56,35(2)05:56,57(3)07:59,61(3)
  Adinda Pijpers01:59,7102:00,2202:03,04
4.SKOSkøll 2[5]02:00,48(4)03:59,48(4)06:00,26(4)08:00,84(4)
  Anna Vos01:59,0002:00,7802:00,58
5.SAUSaurus[4]02:01,32(5)04:02,47(5)06:03,48(5)08:07,06(5)
  Keet van den Heuvel02:01,1502:01,0102:03,58
6.VIDVidar[3]02:03,00(6)04:08,83(6)06:16,56(6)08:26,99(6)
  Ruby van Schaik02:05,8302:07,7302:10,43

zo 16:53 : B-finale

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SAUSaurus[3]02:01,57(1)04:08,93(1)06:16,19(1)08:23,22(1)
  Keet van den Heuvel02:07,3602:07,2602:07,03

zo 16:59 : A-finale

5.0 m/s, 90° (O), 22% wind tegen, 78% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[5]01:57,31(1)03:55,58(1)05:59,51(1)07:58,19(1)
  Lisanne de Weert01:58,2702:03,9301:58,68
2.NERNereus[3]02:00,04(3)03:59,09(3)06:04,61(3)08:03,94(2)
  Eva van Hilten01:59,0502:05,5201:59,33
3.SKOSkøll 2[8]02:00,59(5)03:58,56(2)06:02,74(2)08:05,74(3)
  Anna Vos01:57,9702:04,1802:03,00
4.OKEOkeanos[4]02:00,23(4)04:00,56(5)06:07,27(5)08:08,93(4)
  Aurianne Puts02:00,3302:06,7102:01,66
5.SKOSkøll 1[7]01:58,49(2)03:59,64(4)06:05,70(4)08:11,46(5)
  Adinda Pijpers02:01,1502:06,0602:05,76
6.SKASkadi/Nereus[6]02:02,38(6)04:03,44(6)06:11,95(6)08:16,54(6)
  Rianne van der Horst Jansen02:01,0602:08,5102:04,59
7.DDSDDS[1]02:04,14(8)04:08,40(8)06:19,07(8)08:23,50(7)
  Teddy Damen02:04,2602:10,6702:04,43
8.SKASkadi[2]02:03,94(7)04:08,11(7)06:17,99(7)08:24,65(8)
  Giulia Rolloos02:04,1702:09,8802:06,66

Acties

Terug