Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

008: HDev 2x (Development Klassement)

Heren development dubbeltwee
4 races

za 10:25 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[2]01:39,44(1)03:23,08(1)05:11,66(2)06:57,63(1)
  Michiel Moerman01:43,6401:48,5801:45,97
2.THEThêta[5]01:41,22(2)03:24,20(2)05:11,09(1)06:58,37(2)
  Robert Tiemeijer01:42,9801:46,8901:47,28
3.TRITriton[3]01:47,41(4)03:34,85(3)05:25,65(3)07:16,26(3)
  Wessel Boosman01:47,4401:50,8001:50,61
4.DUDDudok/Hoop[7]01:48,11(6)03:39,25(6)05:32,81(5)07:24,68(4)
  Patrick Volaart01:51,1401:53,5601:51,87
5.PHOPhocas[4]01:47,71(5)03:38,01(4)05:32,41(4)07:26,81(5)
  Wouter Bos01:50,3001:54,4001:54,40
6.SKASkadi 2[6]01:46,93(3)03:38,46(5)05:34,54(6)07:30,87(6)
  Sebastiaan Pach01:51,5301:56,0801:56,33

za 10:30 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[5]01:43,13(3)03:30,69(1)05:19,99(1)07:10,69(1)
  Edwin van der Maarel01:47,5601:49,3001:50,70
2.VIKViking/Leythe[7]01:41,06(1)03:31,47(3)05:22,61(2)07:14,89(2)
  Jasper Joordens01:50,4101:51,1401:52,28
3.SKASkadi 1[6]01:43,69(4)03:31,47(3)05:25,13(3)07:20,02(3)
  Sven Dogger01:47,7801:53,6601:54,89
4.ZWOZwolsche[2]01:41,46(2)03:31,06(2)05:26,88(4)07:22,16(4)
  Cristian van Eeden01:49,6001:55,8201:55,28
5.AEGAegir[3]01:46,13(5)03:39,96(5)05:35,83(5)07:27,80(5)
  Bastian Bergsma01:53,8301:55,8701:51,97
6.ASOAsopos[4]01:48,52(6)03:43,90(6)05:42,17(6)07:41,56(6)
  Sean van Beek01:55,3801:58,2701:59,39

za 15:22 : B-finale

2.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[3]01:46,65(3)03:36,45(2)05:28,34(1)07:20,64(1)
  Sean van Beek01:49,8001:51,8901:52,30
2.PHOPhocas[4]01:44,52(1)03:35,19(1)05:29,90(2)07:21,98(2)
  Wouter Bos01:50,6701:54,7101:52,08
3.SKASkadi 2[5]01:45,34(2)03:36,84(3)05:30,87(3)07:25,09(3)
  Sebastiaan Pach01:51,5001:54,0301:54,22

za 15:27 : A-finale

2.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[3]01:39,74(1)03:26,26(1)05:12,81(1)06:58,86(1)
  Robert Tiemeijer01:46,5201:46,5501:46,05
2.LAGLaga[4]01:44,56(4)03:31,91(3)05:18,61(2)07:04,41(2)
  Edwin van der Maarel01:47,3501:46,7001:45,80
3.SKOSkøll[5]01:41,89(2)03:30,23(2)05:20,55(3)07:06,16(3)
  Michiel Moerman01:48,3401:50,3201:45,61
4.VIKViking/Leythe[6]01:46,02(6)03:33,87(4)05:31,94(7)07:10,80(4)
  Jasper Joordens01:47,8501:58,0701:38,86
5.TRITriton[7]01:46,48(7)--05:23,59(4)07:11,13(5)
  Wessel Boosman01:47,54
6.SKASkadi 1[2]01:43,56(3)03:35,25(5)05:25,91(5)07:16,25(6)
  Sven Dogger01:51,6901:50,6601:50,34
7.DUDDudok/Hoop[1]01:45,28(5)03:40,64(7)05:32,46(8)07:21,86(7)
  Patrick Volaart01:55,3601:51,8201:49,40
8.ZWOZwolsche[8]01:47,86(8)03:37,49(6)05:26,35(6)07:25,27(8)
  Cristian van Eeden01:49,6301:48,8601:58,92

Acties

Terug