Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

029: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
4 races

za 09:12 : voorwedstrijd 1

1.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[3]01:39,97(3)03:25,07(3)05:12,56(1)06:59,20(1)
  Kaatje Knol01:45,1001:47,4901:46,64
2.AEGAegir[2]01:38,07(2)03:23,84(1)05:14,43(3)07:02,06(2)
  Geeske Grit01:45,7701:50,5901:47,63
3.SKASkadi[6]01:37,69(1)03:24,18(2)05:13,32(2)07:02,35(3)
  Gabriella de Vries01:46,4901:49,1401:49,03
4.PROProteus[1]01:42,02(4)03:30,91(4)05:19,73(4)07:07,88(4)
  Miriam van der Veer01:48,8901:48,8201:48,15
5.EUREuros[7]01:43,71(5)03:33,30(5)05:23,55(5)07:12,64(5)
  Marit Lambers01:49,5901:50,2501:49,09
6.PHOPhocas[4]01:44,74(7)03:35,29(7)05:23,91(6)07:13,62(6)
  Marleen Frencken01:50,5501:48,6201:49,71
7.LAGLaga[5]01:44,35(6)03:34,00(6)05:25,43(7)07:16,99(7)
  Fenna Kolff01:49,6501:51,4301:51,56

za 09:18 : voorwedstrijd 2

1.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[3]01:37,46(1)03:23,46(1)05:11,64(1)06:58,01(1)
  Maartje Ziegler01:46,0001:48,1801:46,37
2.SKOSkøll[8]01:40,43(2)03:27,58(2)05:16,64(2)07:04,58(2)
  Emma Jacobs01:47,1501:49,0601:47,94
3.OKEOkeanos[7]01:41,51(4)03:30,06(4)05:19,40(5)07:06,03(3)
  Maartje Karst01:48,5501:49,3401:46,63
4.ORCOrca[5]01:41,80(5)03:30,06(4)05:18,45(3)07:06,52(4)
  Margje van der Lende01:48,2601:48,3901:48,07
5.NJONjord[6]01:41,06(3)03:28,64(3)05:18,97(4)07:07,72(5)
  Tiki Blom01:47,5801:50,3301:48,75
6.TRITriton[4]01:43,82(6)03:31,23(6)05:21,42(6)07:11,39(6)
  Merel Livestro01:47,4101:50,1901:49,97
7.ASOAsopos[2]01:45,22(7)03:31,95(7)05:23,28(7)07:13,96(7)
  Elsemieke Hack01:46,7301:51,3301:50,68
8.SAUSaurus[1]01:46,62(8)03:34,68(8)05:24,99(8)07:14,70(8)
  Noortje van den Bogaert01:48,0601:50,3101:49,71

za 14:47 : B-finale

2.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[5]01:47,05(6)03:34,92(5)05:21,77(2)07:08,94(1)
  Tiki Blom01:47,8701:46,8501:47,17
2.TRITriton[6]01:42,82(1)03:31,25(1)05:20,34(1)07:10,72(2)
  Merel Livestro01:48,4301:49,0901:50,38
3.LAGLaga[7]01:43,82(2)03:33,27(2)05:22,57(3)07:11,88(3)
  Fenna Kolff01:49,4501:49,3001:49,31
4.SAUSaurus[8]01:46,76(5)03:34,32(4)05:23,66(4)07:12,47(4)
  Noortje van den Bogaert01:47,5601:49,3401:48,81
5.ASOAsopos[2]01:44,79(3)03:33,27(2)05:25,20(5)07:13,50(5)
  Elsemieke Hack01:48,4801:51,9301:48,30
6.PHOPhocas[3]01:46,37(4)03:36,77(6)05:26,64(6)07:15,29(6)
  Marleen Frencken01:50,4001:49,8701:48,65
7.EUREuros[4]--03:36,77(6)05:27,64(7)07:15,62(7)
  Marit Lambers01:50,8701:47,98

za 14:53 : A-finale

2.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[5]01:41,09(5)03:26,92(3)05:11,79(2)06:54,23(1)
  Kaatje Knol01:45,8301:44,8701:42,44
2.NERNereus[4]01:37,28(1)03:23,14(1)05:10,11(1)06:55,62(2)
  Maartje Ziegler01:45,8601:46,9701:45,51
3.AEGAegir[3]01:38,47(2)03:24,46(2)05:12,30(3)06:58,51(3)
  Geeske Grit01:45,9901:47,8401:46,21
4.ORCOrca[1]01:40,57(4)03:26,92(3)05:14,42(4)07:01,36(4)
  Margje van der Lende01:46,3501:47,5001:46,94
5.SKASkadi[7]01:39,19(3)03:26,92(3)05:16,29(5)07:04,83(5)
  Gabriella de Vries01:47,7301:49,3701:48,54
6.PROProteus[8]01:44,73(7)03:33,38(6)05:22,51(7)07:10,50(6)
  Miriam van der Veer01:48,6501:49,1301:47,99
7.SKOSkøll[6]01:43,83(6)03:33,38(6)05:22,29(6)07:10,77(7)
  Emma Jacobs01:49,5501:48,9101:48,48
8.OKEOkeanos[2]01:46,25(8)03:34,95(8)05:23,38(8)07:12,53(8)
  Maartje Karst01:48,7001:48,4301:49,15

Acties

Terug