Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

026: DDev 2x

Dames development dubbeltwee
4 races

za 11:25 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[5]01:52,44(3)03:47,96(1)05:45,95(1)07:44,59(1)
  Veerle Koot01:55,5201:57,9901:58,64
2.LAGLaga 3[6]01:52,80(4)03:50,08(4)05:47,88(2)07:47,07(2)
  Rosalie Rietjens01:57,2801:57,8001:59,19
3.LAGLaga 2[2]01:50,74(1)03:48,64(2)05:48,12(3)07:47,62(3)
  Quirine de Zeeuw01:57,9001:59,4801:59,50
4.NERNereus/RIC[4]01:51,58(2)03:49,57(3)05:49,07(4)07:50,96(4)
  Fréderique de Vlam01:57,9901:59,5002:01,89
5.VIDVidar[7]01:53,51(5)03:52,17(5)05:52,95(5)07:57,25(5)
  Myrna Berbers01:58,6602:00,7802:04,30
6.PROProteus 2[3]01:54,66(6)03:57,26(6)06:01,14(6)08:06,33(6)
  Sofie Rosenberg02:02,6002:03,8802:05,19

za 11:30 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[4]01:50,45(2)03:47,58(2)05:45,88(1)07:43,48(1)
  Dorien Peters01:57,1301:58,3001:57,60
2.NJONjord[3]01:49,28(1)03:45,76(1)05:46,65(2)07:46,56(2)
  Ingeborg de Koningh01:56,4802:00,8901:59,91
3.ARGArgo[7]01:50,92(3)03:48,26(3)05:48,47(3)07:50,43(3)
  Carolien Tigelaar01:57,3402:00,2102:01,96
4.LAGLaga 1[5]01:51,92(4)03:48,85(4)05:50,70(4)07:54,54(4)
  Maartje Duzijn01:56,9302:01,8502:03,84
5.GYAGyas[6]01:56,81(5)04:00,46(5)06:05,70(5)08:11,70(5)
  Xanthe Jeremiasse02:03,6502:05,2402:06,00
6.MAAMaas[2]01:59,77(6)04:04,95(6)06:13,85(6)08:22,62(6)
  Anne Lieke Jeannette Spijkervet02:05,1802:08,9002:08,77

za 16:26 : B-finale

2.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[4]01:54,88(1)03:54,09(1)05:54,59(1)07:54,82(1)
  Myrna Berbers01:59,2102:00,5002:00,23
2.PROProteus 2[6]01:56,51(2)04:00,23(2)06:05,09(2)08:09,48(2)
  Sofie Rosenberg02:03,7202:04,8602:04,39
3.GYAGyas[5]01:59,78(3)04:04,87(4)06:09,60(3)08:13,07(3)
  Xanthe Jeremiasse02:05,0902:04,7302:03,47
4.MAAMaas[3]02:01,33(4)04:04,22(3)06:10,98(4)08:19,04(4)
  Anne Lieke Jeannette Spijkervet02:02,8902:06,7602:08,06

za 16:31 : A-finale

2.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[4]01:53,37(2)03:50,00(1)05:48,65(1)07:44,15(1)
  Dorien Peters01:56,6301:58,6501:55,50
2.PROProteus 1[5]01:54,30(4)03:51,64(4)05:49,09(2)07:44,35(2)
  Veerle Koot01:57,3401:57,4501:55,26
3.ARGArgo[2]01:53,02(1)03:50,50(2)05:49,83(3)07:46,79(3)
  Carolien Tigelaar01:57,4801:59,3301:56,96
4.NJONjord[3]01:53,75(3)03:51,32(3)05:51,33(5)07:47,00(4)
  Ingeborg de Koningh01:57,5702:00,0101:55,67
5.NERNereus/RIC[1]01:54,30(4)03:52,72(6)05:51,74(6)07:49,16(5)
  Fréderique de Vlam01:58,4201:59,0201:57,42
6.LAGLaga 3[6]01:54,64(6)03:52,22(5)05:50,92(4)07:49,41(6)
  Rosalie Rietjens01:57,5801:58,7001:58,49
7.LAGLaga 1[8]01:55,22(8)03:53,59(7)05:53,89(7)07:53,83(7)
  Maartje Duzijn01:58,3702:00,3001:59,94
8.LAGLaga 2[7]01:54,93(7)03:55,44(8)05:57,71(8)07:58,49(8)
  Quirine de Zeeuw02:00,5102:02,2702:00,78

Acties

Terug