Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

027: DDev 4-

Dames development vier-zonder
5 races

za 12:52 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[3]01:44,67(1)03:36,26(1)05:30,97(1)07:22,61(1)
  Dani Oldenmenger01:51,5901:54,7101:51,64
2.OKEOkeanos[2]01:47,77(2)03:39,35(2)05:33,08(2)07:25,25(2)
  Sarah Tabak01:51,5801:53,7301:52,17
3.TRITriton[4]01:48,07(3)03:41,17(3)05:36,26(4)07:28,19(3)
  Rianne Prins01:53,1001:55,0901:51,93
4.EUREuros[5]01:48,29(4)03:41,50(4)05:35,89(3)07:30,55(4)
  Anne-Lynn Paalvast01:53,2101:54,3901:54,66
5.ASOAsopos 2[6]01:52,00(5)03:49,52(5)05:48,46(5)07:46,44(5)
  Fleur Hiensch01:57,5201:58,9401:57,98

za 12:57 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 300° (WNW), 20% wind tegen, 80% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[7]01:46,59(1)03:40,15(1)05:35,61(1)07:30,16(1)
  Tessa van Haaften01:53,5601:55,4601:54,55
2.SKASkadi[2]01:49,41(2)03:45,34(2)05:43,17(2)07:38,76(2)
  Sanne Verheul01:55,9301:57,8301:55,59
3.SKOSkøll[3]01:51,17(4)03:47,08(3)05:44,41(3)07:39,78(3)
  Astrid Druijff01:55,9101:57,3301:55,37
4.LAGLaga 2[6]01:49,99(3)03:48,34(4)05:44,61(4)07:40,87(4)
  Regina Aukes01:58,3501:56,2701:56,26
5.ORCOrca[4]01:51,74(5)03:48,34(4)05:46,52(5)07:44,74(5)
  Emma Verkaaik01:56,6001:58,1801:58,22
6.NJONjord[5]01:53,18(6)03:52,20(6)05:51,63(6)07:49,47(6)
  Margot Leeuwenburgh01:59,0201:59,4301:57,84

za 13:02 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[5]01:45,68(2)03:38,45(2)05:32,22(2)07:23,74(1)
  Kitty de Smit01:52,7701:53,7701:51,52
2.LAGLaga 1[7]01:47,34(4)03:39,20(3)05:31,60(1)07:24,36(2)
  Dieuwertje den Besten01:51,8601:52,4001:52,76
3.ASOAsopos 1[4]01:46,47(3)03:39,20(3)05:33,83(3)07:29,28(3)
  Anouk Bonke01:52,7301:54,6301:55,45
4.ARGArgo[3]01:44,89(1)03:37,78(1)05:34,61(4)07:29,87(4)
  Sanne Put01:52,8901:56,8301:55,26
5.VIDVidar/Proteus[2]01:50,29(5)03:48,48(5)05:46,83(5)07:42,73(5)
  Marleen van Soest01:58,1901:58,3501:55,90
6.GYAGyas[6]01:53,28(6)03:52,98(6)05:54,21(6)08:00,89(6)
  Anna Honingh01:59,7002:01,2302:06,68

za 17:49 : B-finale

2.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[3]01:45,59(1)03:40,39(1)05:35,36(1)07:27,79(1)
  Sanne Put01:54,8001:54,9701:52,43
2.EUREuros[7]01:50,02(4)03:42,83(3)05:36,02(2)07:28,97(2)
  Anne-Lynn Paalvast01:52,8101:53,1901:52,95
3.TRITriton[4]01:50,64(5)03:44,39(4)05:38,76(4)07:30,29(3)
  Rianne Prins01:53,7501:54,3701:51,53
4.ASOAsopos 1[5]01:45,74(2)03:42,46(2)05:37,54(3)07:30,45(4)
  Anouk Bonke01:56,7201:55,0801:52,91
5.SKOSkøll[6]01:51,83(6)03:48,89(5)05:42,25(5)07:36,62(5)
  Astrid Druijff01:57,0601:53,3601:54,37
6.LAGLaga 2[2]01:48,94(3)03:50,19(6)05:48,78(6)07:45,50(6)
  Regina Aukes02:01,2501:58,5901:56,72

za 17:55 : A-finale

2.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[6]01:48,01(2)03:34,45(1)05:24,83(1)07:15,89(1)
  Dani Oldenmenger01:46,4401:50,3801:51,06
2.LAGLaga 1[2]01:45,50(1)03:36,55(2)05:29,03(2)07:20,12(2)
  Dieuwertje den Besten01:51,0501:52,4801:51,09
3.PROProteus[5]01:48,65(3)03:38,33(3)05:31,40(3)07:20,67(3)
  Kitty de Smit01:49,6801:53,0701:49,27
4.THEThêta[4]01:49,65(4)03:39,75(4)05:32,93(4)07:24,01(4)
  Tessa van Haaften01:50,1001:53,1801:51,08
5.OKEOkeanos[3]01:51,44(5)03:41,92(5)05:34,56(5)07:26,59(5)
  Sarah Tabak01:50,4801:52,6401:52,03
6.SKASkadi[7]01:53,68(6)03:52,95(6)05:50,59(6)07:48,86(6)
  Sanne Verheul01:59,2701:57,6401:58,27

Acties

Terug