Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

035: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
4 races

za 09:24 : voorwedstrijd 1

1.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[2]01:48,50(1)03:43,66(1)05:41,21(1)07:39,31(1)
  Jenny Huizing01:55,1601:57,5501:58,10
2.SKOSkøll[1]01:52,28(2)03:47,42(2)05:45,71(2)07:42,97(2)
  Anna Vos01:55,1401:58,2901:57,26
3.ORCOrca[4]01:53,91(5)03:52,13(4)05:49,67(4)07:47,33(3)
  Tessa Reitsma01:58,2201:57,5401:57,66
4.AEGAegir[7]01:54,72(6)03:50,94(3)05:49,26(3)07:47,65(4)
  Lucy van de Coevering01:56,2201:58,3201:58,39
5.PHOPhocas[6]01:55,53(7)03:52,45(5)05:52,97(5)07:52,14(5)
  Ilse van Doorn01:56,9202:00,5201:59,17
6.THEThêta[8]--03:55,74(8)05:54,81(7)07:52,59(6)
  Els Vlooswijk01:59,0701:57,78
7.GYAGyas[5]01:52,65(3)03:52,45(5)05:54,38(6)07:53,00(7)
  Frouke Tijsma01:59,8002:01,9301:58,62
8.SKASkadi[3]01:53,49(4)03:54,61(7)05:58,17(8)08:01,92(8)
  Rosita van den Puttelaar02:01,1202:03,5602:03,75

za 09:30 : voorwedstrijd 2

1.0 m/s, 280° (W), 10% wind mee, 90% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[2]01:51,68(1)03:48,82(1)05:48,52(1)07:48,01(1)
  Lindsay Mulder01:57,1401:59,7001:59,49
2.EUREuros[6]01:53,75(2)03:52,73(3)05:51,81(2)07:50,75(2)
  Cyrelle Tenhagen01:58,9801:59,0801:58,94
3.NERNereus[4]01:54,09(3)03:54,76(6)05:53,50(5)07:51,59(3)
  Babette den Houting02:00,6701:58,7401:58,09
4.VIDVidar[7]01:54,41(4)03:52,73(3)05:54,29(6)07:51,93(4)
  Famke Paulussen01:58,3202:01,5601:57,64
5.SAUSaurus[3]01:55,05(6)03:52,45(2)05:52,61(3)07:52,36(5)
  Evy Paulussen01:57,4002:00,1601:59,75
6.ARGArgo[1]01:56,27(8)03:54,76(6)05:53,16(4)07:53,73(6)
  Astrid Lensink01:58,4901:58,4002:00,57
7.LAGLaga[8]01:54,80(5)03:53,65(5)05:55,38(7)07:56,30(7)
  Sophie Mans01:58,8502:01,7302:00,92
8.TRITriton[5]01:55,93(7)03:55,30(8)05:58,54(8)08:01,14(8)
  Agnes Lanooij01:59,3702:03,2402:02,60

za 14:59 : B-finale

2.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[7]01:52,40(1)03:52,57(1)05:53,69(1)07:53,14(1)
  Frouke Tijsma02:00,1702:01,1201:59,45
2.SAUSaurus[5]01:57,90(5)03:58,15(2)05:58,63(2)07:56,10(2)
  Evy Paulussen02:00,2502:00,4801:57,47
3.THEThêta[6]01:58,23(6)03:59,48(6)06:00,71(5)07:57,28(3)
  Els Vlooswijk02:01,2502:01,2301:56,57
4.PHOPhocas[4]01:57,32(4)03:58,15(2)05:59,91(3)07:59,81(4)
  Ilse van Doorn02:00,8302:01,7601:59,90
5.ARGArgo[3]01:56,27(2)03:58,15(2)06:00,34(4)08:00,43(5)
  Astrid Lensink02:01,8802:02,1902:00,09
6.SKASkadi[2]01:56,73(3)03:58,15(2)06:00,99(6)08:01,69(6)
  Rosita van den Puttelaar02:01,4202:02,8402:00,70

za 15:05 : A-finale

2.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[4]01:51,59(1)03:46,68(1)05:42,65(1)07:38,25(1)
  Jenny Huizing01:55,0901:55,9701:55,60
2.SKOSkøll[6]01:53,29(2)03:49,03(2)05:43,28(2)07:38,59(2)
  Anna Vos01:55,7401:54,2501:55,31
3.ASOAsopos[5]--03:52,06(3)05:50,98(6)07:46,72(3)
  Lindsay Mulder01:58,9201:55,74
4.AEGAegir[1]01:55,67(5)03:52,06(3)05:50,00(3)07:47,08(4)
  Lucy van de Coevering01:56,3901:57,9401:57,08
5.ORCOrca[2]01:55,48(4)03:52,06(3)05:50,80(5)07:47,56(5)
  Tessa Reitsma01:56,5801:58,7401:56,76
6.VIDVidar[8]----05:50,60(4)07:48,66(6)
  Famke Paulussen01:58,06
7.EUREuros[3]01:54,34(3)03:52,06(3)05:51,16(7)07:50,33(7)
  Cyrelle Tenhagen01:57,7201:59,1001:59,17
8.NERNereus[7]01:57,09(6)03:54,97(7)05:51,83(8)07:53,15(8)
  Babette den Houting01:57,8801:56,8602:01,32

Acties

Terug