ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

010: HEj 8+

Heren eerstejaars acht
4 races

za 11:50 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[1]01:24,98(1)02:53,99(1)04:25,88(2)05:55,70(1)
  Ivo Van Gerwen01:29,0101:31,8901:29,82
2.SKOSkøll[2]01:24,98(1)02:55,09(2)04:25,44(1)05:57,40(2)
  Kees IJzerman01:30,1101:30,3501:31,96
3.GYAGyas[3]01:25,99(3)02:57,42(3)04:27,09(3)05:59,78(3)
  Déan Klimp01:31,4301:29,6701:32,69
4.PROProteus/Njord[4]01:26,97(4)02:59,31(4)04:30,66(4)06:03,16(4)
  Nick Hogendoorn01:32,3401:31,3501:32,50
5.SKASkadi/Vidar[6]01:27,86(5)03:03,56(5)04:33,51(5)06:07,95(5)
  Bram Sleddens01:35,7001:29,9501:34,44
6.TRITriton[5]01:28,94(6)--04:38,42(6)06:13,81(6)
  Casper van der Steen01:35,39

za 11:55 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[2]01:26,02(3)02:54,70(1)04:25,48(1)05:55,52(1)
  Boris Mulder01:28,6801:30,7801:30,04
2.ORCOrca[4]01:24,89(1)02:54,92(2)04:26,24(2)05:57,36(2)
  Pieter Haijtema01:30,0301:31,3201:31,12
3.LAGLaga[5]01:27,84(4)02:59,61(6)04:29,96(4)06:00,02(3)
  Daan van Haasteren01:31,7701:30,3501:30,06
4.AEGAegir[6]01:25,61(2)02:55,19(3)04:27,39(3)06:00,55(4)
  Martijn Fluitman01:29,5801:32,2001:33,16
5.ASOAsopos[3]01:27,84(4)02:59,38(5)04:31,85(6)06:01,51(5)
  Siem Wesseling01:31,5401:32,4701:29,66
6.EUREuros[1]01:28,16(6)02:58,04(4)04:31,20(5)06:04,69(6)
  Stefan van Haren01:29,8801:33,1601:33,49

za 17:05 : B-finale

8.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[3]01:27,28(1)02:55,18(1)04:25,03(1)05:54,86(1)
  Martijn Fluitman01:27,9001:29,8501:29,83
2.TRITriton[1]01:29,32(5)02:57,38(3)04:27,13(3)05:57,17(2)
  Casper van der Steen01:28,0601:29,7501:30,04
3.PROProteus/Njord[4]01:27,51(2)02:55,83(2)04:26,51(2)05:57,37(3)
  Nick Hogendoorn01:28,3201:30,6801:30,86
4.ASOAsopos[2]01:28,30(3)02:58,51(4)04:30,29(4)06:01,14(4)
  Siem Wesseling01:30,2101:31,7801:30,85
5.SKASkadi/Vidar[5]01:28,50(4)03:00,08(5)04:31,52(5)06:01,63(5)
  Bram Sleddens01:31,5801:31,4401:30,11
6.EUREuros[6]01:29,71(6)03:02,47(6)04:34,82(6)06:07,40(6)
  Stefan van Haren01:32,7601:32,3501:32,58

za 17:10 : A-finale

8.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:27,29(5)02:54,74(2)04:24,37(1)05:52,06(1)
  Boris Mulder01:27,4501:29,6301:27,69
2.ORCOrca[2]01:25,46(1)02:54,26(1)04:24,67(2)05:54,53(2)
  Pieter Haijtema01:28,8001:30,4101:29,86
3.GYAGyas[1]01:26,39(2)02:54,74(2)04:26,76(4)05:56,39(3)
  Déan Klimp01:28,3501:32,0201:29,63
4.SKOSkøll[5]01:26,57(3)02:54,74(2)04:26,44(3)05:57,32(4)
  Kees IJzerman01:28,1701:31,7001:30,88
5.LAGLaga[6]01:28,40(6)02:58,99(6)04:29,48(5)05:59,23(5)
  Daan van Haasteren01:30,5901:30,4901:29,75
6.ARGArgo[3]01:26,74(4)02:58,42(5)04:33,66(6)06:08,37(6)
  Ivo Van Gerwen01:31,6801:35,2401:34,71

Acties

Terug