ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

017: LHDev 4-

Lichte heren development vier-zonder
4 races

za 12:00 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1[4]01:31,09(1)03:07,04(1)04:44,89(1)06:21,79(1)
  Sven Brinkman01:35,9501:37,8501:36,90
2.PROProteus 2[1]01:33,19(4)03:09,76(3)04:48,03(2)06:24,92(2)
  Tom van der Sande01:36,5701:38,2701:36,89
3.ARGArgo[3]01:32,44(2)03:08,67(2)04:48,47(3)06:27,79(3)
  Leander Gall01:36,2301:39,8001:39,32
4.ASOAsopos[5]01:34,98(5)03:14,70(5)04:56,55(4)06:38,01(4)
  Victor Hakeboom01:39,7201:41,8501:41,46
5.AEGAegir[2]01:33,04(3)03:14,35(4)04:57,54(5)06:40,78(5)
  Robert Kuyer01:41,3101:43,1901:43,24
6.TRITriton[6]01:35,71(6)03:17,45(6)05:00,93(6)06:42,51(6)
  Erik Sonneveld01:41,7401:43,4801:41,58

za 12:05 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:30,63(1)03:06,03(1)04:43,93(1)06:21,95(1)
  Thomas Start01:35,4001:37,9001:38,02
2.SKASkadi[1]01:31,86(3)03:07,49(2)04:45,38(2)06:22,80(2)
  Huub Stassen01:35,6301:37,8901:37,42
3.PROProteus 1[6]01:31,67(2)03:08,04(3)04:46,52(3)06:25,91(3)
  Calvin Terpstra01:36,3701:38,4801:39,39
4.SKOSkøll[2]01:32,65(4)03:10,73(4)04:50,19(4)06:32,43(4)
  Ewout Hardeman01:38,0801:39,4601:42,24
5.LAGLaga[3]01:33,32(5)03:12,73(5)04:54,41(5)06:34,80(5)
  Bas de Ruijter01:39,4101:41,6801:40,39
6.NJONjord 2[4]01:33,86(6)03:14,20(6)04:58,19(6)06:39,08(6)
  Bart Boersma01:40,3401:43,9901:40,89

za 17:20 : B-finale

8.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[2]01:34,51(2)--04:48,65(1)06:25,35(1)
  Bas de Ruijter01:36,70
2.SKOSkøll[4]01:35,12(3)--04:49,36(2)06:26,74(2)
  Ewout Hardeman01:37,38
3.AEGAegir[5]01:34,03(1)--04:50,61(3)06:27,05(3)
  Robert Kuyer01:36,44
4.NJONjord 2[6]01:37,82(6)--04:54,84(4)06:33,46(4)
  Bart Boersma01:38,62
5.ASOAsopos[3]01:35,87(4)--04:56,32(6)06:34,35(5)
  Victor Hakeboom01:38,03
6.TRITriton[1]01:36,95(5)--04:55,65(5)06:36,88(6)
  Erik Sonneveld01:41,23

za 17:25 : A-finale

8.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord 1[3]01:31,53(1)03:04,73(1)04:39,46(1)06:12,86(1)
  Sven Brinkman01:33,2001:34,7301:33,40
2.ARGArgo[6]01:32,75(3)03:05,92(2)04:40,96(2)06:15,05(2)
  Leander Gall01:33,1701:35,0401:34,09
3.NERNereus[4]01:32,21(2)03:06,33(3)04:43,35(3)06:18,31(3)
  Thomas Start01:34,1201:37,0201:34,96
4.PROProteus 1[1]01:32,75(3)03:07,58(4)04:47,03(5)06:18,85(4)
  Calvin Terpstra01:34,8301:39,4501:31,82
5.PROProteus 2[5]01:34,23(6)03:10,38(5)04:44,69(4)06:23,26(5)
  Tom van der Sande01:36,1501:34,3101:38,57
6.SKASkadi[2]01:33,34(5)03:10,82(6)04:48,62(6)06:24,28(6)
  Huub Stassen01:37,4801:37,8001:35,66

Acties

Terug