ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

019: LHEj 8+

Lichte heren eerstejaars acht
4 races

za 12:32 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[1]01:28,37(3)02:59,12(2)04:31,33(2)06:03,83(1)
  Joren Satter01:30,7501:32,2101:32,50
2.NJONjord[2]01:28,08(2)02:59,59(3)04:31,79(3)06:04,30(2)
  Yoshua Harry01:31,5101:32,2001:32,51
3.LAGLaga (p2)[3]01:27,75(1)02:58,41(1)04:30,38(1)06:07,00(3)
  Tim Winkel01:30,6601:31,9701:36,62
4.SKASkadi (p3)[5]01:28,96(4)03:00,27(4)04:35,46(4)06:12,61(4)
  Maurits Jenniskens01:31,3101:35,1901:37,15
5.VIDVidar/Skøll[4]01:31,80(5)03:06,99(6)04:43,62(6)06:19,22(5)
  Leroy van Loopik01:35,1901:36,6301:35,60
6.PROProteus[6]01:32,22(6)03:06,72(5)04:43,20(5)06:19,94(6)
  Mark Molenaar01:34,5001:36,4801:36,74

za 12:37 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas (p1)[6]01:25,73(1)02:55,72(1)04:28,01(1)06:01,41(1)
  Jesse de Groot01:29,9901:32,2901:33,40
2.OKEOkeanos[5]01:27,19(2)03:00,22(4)04:31,81(2)06:04,73(2)
  Justin van de Kamp01:33,0301:31,5901:32,92
3.ASOAsopos[3]01:27,91(3)02:59,69(2)04:32,32(3)06:05,14(3)
  Joost Braspenning01:31,7801:32,6301:32,82
4.SKOSkøll[2]01:28,29(4)02:59,98(3)04:33,02(4)06:06,70(4)
  Gijs Andringa01:31,6901:33,0401:33,68
5.AEGAegir[1]01:29,52(6)03:03,28(6)04:37,26(6)06:10,58(5)
  Stijn Wijnen01:33,7601:33,9801:33,32
6.NERNereus[4]01:28,56(5)03:02,28(5)04:36,28(5)06:11,91(6)
  Rorik de Boer01:33,7201:34,0001:35,63

za 18:22 : B-finale

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[6]01:29,08(1)02:59,72(1)04:32,10(1)06:04,51(1)
  Rorik de Boer01:30,6401:32,3801:32,41
2.SKOSkøll[3]01:31,47(3)03:03,09(2)04:35,92(2)06:08,31(2)
  Gijs Andringa01:31,6201:32,8301:32,39
3.AEGAegir[2]01:30,34(2)03:03,28(3)04:38,14(4)06:11,55(3)
  Stijn Wijnen01:32,9401:34,8601:33,41
4.SKASkadi (p3)[4]01:31,96(4)03:03,57(4)04:37,73(3)06:11,82(4)
  Maurits Jenniskens01:31,6101:34,1601:34,09
5.PROProteus[1]01:32,93(5)03:07,41(5)04:44,88(5)06:19,03(5)
  Mark Molenaar01:34,4801:37,4701:34,15
6.VIDVidar/Skøll[5]01:34,30(6)03:10,47(6)04:46,73(6)06:20,62(6)
  Leroy van Loopik01:36,1701:36,2601:33,89

za 18:27 : A-finale

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas (p1)[3]01:26,80(1)02:55,20(1)04:25,21(1)05:56,58(1)
  Jesse de Groot01:28,4001:30,0101:31,37
2.OKEOkeanos[2]01:27,97(2)02:56,86(2)04:28,47(2)06:00,60(2)
  Justin van de Kamp01:28,8901:31,6101:32,13
3.ASOAsopos[1]01:31,65(6)02:58,56(3)04:31,35(3)06:04,89(3)
  Joost Braspenning01:26,9101:32,7901:33,54
4.ARGArgo[4]01:30,56(5)02:59,92(5)04:33,96(5)06:05,44(4)
  Joren Satter01:29,3601:34,0401:31,48
5.NJONjord[5]01:29,77(4)03:00,89(6)04:35,34(6)06:09,42(5)
  Yoshua Harry01:31,1201:34,4501:34,08
6.LAGLaga (p2)[6]01:29,14(3)02:58,74(4)04:32,61(4)06:19,48(6)
  Tim Winkel01:29,6001:33,8701:46,87

Acties

Terug