ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

035: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
5 races

za 09:19 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir (p2)[6]01:48,60(2)03:41,27(1)05:36,15(1)07:30,67(1)
  Rosa Brouwers01:52,6701:54,8801:54,52
2.ASOAsopos (p6)[4]01:48,30(1)03:44,23(2)05:39,90(2)07:34,15(2)
  Renate Vos01:55,9301:55,6701:54,25
3.LAGLaga[5]01:51,46(3)03:45,57(3)05:42,54(3)07:36,53(3)
  Sophie Mans01:54,1101:56,9701:53,99
4.ARGArgo[3]01:52,10(4)03:50,36(4)05:45,78(4)07:43,42(4)
  Fleur Willems01:58,2601:55,4201:57,64

za 09:24 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll (p3)[2]01:47,58(1)03:38,43(1)05:32,58(1)07:27,72(1)
  Anna Vos01:50,8501:54,1501:55,14
2.VIDVidar (p5)[5]01:47,81(2)03:41,58(2)05:37,43(2)07:33,81(2)
  Sietske Fresow01:53,7701:55,8501:56,38
3.SAUSaurus[6]01:51,43(3)03:47,51(3)05:43,01(3)07:38,73(3)
  Sophia Klerks01:56,0801:55,5001:55,72
4.NERNereus[4]01:52,81(4)03:49,95(4)05:46,06(4)07:40,74(4)
  Babette den Houting01:57,1401:56,1101:54,68
5.THEThêta[3]01:54,50(5)03:51,48(5)05:48,37(5)07:44,25(5)
  Els Vlooswijk01:56,9801:56,8901:55,88

za 09:29 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord (p1)[5]01:46,40(1)03:39,07(1)05:35,11(1)07:30,62(1)
  Jenny Huizing01:52,6701:56,0401:55,51
2.ORCOrca (p4)[2]01:47,38(2)03:40,49(2)05:38,07(2)07:33,67(2)
  Tessa Reitsma01:53,1101:57,5801:55,60
3.PHOPhocas[4]01:52,85(4)03:51,22(3)05:50,53(3)07:49,47(3)
  Ilse van Doorn01:58,3701:59,3101:58,94
4.GYAGyas (p7)[3]01:50,80(3)03:52,29(4)05:53,60(4)07:54,87(4)
  Lisanne Woldring02:01,4902:01,3102:01,27
5.TRITriton[6]01:55,74(5)03:56,92(5)05:56,87(5)07:55,31(5)
  Maaike Olivier02:01,1801:59,9501:58,44

za 14:55 : B-finale

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[1]01:49,64(1)03:43,59(1)05:39,17(1)07:32,96(1)
  Fleur Willems01:53,9501:55,5801:53,79
2.SAUSaurus[2]01:52,09(5)03:45,37(3)05:40,62(2)07:34,71(2)
  Sophia Klerks01:53,2801:55,2501:54,09
3.LAGLaga[4]01:49,90(2)03:44,60(2)05:41,98(3)07:36,91(3)
  Sophie Mans01:54,7001:57,3801:54,93
4.NERNereus[6]01:50,47(3)03:47,14(4)05:43,56(4)07:38,96(4)
  Babette den Houting01:56,6701:56,4201:55,40
5.PHOPhocas[3]01:54,48(6)03:50,72(6)05:47,15(5)07:42,69(5)
  Ilse van Doorn01:56,2401:56,4301:55,54
6.GYAGyas (p7)[5]01:50,68(4)03:47,54(5)05:48,22(6)07:44,80(6)
  Lisanne Woldring01:56,8602:00,6801:56,58

za 15:00 : A-finale

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord (p1)[3]01:44,78(1)03:33,29(1)05:24,88(1)07:15,62(1)
  Jenny Huizing01:48,5101:51,5901:50,74
2.ORCOrca (p4)[6]01:47,75(3)03:37,55(2)05:29,68(2)07:20,66(2)
  Tessa Reitsma01:49,8001:52,1301:50,98
3.SKOSkøll (p3)[2]01:48,58(5)03:42,57(5)05:35,74(3)07:26,05(3)
  Anna Vos01:53,9901:53,1701:50,31
4.AEGAegir (p2)[4]01:49,04(6)03:43,29(6)05:38,79(5)07:31,04(4)
  Rosa Brouwers01:54,2501:55,5001:52,25
5.ASOAsopos (p6)[1]01:48,28(4)03:40,38(3)05:36,10(4)07:31,44(5)
  Renate Vos01:52,1001:55,7201:55,34
6.VIDVidar (p5)[5]01:47,53(2)03:41,15(4)05:39,56(6)07:33,95(6)
  Sietske Fresow01:53,6201:58,4101:54,39

Acties

Terug