ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

042: J16 1x

Jongens zestien skiff
4 races

za 09:33 : heat 1

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.JASJason[3]01:59,75(3)04:07,00(2)06:13,56(1)08:17,54(1)
  Nikolai van den Dungen02:07,2502:06,5602:03,98
2.TUBTubantia[6]01:59,01(2)04:06,35(1)06:14,40(2)08:21,14(2)
  Omri Blankestijn02:07,3402:08,0502:06,74
3.MAAMaas 3[2]02:04,22(4)04:10,95(3)06:17,79(3)08:22,60(3)
  Niels Reintjes02:06,7302:06,8402:04,81
4.WILWillem III 2[5]01:57,70(1)04:11,29(4)06:26,70(4)08:39,87(4)
  Luca Perotti02:13,5902:15,4102:13,17
5.VIKViking 2[4]02:07,28(5)04:25,89(5)06:45,47(5)09:03,72(5)
  Guus van der Vegt02:18,6102:19,5802:18,25

za 09:37 : heat 2

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 2[6]01:57,58(1)03:56,98(1)06:00,18(1)08:02,54(1)
  Julius Rupert01:59,4002:03,2002:02,36
2.MAAMaas 2[5]01:59,76(4)04:02,10(2)06:05,63(2)08:04,27(2)
  Joost Reintjes02:02,3402:03,5301:58,64
3.WILWillem III 3[2]01:58,60(3)04:03,67(4)06:10,37(3)08:14,57(3)
  Gianni Perotti02:05,0702:06,7002:04,20
4.RICRIC[1]01:57,78(2)04:03,45(3)06:14,20(4)08:21,87(4)
  Enno van Lingen02:05,6702:10,7502:07,67
5.WILWillem III 1[4]02:01,33(5)04:09,63(5)06:18,70(5)08:23,59(5)
  Maarten Worm02:08,3002:09,0702:04,89
6.NAUNautilus[3]02:01,73(6)04:12,87(6)06:27,03(6)08:41,70(6)
  Tygo Rompa02:11,1402:14,1602:14,67

za 09:41 : heat 3

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne 3[4]01:53,72(3)03:52,59(1)05:52,93(1)07:53,08(1)
  Robbe Mourits01:58,8702:00,3402:00,15
2.DDSDDS 1[2]01:51,97(1)03:52,97(2)05:53,61(2)07:53,80(2)
  Paul Heijnen02:01,0002:00,6402:00,19
3.HOOHoop[1]01:54,50(4)03:55,17(3)05:56,25(3)07:55,27(3)
  Severin Broekman02:00,6702:01,0801:59,02
4.DIEDiep[5]01:53,56(2)04:00,60(4)06:07,99(4)08:13,49(4)
  Wibe Schultze02:07,0402:07,3902:05,50
5.VIKViking 3[6]02:02,42(5)04:11,39(5)06:23,48(5)08:36,27(5)
  Quinten de Cocq02:08,9702:12,0902:12,79
6.VIKViking 1[3]02:08,41(6)04:24,42(6)06:42,44(6)09:01,01(6)
  Ruben Bähre02:16,0102:18,0202:18,57

za 09:45 : heat 4

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NEPNeptunus[3]01:50,58(1)03:48,80(1)05:47,54(1)07:45,97(1)
  Maarten Veninga01:58,2201:58,7401:58,43
2.ARCARC[2]01:51,79(2)03:51,58(2)05:51,35(2)07:52,03(2)
  Wouter Breedveld01:59,7901:59,7702:00,68
3.MAAMaas 1[4]01:55,59(3)03:58,83(3)05:59,24(3)07:56,11(3)
  Diederick Stuijfzand02:03,2402:00,4101:56,87
4.SPASpaarne 1[1]02:02,54(4)04:10,71(4)06:22,08(4)08:28,44(4)
  Rombout Jansen02:08,1702:11,3702:06,36
5.DDSDDS 2[5]02:05,59(5)04:22,01(5)06:38,06(5)08:50,48(5)
  Gijs van der Voet02:16,4202:16,0502:12,42
6.DDSDDS 3[6]02:10,22(6)04:31,44(6)06:54,55(6)09:14,35(6)
  Michael ter Steege02:21,2202:23,1102:19,80

Acties

Terug