ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

104: HE 8+

Heren elite acht
4 races

zo 12:33 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas/Skadi/Vidar/Skøll[2]01:22,93(2)02:47,93(1)04:15,72(1)05:43,97(1)
  Peter Bruins01:25,0001:27,7901:28,25
2.LAGLaga/Aegir[5]01:22,63(1)02:49,87(2)04:19,92(2)05:49,18(2)
  Bas Fluitman01:27,2401:30,0501:29,26
3.ORCOrca[4]01:26,82(4)02:53,57(3)04:22,91(3)05:53,14(3)
  Cas Klingenberg01:26,7501:29,3401:30,23
4.GYAGyas[3]01:26,59(3)02:56,59(4)04:29,39(4)06:04,92(4)
  Déan Klimp01:30,0001:32,8001:35,53

zo 12:37 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[2]01:24,85(3)02:48,11(1)04:14,27(1)05:39,82(1)
  Jiri de Vos01:23,2601:26,1601:25,55
2.KNRKNRB-combi[3]01:24,52(2)02:50,82(3)04:19,46(3)05:45,87(2)
  Jasper Joordens01:26,3001:28,6401:26,41
3.PROProteus 2[5]01:22,84(1)02:49,17(2)04:18,23(2)05:46,39(3)
  Allard de Boeij01:26,3301:29,0601:28,16
4.WILWillem III-combi[4]01:28,51(4)02:58,39(4)04:30,91(4)06:02,90(4)
  Abel Westland01:29,8801:32,5201:31,99

zo 12:41 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[6]01:22,04(1)02:47,46(1)04:15,85(1)05:42,64(1)
  Koen van den Herik01:25,4201:28,3901:26,79
2.INAIndonesia[3]01:24,72(2)02:51,43(2)04:18,92(2)05:44,81(2)
  Ardi Isadi01:26,7101:27,4901:25,89
3.LAGLaga[2]01:27,82(4)02:55,88(3)04:27,46(3)06:00,57(3)
  Daan van Haasteren01:28,0601:31,5801:33,11
4.ARGArgo[4]01:25,47(3)02:57,07(4)04:32,95(4)06:06,75(4)
  Ivo Van Gerwen01:31,6001:35,8801:33,80
5.SKOSkøll[5]01:28,13(5)03:02,67(5)04:41,10(5)06:18,14(5)
  Gijs Andringa01:34,5401:38,4301:37,04

zo 17:30 : A-finale

6.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas/Skadi/Vidar/Skøll[3]01:25,28(4)02:49,09(1)04:14,86(1)05:38,51(1)
  Peter Bruins01:23,8101:25,7701:23,65
2.NERNereus[2]01:23,85(2)02:49,34(2)04:15,55(2)05:39,38(2)
  Koen van den Herik01:25,4901:26,2101:23,83
3.PROProteus 1[4]01:25,45(5)02:49,92(4)04:16,30(3)05:42,73(3)
  Jiri de Vos01:24,4701:26,3801:26,43
4.LAGLaga/Aegir[5]01:23,02(1)02:49,65(3)04:16,87(4)05:43,56(4)
  Bas Fluitman01:26,6301:27,2201:26,69
5.INAIndonesia[6]01:24,34(3)02:49,92(4)04:19,39(5)05:44,32(5)
  Ardi Isadi01:25,5801:29,4701:24,93
6.KNRKNRB-combi[1]01:27,83(6)02:56,72(6)04:27,73(6)05:55,05(6)
  Jasper Joordens01:28,8901:31,0101:27,32

Acties

Terug