ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

007: HDev 4- (Development Klassement)

Heren development vier-zonder
5 races

za 11:27 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[2]01:27,90(1)03:03,72(1)04:40,65(1)06:19,13(1)
  Bas Fluitman01:35,8201:36,9301:38,48
2.PROProteus[3]01:31,31(3)03:06,82(2)04:43,85(2)06:21,93(2)
  Friso Dam01:35,5101:37,0301:38,08
3.ORCOrca[5]01:30,25(2)03:07,42(3)04:46,16(3)06:25,47(3)
  Cas Klingenberg01:37,1701:38,7401:39,31
4.LAGLaga 2[4]01:32,01(4)03:10,31(4)04:49,39(4)06:28,16(4)
  Jelle Ammerlaan01:38,3001:39,0801:38,77

za 11:32 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[4]01:31,19(3)03:06,67(1)04:44,56(1)06:20,73(1)
  Max Bosman01:35,4801:37,8901:36,17
2.GYAGyas 1[5]01:30,98(2)03:07,28(2)04:45,36(2)06:21,34(2)
  Joris Oonk01:36,3001:38,0801:35,98
3.LAGLaga 1[6]01:30,79(1)03:09,54(4)04:46,50(3)06:21,79(3)
  Sietse de Vilder01:38,7501:36,9601:35,29
4.VIDVidar[2]01:32,03(5)03:08,73(3)04:49,53(4)06:30,40(4)
  Niek van Limbergen01:36,7001:40,8001:40,87
5.SKOSkøll[3]01:31,86(4)03:09,88(5)04:52,77(5)06:31,72(5)
  Daan Stolk01:38,0201:42,8901:38,95

za 11:37 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton/Viking[6]01:31,66(2)03:06,65(1)04:42,29(1)06:20,30(1)
  Pieter van Veen01:34,9901:35,6401:38,01
2.GYAGyas 2[4]01:30,83(1)03:07,02(2)04:44,48(2)06:22,95(2)
  Teun Oonk01:36,1901:37,4601:38,47
3.THEThêta[3]01:32,59(3)03:10,74(4)04:49,25(4)06:24,91(3)
  Mark Verbeek01:38,1501:38,5101:35,66
4.PHOPhocas[5]01:33,28(4)03:10,44(3)04:48,82(3)06:26,53(4)
  Nick Harmsen01:37,1601:38,3801:37,71
5.SKASkadi[2]01:33,55(5)03:12,00(5)04:52,59(5)06:32,35(5)
  Bram Meijer01:38,4501:40,5901:39,76

za 16:42 : B-finale

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[3]01:33,42(3)03:09,80(2)04:46,23(1)06:19,97(1)
  Cas Klingenberg01:36,3801:36,4301:33,74
2.LAGLaga 2[2]01:33,08(2)03:09,21(1)04:46,32(2)06:22,08(2)
  Jelle Ammerlaan01:36,1301:37,1101:35,76
3.LAGLaga 1[5]01:32,13(1)03:11,59(3)04:50,03(5)06:23,57(3)
  Sietse de Vilder01:39,4601:38,4401:33,54
4.PHOPhocas[6]01:34,92(6)03:12,96(5)04:49,55(4)06:25,10(4)
  Nick Harmsen01:38,0401:36,5901:35,55
5.VIDVidar[1]01:33,59(4)03:12,31(4)04:49,26(3)06:26,45(5)
  Niek van Limbergen01:38,7201:36,9501:37,19
6.THEThêta[4]01:34,08(5)03:13,71(6)04:52,17(6)06:32,17(6)
  Mark Verbeek01:39,6301:38,4601:40,00

za 16:47 : A-finale

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[4]01:28,74(1)03:03,45(1)04:40,25(1)06:15,41(1)
  Bas Fluitman01:34,7101:36,8001:35,16
2.TRITriton/Viking[3]01:32,25(3)03:06,82(3)04:43,07(2)06:17,53(2)
  Pieter van Veen01:34,5701:36,2501:34,46
3.PROProteus[5]01:32,97(5)03:06,26(2)04:43,24(3)06:18,78(3)
  Friso Dam01:33,2901:36,9801:35,54
4.GYAGyas 1[1]01:32,44(4)03:07,27(4)04:43,92(4)06:18,87(4)
  Joris Oonk01:34,8301:36,6501:34,95
5.NJONjord[2]01:33,89(6)03:10,21(6)04:45,36(5)06:21,69(5)
  Max Bosman01:36,3201:35,1501:36,33
6.GYAGyas 2[6]01:32,09(2)03:08,28(5)04:46,17(6)06:22,56(6)
  Teun Oonk01:36,1901:37,8901:36,39

Acties

Terug