ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

008: HDev 2x

Heren development dubbeltwee
5 races

za 10:05 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[2]01:35,56(1)03:16,22(1)04:57,02(1)06:39,91(1)
  Robert Tiemeijer01:40,6601:40,8001:42,89
2.WILWillem III/Amstel[3]01:37,75(3)03:19,35(2)05:01,39(2)06:41,57(2)
  Abel Westland01:41,6001:42,0401:40,18
3.LAGLaga[4]01:38,76(4)03:19,99(3)05:02,02(3)06:41,75(3)
  Edwin van der Maarel01:41,2301:42,0301:39,73
4.SKOSkøll[5]01:37,55(2)03:20,67(4)05:02,62(4)06:44,07(4)
  Michiel Moerman01:43,1201:41,9501:41,45

za 10:09 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi 1[2]01:37,79(1)03:20,99(1)05:06,62(1)06:53,85(1)
  Sebastiaan Pach01:43,2001:45,6301:47,23
2.AEGAegir[5]01:40,28(2)03:24,26(2)05:07,73(2)06:55,65(2)
  Bastian Bergsma01:43,9801:43,4701:47,92
3.SKASkadi 2[4]01:40,66(3)03:24,61(3)05:11,96(3)06:59,01(3)
  Sven Dogger01:43,9501:47,3501:47,05
4.SAUSaurus/Phocas[3]01:46,74(4)03:38,69(4)05:32,21(4)07:27,02(4)
  Laurens Goderie01:51,9501:53,5201:54,81

za 10:13 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp[2]01:36,69(1)03:22,48(1)05:09,39(1)06:56,42(1)
  Max Gompel01:45,7901:46,9101:47,03
2.PHOPhocas[4]01:41,01(3)03:27,97(3)05:14,17(2)07:00,21(2)
  Wouter Bos01:46,9601:46,2001:46,04
3.ZWOZwolsche[6]01:38,94(2)03:26,85(2)05:15,89(3)07:05,37(3)
  Christian Benstein01:47,9101:49,0401:49,48
4.GYAGyas[5]01:41,20(4)03:28,92(4)05:18,86(4)07:05,81(4)
  Ramon Stolk01:47,7201:49,9401:46,95
5.ASOAsopos[3]01:42,96(5)03:33,71(5)05:26,88(5)07:17,82(5)
  Mathijs Berkhout01:50,7501:53,1701:50,94

za 15:21 : B-finale

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[2]01:37,06(1)03:17,70(1)04:59,77(1)06:41,45(1)
  Michiel Moerman01:40,6401:42,0701:41,68
2.LAGLaga[5]01:39,21(2)03:22,01(2)05:06,02(2)06:49,64(2)
  Edwin van der Maarel01:42,8001:44,0101:43,62
3.SKASkadi 2[3]01:40,97(3)03:27,95(3)05:15,46(3)07:04,34(3)
  Sven Dogger01:46,9801:47,5101:48,88
4.GYAGyas[6]01:41,58(4)03:30,52(4)05:21,61(4)07:11,58(4)
  Ramon Stolk01:48,9401:51,0901:49,97
5.ZWOZwolsche[4]01:42,23(5)03:31,49(5)05:23,91(5)07:13,02(5)
  Christian Benstein01:49,2601:52,4201:49,11
6.ASOAsopos[1]01:45,34(6)03:36,25(6)05:25,28(6)07:14,59(6)
  Mathijs Berkhout01:50,9101:49,0301:49,31

za 15:25 : A-finale

6.0 m/s, 260° (W), 95% wind mee, 5% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[5]01:37,04(2)03:17,49(2)04:57,85(1)06:39,82(1)
  Robert Tiemeijer01:40,4501:40,3601:41,97
2.TROTromp[3]01:36,51(1)03:16,96(1)04:58,77(2)06:40,78(2)
  Max Gompel01:40,4501:41,8101:42,01
3.WILWillem III/Amstel[1]01:37,30(3)03:18,76(3)05:02,44(3)06:44,71(3)
  Abel Westland01:41,4601:43,6801:42,27
4.AEGAegir[6]01:37,85(5)03:24,98(5)05:11,74(4)06:58,10(4)
  Bastian Bergsma01:47,1301:46,7601:46,36
5.SKASkadi 1[4]01:37,52(4)03:21,95(4)05:13,09(5)07:05,94(5)
  Sebastiaan Pach01:44,4301:51,1401:52,85
6.PHOPhocas[2]01:43,13(6)03:31,56(6)05:19,86(6)07:10,46(6)
  Wouter Bos01:48,4301:48,3001:50,60

Acties

Terug