ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

026: DDev 2x (Development Klassement)

Dames development dubbeltwee
4 races

za 11:41 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[2]01:45,23(1)03:37,36(1)05:30,30(1)07:21,43(1)
  Ingeborg de Koningh01:52,1301:52,9401:51,13
2.AEGAegir[4]01:48,19(2)03:41,75(2)05:33,51(2)07:25,27(2)
  Dorien Peters01:53,5601:51,7601:51,76
3.LAGLaga 2[5]01:48,19(2)03:43,42(3)05:40,09(3)07:36,12(3)
  Quirine de Zeeuw01:55,2301:56,6701:56,03
4.GYAGyas[3]01:54,00(4)03:53,70(4)05:53,12(4)07:53,27(4)
  Xanthe Jeremiasse01:59,7001:59,4202:00,15

za 11:45 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[2]01:47,11(2)03:40,21(1)05:32,35(1)07:26,61(1)
  Carolien Tigelaar01:53,1001:52,1401:54,26
2.PROProteus[4]01:47,29(3)03:41,15(2)05:33,67(2)07:28,20(2)
  Veerle Koot01:53,8601:52,5201:54,53
3.VIDVidar[3]01:50,27(4)03:43,11(4)05:35,74(3)07:28,80(3)
  Kyra Rikhof01:52,8401:52,6301:53,06
4.LAGLaga 1[5]01:46,48(1)03:41,80(3)05:37,07(4)07:31,41(4)
  Maartje Duzijn01:55,3201:55,2701:54,34
5.PHOPhocas/Skøll[6]01:58,97(5)09:41,09(5)06:16,82(5)08:30,46(5)
  Sera Weevers07:42,1223:56:36,2702:13,64

za 16:56 : B-finale

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[3]01:49,58(1)03:45,09(1)05:44,06(1)07:41,71(1)
  Maartje Duzijn01:55,5101:58,9701:57,65
2.GYAGyas[4]01:53,60(2)03:51,46(2)05:50,39(2)07:50,10(2)
  Xanthe Jeremiasse01:57,8601:58,9301:59,71
3.PHOPhocas/Skøll[2]02:01,09(3)04:07,94(3)06:14,38(3)08:19,57(3)
  Sera Weevers02:06,8502:06,4402:05,19

za 17:00 : A-finale

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[4]01:46,42(1)03:35,82(1)05:28,19(1)07:17,63(1)
  Ingeborg de Koningh01:49,4001:52,3701:49,44
2.PROProteus[5]01:49,41(5)03:38,77(2)05:30,03(2)07:21,19(2)
  Veerle Koot01:49,3601:51,2601:51,16
3.LAGLaga 2[1]01:48,37(2)03:39,08(3)05:32,50(3)07:23,84(3)
  Quirine de Zeeuw01:50,7101:53,4201:51,34
4.ARGArgo[3]01:49,21(4)03:43,34(5)05:35,12(4)07:24,85(4)
  Carolien Tigelaar01:54,1301:51,7801:49,73
5.AEGAegir[2]01:48,87(3)03:43,01(4)05:35,38(5)07:26,64(5)
  Dorien Peters01:54,1401:52,3701:51,26
6.VIDVidar[6]01:51,89(6)03:44,32(6)05:36,62(6)07:29,51(6)
  Kyra Rikhof01:52,4301:52,3001:52,89

Acties

Terug