ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

027: DDev 4-

Dames development vier-zonder
5 races

za 12:42 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[2]01:40,97(2)03:24,30(1)05:11,67(1)06:58,94(1)
  Kitty de Smit01:43,3301:47,3701:47,27
2.THEThêta[5]01:40,76(1)03:25,88(2)05:12,95(2)07:01,81(2)
  Tessa van Haaften01:45,1201:47,0701:48,86
3.ASOAsopos 2[6]01:46,02(3)03:38,42(4)05:33,83(4)07:29,12(4)
  Fleur Hiensch01:52,4001:55,4101:55,29
4.GYAGyas[3]01:51,82(5)03:48,66(5)05:42,52(5)07:37,62(5)
  Anna Honingh01:56,8401:53,8601:55,10
5.OKEOkeanos[4]01:46,55(4)03:36,53(3)05:30,68(3)07:24,93(3)
  Sarah Tabak01:49,9801:54,1501:54,25

za 12:47 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[2]01:38,86(1)03:20,82(1)05:05,30(1)06:51,61(1)
  Celine den Bremer01:41,9601:44,4801:46,31
2.ARGArgo[5]01:42,26(2)03:27,62(2)05:14,34(2)07:01,33(2)
  Sanne Put01:45,3601:46,7201:46,99
3.EUREuros[6]01:45,44(4)03:30,31(3)05:17,24(3)07:03,10(3)
  Anne-Lynn Paalvast01:44,8701:46,9301:45,86
4.ASOAsopos 1[3]01:44,75(3)03:31,97(4)05:22,55(4)07:13,66(4)
  Laura Lems01:47,2201:50,5801:51,11
5.ORCOrca[4]01:45,79(5)03:35,11(5)05:24,19(5)07:15,20(5)
  Wia Ruiter01:49,3201:49,0801:51,01

za 12:52 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[5]01:39,40(1)03:24,10(1)05:11,20(1)06:57,23(1)
  Floor Davids01:44,7001:47,1001:46,03
2.LAGLaga 2[6]01:41,88(2)03:28,16(2)05:14,88(2)07:04,57(2)
  Regina Aukes01:46,2801:46,7201:49,69
3.TRITriton[4]01:44,56(3)03:32,89(3)05:22,92(3)07:21,22(3)
  Rianne Prins01:48,3301:50,0301:58,30
4.SKOSkøll 2[3]01:47,67(5)03:36,80(4)05:32,16(4)07:25,46(4)
  Jessica Niemeijer01:49,1301:55,3601:53,30
5.SKOSkøll 1[2]01:47,50(4)03:40,18(5)05:37,58(5)07:34,40(5)
  Astrid Druijff01:52,6801:57,4001:56,82

za 18:32 : B-finale

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[4]01:43,63(1)03:29,12(1)05:16,36(1)07:02,99(1)
  Anne-Lynn Paalvast01:45,4901:47,2401:46,63
2.ASOAsopos 1[2]01:44,03(2)03:33,52(2)05:26,21(2)07:18,81(2)
  Laura Lems01:49,4901:52,6901:52,60
3.ASOAsopos 2[6]01:46,39(3)03:38,37(3)05:31,42(3)07:22,29(3)
  Fleur Hiensch01:51,9801:53,0501:50,87
4.SKOSkøll 2[5]01:47,81(4)03:40,46(4)05:34,09(4)07:25,95(4)
  Jessica Niemeijer01:52,6501:53,6301:51,86
5.GYAGyas[3]01:51,46(5)03:43,75(5)05:36,76(5)07:32,19(5)
  Anna Honingh01:52,2901:53,0101:55,43

za 18:37 : A-finale

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[4]01:38,38(2)03:17,57(1)05:01,03(1)06:44,65(1)
  Celine den Bremer01:39,1901:43,4601:43,62
2.NERNereus[3]01:37,74(1)03:20,61(2)05:07,27(2)06:52,46(2)
  Floor Davids01:42,8701:46,6601:45,19
3.THEThêta[5]01:39,83(3)03:24,12(3)05:10,94(3)06:57,85(3)
  Tessa van Haaften01:44,2901:46,8201:46,91
4.ARGArgo[6]01:42,55(5)03:26,64(4)05:14,06(4)07:00,60(4)
  Sanne Put01:44,0901:47,4201:46,54
5.PROProteus[2]01:42,10(4)03:27,70(5)05:16,23(5)07:08,12(5)
  Kitty de Smit01:45,6001:48,5301:51,89
6.LAGLaga 2[1]01:43,56(6)03:30,67(6)05:22,25(6)07:15,16(6)
  Regina Aukes01:47,1101:51,5801:52,91

Acties

Terug