ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

029: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
5 races

za 08:56 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 210° (ZZW), 48% wind mee, 52% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[4]01:36,62(1)03:16,92(1)04:59,99(1)06:43,66(1)
  Maartje Ziegler01:40,3001:43,0701:43,67
2.ASOAsopos/Gyas[3]01:38,38(3)03:20,03(2)05:02,64(2)06:46,44(2)
  Elsemieke Hack01:41,6501:42,6101:43,80
3.NJONjord[2]01:39,26(4)03:23,08(4)05:06,46(3)06:48,62(3)
  Tiki Blom01:43,8201:43,3801:42,16
4.SKASkadi (p4)[5]01:37,12(2)03:20,49(3)05:06,84(4)06:51,98(4)
  Gabriella de Vries01:43,3701:46,3501:45,14
5.TRITriton[6]01:40,22(5)03:23,42(5)05:08,50(5)06:55,43(5)
  Merel Livestro01:43,2001:45,0801:46,93

za 09:01 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir (p2)[3]01:36,53(1)03:19,56(1)05:04,52(1)06:48,29(1)
  Geeske Grit01:43,0301:44,9601:43,77
2.SKOSkøll[2]01:38,53(2)03:22,80(2)05:07,41(2)06:51,36(2)
  Emma Jacobs01:44,2701:44,6101:43,95
3.OKEOkeanos[4]01:40,80(4)03:24,57(4)05:08,25(3)06:51,64(3)
  Maartje Karst01:43,7701:43,6801:43,39
4.PROProteus (p6)[6]01:39,47(3)03:23,92(3)05:10,48(4)06:56,36(4)
  Miriam van der Veer01:44,4501:46,5601:45,88
5.SAUSaurus[5]01:41,44(5)03:28,81(5)05:17,56(5)07:09,71(5)
  Noortje van den Bogaert01:47,3701:48,7501:52,15

za 09:06 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 200° (ZZW), 39% wind mee, 61% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca (p7)[4]01:36,56(1)03:17,21(1)05:01,46(1)06:45,05(1)
  Mouk Hoefnagel01:40,6501:44,2501:43,59
2.GYAGyas (p1)[5]01:37,51(2)03:20,20(2)05:03,68(2)06:47,19(2)
  Kaatje Knol01:42,6901:43,4801:43,51
3.PHOPhocas[6]01:41,52(4)03:23,06(3)05:07,16(3)06:49,41(3)
  Marleen Frencken01:41,5401:44,1001:42,25
4.EUREuros[3]01:38,81(3)03:23,29(4)05:08,50(4)06:51,55(4)
  Elianne Hopman01:44,4801:45,2101:43,05
5.LAGLaga[2]01:42,40(5)03:28,95(5)05:19,21(5)07:11,77(5)
  Fenna Kolff01:46,5501:50,2601:52,56

za 14:24 : B-finale

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[1]01:38,17(2)03:17,71(1)04:59,74(1)06:43,16(1)
  Elianne Hopman01:39,5401:42,0301:43,42
2.SKASkadi (p4)[6]01:37,35(1)03:18,91(2)05:02,22(2)06:45,51(2)
  Gabriella de Vries01:41,5601:43,3101:43,29
3.NJONjord[5]01:39,53(3)03:22,03(3)05:05,72(4)06:48,86(3)
  Tiki Blom01:42,5001:43,6901:43,14
4.PROProteus (p6)[2]01:39,87(4)03:22,03(3)05:04,96(3)06:48,87(4)
  Miriam van der Veer01:42,1601:42,9301:43,91
5.OKEOkeanos[4]01:40,83(5)03:25,77(5)05:10,47(5)06:55,42(5)
  Maartje Karst01:44,9401:44,7001:44,95
6.PHOPhocas[3]01:43,64(6)03:27,44(6)05:15,87(6)07:03,35(6)
  Marleen Frencken01:43,8001:48,4301:47,48

za 14:29 : A-finale

6.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas (p1)[2]01:37,08(3)03:15,27(1)04:54,81(1)06:33,25(1)
  Kaatje Knol01:38,1901:39,5401:38,44
2.ASOAsopos/Gyas[1]01:37,38(4)03:17,26(3)04:58,32(3)06:36,91(2)
  Elsemieke Hack01:39,8801:41,0601:38,59
3.NERNereus[5]01:35,60(1)03:15,64(2)04:56,67(2)06:37,10(3)
  Maartje Ziegler01:40,0401:41,0301:40,43
4.AEGAegir (p2)[4]01:36,79(2)03:18,08(4)04:59,98(4)06:42,12(4)
  Geeske Grit01:41,2901:41,9001:42,14
5.ORCOrca (p7)[3]01:37,66(5)03:18,89(5)05:03,11(5)06:44,99(5)
  Mouk Hoefnagel01:41,2301:44,2201:41,88
6.SKOSkøll[6]01:38,24(6)03:22,74(6)05:09,02(6)06:54,02(6)
  Emma Jacobs01:44,5001:46,2801:45,00

Acties

Terug