ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

040: M18 2x

Meisjes achttien dubbeltwee
5 races

zo 08:24 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/DDS (*)[3]01:51,21(1)03:47,83(1)05:43,33(1)07:42,10(1)
  Veronique van der Borg01:56,6201:55,5001:58,77
2.WILWillem III[2]01:52,09(2)03:50,44(2)05:49,78(2)07:50,93(2)
  Charlotte Russel01:58,3501:59,3402:01,15
3.VIKViking[5]01:53,52(3)03:55,33(3)06:00,05(3)08:02,20(3)
  Evie Rademaker02:01,8102:04,7202:02,15
4.SPASpaarne[4]01:55,96(4)04:06,05(4)06:11,93(4)08:18,54(4)
  Anouk Beerens02:10,0902:05,8802:06,61

zo 08:28 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 1[2]01:50,82(1)03:49,69(1)05:50,63(1)07:52,23(1)
  Elke Schokking01:58,8702:00,9402:01,60
2.ALKAlkmaarsche/RIC[5]01:52,16(2)03:52,51(2)05:54,69(2)07:57,17(2)
  Hannah Heideveld02:00,3502:02,1802:02,48
3.ROORoosendaalse[3]01:57,99(3)03:59,57(3)06:00,21(3)08:02,27(3)
  Janey van As02:01,5802:00,6402:02,06
4.ALKAlkmaarsche[4]01:58,64(4)04:01,25(4)06:04,00(4)08:05,26(4)
  Femke Metz02:02,6102:02,7502:01,26

zo 08:32 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SALSalland/Willem III (*)[5]01:45,32(1)03:37,63(1)05:33,22(1)07:28,11(1)
  Fien van Westreenen01:52,3101:55,5901:54,89
2.HUNHunze[4]01:53,02(2)03:48,45(2)05:44,69(2)07:40,85(2)
  Hannah van der Sluijs01:55,4301:56,2401:56,16
3.TROTromp 2[2]01:53,45(3)03:50,04(3)05:47,92(3)07:43,68(3)
  Marlies BunĂ©01:56,5901:57,8801:55,76
4.TROTromp 3[6]01:55,24(4)03:58,15(4)05:59,07(4)08:02,59(4)
  Katinka Westra Hoekzema02:02,9102:00,9202:03,52
5.MAAMaas[3]01:57,78(5)04:01,01(5)06:06,60(5)08:11,31(5)
  Marit Speerstra02:03,2302:05,5902:04,71

zo 14:34 : B-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TROTromp 2[4]01:53,52(2)03:48,14(2)05:43,22(1)07:38,10(1)
  Marlies BunĂ©01:54,6201:55,0801:54,88
2.TROTromp 3[5]01:50,04(1)03:46,58(1)05:48,80(2)07:49,12(2)
  Katinka Westra Hoekzema01:56,5402:02,2202:00,32
3.VIKViking[3]01:56,31(3)03:54,59(3)05:54,76(3)07:54,72(3)
  Evie Rademaker01:58,2802:00,1701:59,96
4.ALKAlkmaarsche[1]01:58,11(5)03:57,64(5)05:58,01(4)07:57,44(4)
  Femke Metz01:59,5302:00,3701:59,43
5.ROORoosendaalse[2]01:56,52(4)03:57,23(4)05:58,91(5)07:57,78(5)
  Janey van As02:00,7102:01,6801:58,87

zo 14:38 : A-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SALSalland/Willem III (*)[5]01:44,22(1)03:31,31(1)05:20,22(1)07:05,96(1)
  Fien van Westreenen01:47,0901:48,9101:45,74
2.HUNHunze[1]01:51,29(3)03:45,24(2)05:40,21(2)07:34,46(2)
  Hannah van der Sluijs01:53,9501:54,9701:54,25
3.TROTromp 1[3]01:50,37(2)03:47,66(3)05:45,42(3)07:41,05(3)
  Elke Schokking01:57,2901:57,7601:55,63
4.WILWillem III/DDS (*)[4]01:52,92(4)03:49,23(4)05:47,33(4)07:43,06(4)
  Veronique van der Borg01:56,3101:58,1001:55,73
5.WILWillem III[2]01:54,86(5)03:58,87(6)05:53,00(5)07:52,36(5)
  Charlotte Russel02:04,0101:54,1301:59,36
6.ALKAlkmaarsche/RIC[6]01:55,28(6)03:53,44(5)05:59,13(6)07:58,53(6)
  Hannah Heideveld01:58,1602:05,6901:59,40

Acties

Terug