ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

044: M16 2x

Meisjes zestien dubbeltwee
8 races

za 18:03 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop 1[5]01:56,16(1)03:54,46(1)05:55,07(1)07:53,25(1)
  Gwendolyn Bloemen01:58,3002:00,6101:58,18
2.NAANaarden 2[6]02:01,37(3)03:59,94(2)06:00,51(2)07:59,10(2)
  Lisa Schmoutziguer01:58,5702:00,5701:58,59
3.AMSAmstel 3[4]02:01,37(3)04:01,18(4)06:03,65(3)08:04,71(3)
  Lauren de Hertog01:59,8102:02,4702:01,06
4.ALKAlkmaarsche/Gouda[1]01:59,18(2)04:00,81(3)06:05,02(4)08:06,01(4)
  Bente Ouderkerken02:01,6302:04,2102:00,99
5.NAANaarden 3[2]02:03,34(5)04:03,85(5)06:09,57(5)08:10,73(5)
  Yanne Koudijs02:00,5102:05,7202:01,16
6.SPASpaarne/RIC 1[3]02:03,55(6)04:09,13(6)06:17,30(6)08:26,03(6)
  Josephine van Grafhorst02:05,5802:08,1702:08,73

za 18:07 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NEPNeptunus/Wetterwille[6]01:52,56(1)03:54,29(1)05:59,89(1)08:00,08(1)
  Vera Meijerhof02:01,7302:05,6002:00,19
2.TROTromp 2[3]01:58,86(4)04:01,96(3)06:05,95(2)08:06,99(2)
  Floor Battjes02:03,1002:03,9902:01,04
3.ALKAlkmaarsche[1]02:01,86(6)04:05,71(4)06:12,66(4)08:11,33(3)
  Demi Straathof02:03,8502:06,9501:58,67
4.NAANaarden 1[2]01:56,46(2)04:01,60(2)06:09,34(3)08:13,76(4)
  Bloem Adam02:05,1402:07,7402:04,42
5.WILWillem III 1[5]01:57,72(3)04:06,28(5)06:15,10(5)08:25,79(5)
  Mila Dekker02:08,5602:08,8202:10,69

za 18:11 : voorwedstrijd 3

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[1]01:51,40(1)03:44,20(1)05:41,32(1)07:38,42(1)
  Hannah Otterloo01:52,8001:57,1201:57,10
2.GOUGouda[6]01:55,32(3)03:52,15(3)05:49,62(2)07:46,50(2)
  Annelotte Maitland01:56,8301:57,4701:56,88
3.TROTromp 1[5]01:53,03(2)03:51,45(2)05:52,74(3)07:56,12(3)
  Fleur van Olderen01:58,4202:01,2902:03,38
4.HEMHemus 1[3]02:06,94(6)04:10,37(6)06:15,43(5)08:17,56(4)
  Marlou Geraedts02:03,4302:05,0602:02,13
5.SPASpaarne/RIC 2[4]02:00,79(4)04:07,16(4)06:14,53(4)08:20,26(5)
  C├ęcile Bras02:06,3702:07,3702:05,73
6.VIKViking 1[2]02:02,30(5)04:09,78(5)06:20,87(6)08:28,09(6)
  Isabelle Bloem02:07,4802:11,0902:07,22

za 18:15 : voorwedstrijd 4

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel 1[6]01:53,52(1)03:53,93(1)05:58,84(1)07:55,93(1)
  Lucca-Lie Prins02:00,4102:04,9101:57,09
2.ALPAlphen[5]01:54,92(2)03:57,18(2)05:59,37(2)07:57,59(2)
  Nina Belger02:02,2602:02,1901:58,22
3.AMSAmstel 2[3]01:58,32(4)03:58,41(3)06:00,97(3)08:00,55(3)
  Sarah Vreeken02:00,0902:02,5601:59,58
4.MWCMaastrichtsche 2[4]01:57,54(3)04:00,41(4)06:04,96(4)08:02,51(4)
  Claire Fleming02:02,8702:04,5501:57,55
5.HOOHoop 2[1]02:01,32(6)04:06,28(5)06:10,75(5)08:14,16(5)
  Katrien van Peperstraten02:04,9602:04,4702:03,41
6.HEMHemus 2[2]01:59,93(5)04:07,70(6)06:17,47(6)08:26,11(6)
  Annerijn Leegte02:07,7702:09,7702:08,64

zo 08:40 : halve-finale 1

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[3]01:50,92(1)03:46,70(1)05:44,76(1)07:41,14(1)
  Hannah Otterloo01:55,7801:58,0601:56,38
2.TROTromp 1[1]01:52,52(2)03:50,50(2)05:50,28(2)07:48,76(2)
  Fleur van Olderen01:57,9801:59,7801:58,48
3.HOOHoop 1[4]01:55,44(4)03:54,55(3)05:55,22(3)07:51,66(3)
  Gwendolyn Bloemen01:59,1102:00,6701:56,44
4.AMSAmstel 3[6]01:58,73(6)04:00,77(5)06:04,88(5)08:08,92(5)
  Lauren de Hertog02:02,0402:04,1102:04,04
5.TROTromp 2[5]01:56,75(5)04:01,26(6)06:08,69(6)08:14,53(6)
  Floor Battjes02:04,5102:07,4302:05,84
6.ALPAlphen[2]01:53,97(3)03:55,16(4)05:56,14(4)07:52,40(4)
  Nina Belger02:01,1902:00,9801:56,26

zo 08:44 : halve-finale 2

7.0 m/s, 240° (WSW), 77% wind mee, 23% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GOUGouda[2]01:55,15(1)03:49,86(1)05:45,88(1)07:43,04(1)
  Annelotte Maitland01:54,7101:56,0201:57,16
2.AMSAmstel 2[1]01:55,61(2)03:53,55(2)05:51,47(2)07:49,39(2)
  Sarah Vreeken01:57,9401:57,9201:57,92
3.AMSAmstel 1[3]01:57,62(4)03:59,49(3)06:03,19(3)08:05,46(3)
  Lucca-Lie Prins02:01,8702:03,7002:02,27
4.NEPNeptunus/Wetterwille[4]01:56,99(3)04:01,09(4)06:08,25(4)08:09,81(4)
  Vera Meijerhof02:04,1002:07,1602:01,56
5.NAANaarden 2[5]02:01,38(5)04:06,09(5)06:12,76(5)08:15,77(5)
  Lisa Schmoutziguer02:04,7102:06,6702:03,01
6.ALKAlkmaarsche[6]02:02,17(6)04:09,33(6)06:17,86(6)08:20,63(6)
  Demi Straathof02:07,1602:08,5302:02,77

zo 14:42 : B-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel 3[3]01:56,77(2)03:57,23(1)05:57,71(1)07:56,87(1)
  Lauren de Hertog02:00,4602:00,4801:59,16
2.NAANaarden 2[2]01:59,62(5)03:59,68(3)05:59,65(2)07:58,08(2)
  Lisa Schmoutziguer02:00,0601:59,9701:58,43
3.ALPAlphen[6]01:56,37(1)03:57,23(1)06:01,46(3)08:00,84(3)
  Nina Belger02:00,8602:04,2301:59,38
4.NEPNeptunus/Wetterwille[4]01:58,95(4)04:02,97(4)06:03,74(4)08:04,09(4)
  Vera Meijerhof02:04,0202:00,7702:00,35
5.TROTromp 2[5]01:58,59(3)04:02,97(4)06:06,55(5)08:06,98(5)
  Floor Battjes02:04,3802:03,5802:00,43
6.ALKAlkmaarsche[1]02:00,20(6)04:02,97(4)06:08,25(6)08:09,41(6)
  Demi Straathof02:02,7702:05,2802:01,16

zo 14:46 : A-finale

7.0 m/s, 250° (WSW), 89% wind mee, 11% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LEYLeythe[3]01:52,06(1)03:46,40(1)--07:34,35(1)
  Hannah Otterloo01:54,34
2.GOUGouda[4]01:55,23(5)03:48,88(2)05:45,72(1)07:37,82(2)
  Annelotte Maitland01:53,6501:56,8401:52,10
3.AMSAmstel 1[1]01:53,69(2)03:49,94(3)05:47,75(2)07:44,15(3)
  Lucca-Lie Prins01:56,2501:57,8101:56,40
4.AMSAmstel 2[2]01:54,97(4)03:52,47(4)05:50,12(3)07:46,97(4)
  Sarah Vreeken01:57,5001:57,6501:56,85
5.HOOHoop 1[6]01:56,28(6)03:55,18(5)05:55,65(4)07:54,61(5)
  Gwendolyn Bloemen01:58,9002:00,4701:58,96
6.TROTromp 1[5]01:54,65(3)03:55,18(5)06:00,95(5)07:59,55(6)
  Fleur van Olderen02:00,5302:05,7701:58,60

Acties

Terug