ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

029: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
6 races

zo 08:58 : time-trial

3.0 m/s, 220° (ZW), 7% wind mee, 93% vanaf bakboord
pos.ploeg500mfinish
1.GYAGyas01:34,17(1)03:13,40(1)
  Kaatje Knol01:39,23
2.SKASkadi01:34,70(4)03:15,32(2)
  Gabriella de Vries01:40,62
3.AEGAegir01:34,26(2)03:15,43(3)
  Geeske Grit01:41,17
4.NERNereus01:34,61(3)03:17,65(4)
  Maartje Ziegler01:43,04
5.ORCOrca/Skadi01:35,51(5)03:17,77(5)
  Manouk Hoefnagel01:42,26
6.NJONjord/Aegir01:35,55(6)03:17,80(6)
  Tiki Blom01:42,25
7.SKOSkøll01:36,32(7)03:19,16(7)
  Emma Jacobs01:42,84
8.ASOAsopos/Pelargos01:36,90(10)03:19,84(8)
  Elsemieke Hack01:42,94
9.EUREuros01:36,53(8)03:20,04(9)
  Elianne Hopman01:43,51
10.PROProteus01:36,67(9)03:20,18(10)
  Miriam van der Veer01:43,51
11.PHOPhocas01:38,22(14)03:21,51(11)
  Marleen Frencken01:43,29
12.TRITriton01:37,84(13)03:21,60(12)
  Merel Livestro01:43,76
13.LAGLaga01:37,58(11)03:22,88(13)
  Fenna Kolff01:45,30
14.SAUSaurus01:37,82(12)03:23,12(14)
  Noortje van den Bogaert01:45,30
15.OKEOkeanos01:38,32(15)03:23,13(15)
  Maartje Karst01:44,81

zo 14:19 : C-finale

3.0 m/s, 30° (NNO), 20% wind tegen, 80% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500mfinish
1.ASOAsopos/Pelargos[1]01:35,84(1)03:15,10(1)
  Elsemieke Hack01:39,26
2.ORCOrca/Skadi[3]01:37,42(3)03:17,71(2)
  Manouk Hoefnagel01:40,29
3.SKOSkøll[4]01:36,98(2)03:18,48(3)
  Emma Jacobs01:41,50
4.NJONjord/Aegir[2]01:37,77(4)03:18,85(4)
  Tiki Blom01:41,08

zo 14:22 : halve-finale 1

3.0 m/s, 30° (NNO), 20% wind tegen, 80% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500mfinish
1.NERNereus[3]01:33,90(1)03:11,09(1)
  Maartje Ziegler01:37,19
2.GYAGyas[2]01:35,69(2)03:12,87(2)
  Kaatje Knol01:37,18

zo 14:25 : halve-finale 2

3.0 m/s, 30° (NNO), 20% wind tegen, 80% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500mfinish
1.AEGAegir[3]01:33,82(1)03:13,15(1)
  Geeske Grit01:39,33
2.SKASkadi[2]01:34,92(2)03:15,02(2)
  Gabriella de Vries01:40,10

zo 17:59 : B-finale

5.0 m/s, 360° (N), 49% wind tegen, 51% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500mfinish
1.GYAGyas[3]01:39,60(2)03:20,97(1)
  Kaatje Knol01:41,37
2.SKASkadi[2]01:37,56(1)03:23,79(2)
  Gabriella de Vries01:46,23

zo 18:02 : A-finale

4.0 m/s, 350° (N), 58% wind tegen, 42% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500mfinish
1.NERNereus[2]01:36,29(1)03:18,71(1)
  Maartje Ziegler01:42,42
2.AEGAegir[3]01:36,62(2)03:19,98(2)
  Geeske Grit01:43,36

Acties

Terug