Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

056: WDev 4-

Women's Development Four
4 races

za 13:14 : voorwedstrijd 1

7.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta (P3)[1]01:48,44(1)03:44,90(1)05:50,03(1)07:48,97(1)
  Tessa van Haaften01:56,4602:05,1301:58,94
2.LAGLaga 1 (P2)[6]01:48,77(2)03:47,41(2)05:57,75(2)07:51,57(2)
  Celine den Bremer01:58,6402:10,3401:53,82
3.OKEOkeanos[5]01:55,45(4)03:53,17(3)06:05,67(3)08:04,37(3)
  Sarah Tabak01:57,7202:12,5001:58,70
4.ASOAsopos 1[4]01:52,85(3)03:55,64(4)06:09,33(4)08:14,53(4)
  Laura Lems02:02,7902:13,6902:05,20
5.ASOAsopos 2[3]01:57,30(5)04:00,85(5)06:14,21(5)08:18,34(5)
  Fleur Hiensch02:03,5502:13,3602:04,13
6.GYAGyas[2]01:59,08(6)04:04,23(6)--08:22,15(6)
  Anna Honingh02:05,15

za 13:19 : voorwedstrijd 2

7.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[2]01:48,89(1)03:46,54(1)05:51,51(1)07:53,03(1)
  Floor Davids01:57,6502:04,9702:01,52
2.PROProteus (P4)[5]01:52,08(2)03:53,22(2)05:58,80(2)08:01,24(2)
  Kitty de Smit02:01,1402:05,5802:02,44
3.EUREuros[6]01:54,79(4)03:57,22(5)06:06,09(4)08:03,92(3)
  Anne-Lynn Paalvast02:02,4302:08,8701:57,83
4.SKOSkøll[1]01:56,56(5)03:56,65(4)06:02,67(3)08:07,00(4)
  Astrid Druijff02:00,0902:06,0202:04,33
5.LAGLaga 2[3]01:53,71(3)03:54,86(3)06:18,76(5)08:15,01(5)
  Regina Aukes02:01,1502:23,9001:56,25
6.ARGArgo[4]01:59,03(6)04:05,24(6)--08:28,43(6)
  Maaike van Overstraten Kruijsse02:06,21

za 16:20 : B-finale

7.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos 1[1]02:04,47(1)04:10,83(1)06:13,82(1)08:23,01(1)
  Laura Lems02:06,3602:02,9902:09,19
2.SKOSkøll[2]02:09,39(3)04:17,99(2)06:21,24(2)08:30,24(2)
  Astrid Druijff02:08,6002:03,2502:09,00
3.LAGLaga 2[4]02:09,13(2)04:19,97(3)06:25,33(3)08:36,23(3)
  Regina Aukes02:10,8402:05,3602:10,90
4.ASOAsopos 2[3]02:12,31(4)04:22,13(4)06:26,51(4)08:40,89(4)
  Fleur Hiensch02:09,8202:04,3802:14,38
5.GYAGyas[5]02:16,26(5)04:30,90(5)06:40,57(5)08:55,96(5)
  Anna Honingh02:14,6402:09,6702:15,39

za 16:25 : A-finale

7.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1 (P2)[4]01:57,37(1)03:54,46(1)05:57,19(1)07:59,50(1)
  Celine den Bremer01:57,0902:02,7302:02,31
2.THEThêta (P3)[1]01:58,50(3)03:58,09(3)06:02,57(3)08:05,75(2)
  Tessa van Haaften01:59,5902:04,4802:03,18
3.NERNereus[2]01:58,12(2)03:56,67(2)06:02,34(2)08:06,14(3)
  Floor Davids01:58,5502:05,6702:03,80
4.EUREuros[6]02:03,63(5)04:06,24(5)06:13,48(5)08:18,28(4)
  Anne-Lynn Paalvast02:02,6102:07,2402:04,80
5.PROProteus (P4)[3]02:03,36(4)04:04,32(4)06:11,98(4)08:18,51(5)
  Kitty de Smit02:00,9602:07,6602:06,53
6.OKEOkeanos[5]02:04,58(6)04:08,14(6)06:15,95(6)08:23,59(6)
  Sarah Tabak02:03,5602:07,8102:07,64

Acties

Terug