Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

051: LWDev 2x

Lightweight Women's Development Double Sculls
5 races

za 09:05 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas/Saurus[1]02:01,93(2)04:09,78(1)06:19,53(1)08:27,24(1)
  Thamar Kroes02:07,8502:09,7502:07,71
2.TRITriton 2 (P4)[4]02:01,07(1)04:11,35(2)06:22,00(2)08:30,17(2)
  Merel Kraak02:10,2802:10,6502:08,17
3.GYAGyas[2]02:03,99(3)04:14,35(3)06:23,78(3)08:31,73(3)
  Ingeborg Wolthuis02:10,3602:09,4302:07,95
4.GYAGyas/Aegir[3]02:06,96(4)04:18,96(4)06:30,90(4)08:42,13(4)
  Guyonne Schuch02:12,0002:11,9402:11,23

za 09:10 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros (P1)[1]02:00,99(1)04:08,17(1)06:16,32(1)08:19,44(1)
  Lisanne de Weert02:07,1802:08,1502:03,12
2.OKEOkeanos[2]02:03,91(3)04:13,00(3)06:21,77(3)08:24,41(2)
  Aurianne Puts02:09,0902:08,7702:02,64
3.SKASkadi[5]02:02,87(2)04:11,65(2)06:21,45(2)08:24,69(3)
  Giulia Rolloos02:08,7802:09,8002:03,24
4.NERNereus (P5)[4]02:05,80(5)04:16,21(5)06:25,61(5)08:30,53(4)
  Eva van Hilten02:10,4102:09,4002:04,92
5.SAUSaurus[3]02:05,39(4)04:15,13(4)06:25,38(4)08:32,17(5)
  Keet van den Heuvel02:09,7402:10,2502:06,79

za 09:15 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 1[4]02:00,31(1)04:07,27(1)06:17,07(1)08:26,05(1)
  Fieke Verhaaf02:06,9602:09,8002:08,98
2.SKOSkøll (P6)[2]02:01,79(2)04:09,87(2)06:20,28(2)08:30,14(2)
  Adinda Pijpers02:08,0802:10,4102:09,86
3.LAGLaga 1[1]02:06,99(3)04:15,66(3)06:27,53(3)08:36,41(3)
  Laura van Dijke02:08,6702:11,8702:08,88
4.LAGLaga 2[3]02:09,43(4)04:20,73(4)06:35,34(4)08:47,82(4)
  Pauline Verkaik02:11,3002:14,6102:12,48

za 15:40 : B-finale

7.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[1]02:07,12(1)04:17,94(1)06:39,10(1)08:54,98(1)
  Ingeborg Wolthuis02:10,8202:21,1602:15,88
2.SKASkadi[2]02:10,15(2)04:25,27(2)06:52,38(2)09:11,01(2)
  Giulia Rolloos02:15,1202:27,1102:18,63
3.NERNereus (P5)[4]02:11,01(3)04:26,55(3)06:54,95(3)09:13,33(3)
  Eva van Hilten02:15,5402:28,4002:18,38
4.GYAGyas/Aegir[5]02:13,14(4)04:31,37(4)06:58,70(4)09:15,48(4)
  Guyonne Schuch02:18,2302:27,3302:16,78
5.LAGLaga 1[3]02:14,54(5)04:33,51(5)07:03,53(5)09:23,57(5)
  Laura van Dijke02:18,9702:30,0202:20,04

za 15:45 : A-finale

7.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 1[3]02:03,73(1)04:20,22(1)06:34,36(1)08:46,03(1)
  Fieke Verhaaf02:16,4902:14,1402:11,67
2.EUREuros (P1)[2]02:05,70(2)04:22,98(2)06:36,29(2)08:46,95(2)
  Lisanne de Weert02:17,2802:13,3102:10,66
3.PHOPhocas/Saurus[1]02:08,25(3)04:28,50(3)06:44,25(3)09:00,16(3)
  Thamar Kroes02:20,2502:15,7502:15,91
4.SKOSkøll (P6)[5]02:11,71(4)04:32,50(4)06:53,25(4)09:12,88(4)
  Adinda Pijpers02:20,7902:20,7502:19,63
5.OKEOkeanos[6]02:13,44(5)04:37,70(5)07:00,69(5)09:21,28(5)
  Aurianne Puts02:24,2602:22,9902:20,59
6.TRITriton 2 (P4)[4]02:14,46(6)04:42,04(6)07:09,43(6)09:33,87(6)
  Merel Kraak02:27,5802:27,3902:24,44

Acties

Terug