Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

119: W 1x

Ladies Trophy
10 races

za 11:54 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SCDLSC DHfK Leipzig[6]01:59,55(1)04:07,47(1)06:18,74(1)08:29,35(1)
  Annekatrin Thiele02:07,9202:11,2702:10,61
2.WILWillem III[1]02:01,61(2)04:08,44(2)06:20,11(2)08:36,19(2)
  Janneke Van der Meulen02:06,8302:11,6702:16,08
3.SWESweden[5]02:04,64(3)04:16,17(3)06:32,20(3)08:50,65(3)
  Cecilia Velin02:11,5302:16,0302:18,45
4.OKEOkeanos[2]02:08,09(5)04:20,05(4)06:40,01(4)08:59,82(4)
  Jocelyn Spruit02:11,9602:19,9602:19,81
5.AARAarhus RK[3]02:06,68(4)04:22,40(5)06:43,30(5)09:00,65(5)
  Mai Nielsen02:15,7202:20,9002:17,35
6.DUDDudok[4]02:10,24(6)04:31,08(6)06:52,03(6)09:07,02(6)
  Zarah van der Putten02:20,8402:20,9502:14,99

za 12:00 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.DSRDanske Studenters RK[1]02:00,85(1)04:05,85(1)--08:22,79(1)
  Mette Dyrlund Petersen02:05,00
2.CAPCapital Lakes Rowing Club[3]02:01,87(2)04:06,95(2)--08:25,79(2)
  Cara Grzeskowiak02:05,08
3.SYUSydney UBC 2[4]02:03,31(3)04:12,30(3)--08:39,71(3)
  Fiona Ewing02:08,99
4.FLACR Flamengo[2]02:07,12(5)04:19,37(5)--08:51,74(4)
  Milena Viana02:12,25
5.ORCOrca[5]02:04,56(4)04:17,90(4)--09:00,20(5)
  Margriet Lantink02:13,34

za 12:06 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[4]02:04,07(2)04:13,55(1)06:25,62(1)08:38,27(1)
  Minke Holleboom02:09,4802:12,0702:12,65
2.GYAGyas[3]02:06,11(3)04:17,53(3)06:29,93(3)08:41,74(2)
  Baukje Zaaijer02:11,4202:12,4002:11,81
3.TRITriton[1]02:10,21(4)04:20,25(4)06:36,62(5)08:45,34(3)
  Nienke van Hoogenhuyze02:10,0402:16,3702:08,72
4.SYUSydney UBC 1[5]02:03,98(1)04:15,15(2)06:29,52(2)08:48,23(4)
  Carina Simpson02:11,1702:14,3702:18,71
5.MBCMolesey BC[2]02:12,52(5)04:24,11(5)06:32,60(4)08:53,32(5)
  Elo Luik02:11,5902:08,4902:20,72

za 17:32 : herkansing 1

7.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SWESweden[2]02:12,52(1)04:34,03(1)06:58,23(1)09:21,25(1)
  Cecilia Velin02:21,5102:24,2002:23,02
2.FLACR Flamengo[3]02:17,02(2)04:42,75(2)07:10,74(2)09:34,22(2)
  Milena Viana02:25,7302:27,9902:23,48
3.TRITriton[1]02:19,37(3)04:48,40(3)07:18,13(3)09:45,11(3)
  Nienke van Hoogenhuyze02:29,0302:29,7302:26,98
4.DUDDudok[5]02:20,06(4)04:53,47(5)07:28,58(4)09:51,76(4)
  Zarah van der Putten02:33,4102:35,1102:23,18

za 17:38 : herkansing 2

7.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SYUSydney UBC 2[1]02:16,74(1)04:32,99(1)06:46,68(1)09:05,61(1)
  Fiona Ewing02:16,2502:13,6902:18,93
2.OKEOkeanos[2]02:20,01(2)04:41,84(2)07:03,20(2)09:22,46(2)
  Jocelyn Spruit02:21,8302:21,3602:19,26
3.SYUSydney UBC 1[3]02:26,94(5)04:48,34(4)07:07,36(4)09:23,11(3)
  Carina Simpson02:21,4002:19,0202:15,75
4.ORCOrca[5]02:22,37(3)04:47,09(3)07:06,63(3)09:23,41(4)
  Margriet Lantink02:24,7202:19,5402:16,78
5.AARAarhus RK[4]02:25,96(4)04:56,31(5)07:27,61(5)09:59,13(5)
  Mai Nielsen02:30,3502:31,3002:31,52

zo 11:40 : halve-finale A/B 1

8.0 m/s, 120° (OZO), 52% wind tegen, 48% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SCDLSC DHfK Leipzig[5]02:07,05(1)04:18,51(1)06:31,17(1)08:48,94(1)
  Annekatrin Thiele02:11,4602:12,6602:17,77
2.DSRDanske Studenters RK[6]02:11,26(2)04:25,43(2)06:37,45(2)08:56,57(2)
  Mette Dyrlund Petersen02:14,1702:12,0202:19,12
3.SYUSydney UBC 2[3]02:17,18(4)04:37,37(4)06:51,61(3)09:10,03(3)
  Fiona Ewing02:20,1902:14,2402:18,42
4.GYAGyas[4]02:14,60(3)04:33,49(3)06:54,05(4)09:19,63(4)
  Baukje Zaaijer02:18,8902:20,5602:25,58
5.FLACR Flamengo[2]02:21,63(5)04:46,34(5)07:08,96(5)09:35,82(5)
  Milena Viana02:24,7102:22,6202:26,86
6.SYUSydney UBC 1[1]02:23,16(6)04:47,83(6)07:11,94(6)09:42,91(6)
  Carina Simpson02:24,6702:24,1102:30,97

zo 11:46 : halve-finale A/B 2

8.0 m/s, 120° (OZO), 52% wind tegen, 48% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[6]02:08,88(3)04:23,32(1)06:47,15(1)09:03,95(1)
  Minke Holleboom02:14,4402:23,8302:16,80
2.CAPCapital Lakes Rowing Club[4]02:08,31(2)04:24,20(2)06:51,01(2)09:10,10(2)
  Cara Grzeskowiak02:15,8902:26,8102:19,09
3.WILWillem III[5]02:07,45(1)04:26,26(3)06:58,73(3)09:21,77(3)
  Janneke Van der Meulen02:18,8102:32,4702:23,04
4.SWESweden[3]02:10,03(4)04:30,89(4)07:09,38(4)09:40,71(4)
  Cecilia Velin02:20,8602:38,4902:31,33
5.OKEOkeanos[2]02:19,99(5)04:51,28(5)07:38,66(5)10:19,56(5)
  Jocelyn Spruit02:31,2902:47,3802:40,90
6.TRITriton[1]02:25,21(6)05:04,51(6)07:53,02(6)10:34,55(6)
  Nienke van Hoogenhuyze02:39,3002:48,5102:41,53

zo 12:04 : C-finale

7.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[4]02:14,62(1)04:35,73(1)06:57,63(1)09:13,82(1)
  Margriet Lantink02:21,1102:21,9002:16,19
2.DUDDudok[3]02:19,67(2)04:46,11(2)07:16,09(2)09:35,59(2)
  Zarah van der Putten02:26,4402:29,9802:19,50
3.AARAarhus RK[2]02:19,89(3)04:51,22(3)07:27,33(3)09:50,78(3)
  Mai Nielsen02:31,3302:36,1102:23,45
4.MBCMolesey BC[1]02:29,88(4)05:01,34(4)07:38,63(4)09:58,33(4)
  Elo Luik02:31,4602:37,2902:19,70

zo 15:28 : B-finale

7.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SWESweden[6]02:09,00(1)04:18,49(1)06:37,26(1)08:59,79(1)
  Cecilia Velin02:09,4902:18,7702:22,53
2.FLACR Flamengo[4]02:11,88(2)04:24,62(2)06:42,59(2)09:04,99(2)
  Milena Viana02:12,7402:17,9702:22,40
3.GYAGyas[5]02:12,69(3)04:28,02(3)06:46,17(3)09:09,67(3)
  Baukje Zaaijer02:15,3302:18,1502:23,50
4.SYUSydney UBC 1[2]02:16,89(4)04:31,44(4)06:55,18(4)09:26,24(4)
  Carina Simpson02:14,5502:23,7402:31,06
5.OKEOkeanos[3]02:19,70(5)04:40,21(5)07:07,38(5)09:41,67(5)
  Jocelyn Spruit02:20,5102:27,1702:34,29
6.TRITriton[1]02:27,42(6)04:52,21(6)07:25,71(6)10:07,84(6)
  Nienke van Hoogenhuyze02:24,7902:33,5002:42,13

zo 15:34 : A-finale

7.0 m/s, 100° (O), 70% wind tegen, 30% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SCDLSC DHfK Leipzig[6]02:00,80(1)04:11,77(1)06:33,48(1)08:45,13(1)
  Annekatrin Thiele02:10,9702:21,7102:11,65
2.DSRDanske Studenters RK[4]02:09,00(2)04:24,29(2)06:46,05(2)09:01,56(2)
  Mette Dyrlund Petersen02:15,2902:21,7602:15,51
3.CAPCapital Lakes Rowing Club[3]02:11,66(5)04:29,62(4)06:50,06(3)09:06,21(3)
  Cara Grzeskowiak02:17,9602:20,4402:16,15
4.EUREuros[5]02:10,22(3)04:29,38(3)06:55,79(4)09:12,05(4)
  Minke Holleboom02:19,1602:26,4102:16,26
5.SYUSydney UBC 2[2]02:10,72(4)04:29,81(5)06:56,12(5)09:13,34(5)
  Fiona Ewing02:19,0902:26,3102:17,22
6.WILWillem III[1]02:14,82(6)04:37,87(6)07:07,46(6)09:38,04(6)
  Janneke Van der Meulen02:23,0502:29,5902:30,58

Acties

Terug