NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

121: LHB 1x

Lichte heren beginner skiff
3 races

zo 09:35 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NAUNautilus[5]01:51,80(1)03:50,08(1)05:50,73(1)07:51,62(1)
  Victor Schop01:58,2802:00,6502:00,89
2.WILWillem III[3]01:54,92(2)03:53,57(2)05:55,53(2)07:55,65(2)
  Marten Steketee01:58,6502:01,9602:00,12
3.LAGLaga[6]01:55,98(4)04:02,29(5)05:58,43(4)07:59,51(3)
  Sacha Schmitter02:06,3101:56,1402:01,08
4.HEMHemus 1[1]01:55,63(3)03:56,28(3)05:57,65(3)07:59,92(4)
  Mees Buiskool02:00,6502:01,3702:02,27
5.ARGArgo[2]01:58,23(5)03:59,79(4)06:00,14(5)08:02,62(5)
  Ino van der Heijden02:01,5602:00,3502:02,48
6.MAAMaas[7]02:00,01(6)04:02,64(6)06:00,86(6)08:05,95(6)
  Jeroen Smit02:02,6301:58,2202:05,09
7.GCGreenwich Crew[4]02:06,32(7)04:15,74(7)06:25,30(7)08:34,49(7)
  Quentin Bazar02:09,4202:09,5602:09,19

zo 09:40 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel[8]01:52,54(3)03:48,00(1)05:45,58(1)07:47,75(1)
  Navin Keizer01:55,4601:57,5802:02,17
2.ORCOrca 1[3]01:50,25(1)03:56,55(6)05:51,19(2)07:50,70(2)
  Niels Kanters02:06,3001:54,6401:59,51
3.OKEOkeanos[6]01:54,50(4)03:55,67(4)05:57,11(4)07:56,67(3)
  Menno Vroegindeweij02:01,1702:01,4401:59,56
4.HEMHemus 2[7]01:56,58(5)03:57,23(8)05:58,03(5)07:56,84(4)
  Daan van Brussel02:00,6502:00,8001:58,81
5.ORCOrca 2[2]01:57,05(6)03:56,98(7)05:59,86(6)07:57,25(5)
  Pelle Laken01:59,9302:02,8801:57,39
6.HERHertog[1]01:51,07(2)03:51,14(3)05:56,20(3)08:00,51(6)
  Kylian Alkemade02:00,0702:05,0602:04,31
7.EUREuros[5]01:58,10(7)03:56,40(5)06:06,58(7)08:12,44(7)
  Thomas Kolkman01:58,3002:10,1802:05,86
8.THEThĂȘta[4]02:01,03(8)03:50,35(2)06:09,60(8)08:16,77(8)
  Sjo Huijnen01:49,3202:19,2502:07,17

zo 15:55 : A-finale

5.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel[5]02:02,96(1)04:09,82(1)06:21,78(1)08:31,14(1)
  Navin Keizer02:06,8602:11,9602:09,36
2.NAUNautilus[6]02:06,16(2)04:18,32(2)06:33,54(2)08:45,97(2)
  Victor Schop02:12,1602:15,2202:12,43
3.WILWillem III[4]02:11,10(4)04:25,63(4)06:39,26(3)08:49,95(3)
  Marten Steketee02:14,5302:13,6302:10,69
4.ORCOrca 1[7]02:07,05(3)04:24,04(3)06:42,09(4)08:58,96(4)
  Niels Kanters02:16,9902:18,0502:16,87
5.LAGLaga[3]02:18,30(5)04:34,97(5)06:49,06(5)09:02,13(5)
  Sacha Schmitter02:16,6702:14,0902:13,07
6.OKEOkeanos[8]02:21,21(6)04:42,93(6)07:05,89(6)09:34,28(6)
  Menno Vroegindeweij02:21,7202:22,9602:28,39

Acties

Terug