NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

148: J16 2x

Jongens zestien dubbeltwee
4 races

zo 09:00 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III 3[2]01:43,04(1)03:34,83(1)05:28,72(1)07:24,25(1)
  Hidde Lycklama01:51,7901:53,8901:55,53
2.HOOHoop[6]01:47,05(2)03:42,16(2)05:35,55(2)07:28,03(2)
  Sybren den Dekker01:55,1101:53,3901:52,48
3.HEMHemus 2[5]01:51,02(3)03:48,87(4)05:42,10(3)07:33,57(3)
  Matthijs Boschhuizen01:57,8501:53,2301:51,47
4.WILWillem III 1[7]01:56,50(6)03:48,00(3)05:42,10(3)07:35,56(4)
  Jasper Simons01:51,5001:54,1001:53,46
5.WILWillem III 2[4]01:51,27(4)04:03,64(5)06:02,10(5)08:01,97(5)
  Maarten Worm02:12,3701:58,4601:59,87
6.LEYLeythe[3]01:54,71(5)04:04,06(6)06:07,21(6)08:13,71(6)
  Max Waterreus02:09,3502:03,1502:06,50

zo 09:05 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.JASJason/Hunze[3]01:53,12(5)03:41,55(2)05:35,59(1)07:28,31(1)
  Nikolai van den Dungen01:48,4301:54,0401:52,72
2.DDSDDS[5]01:49,20(3)03:41,09(1)05:36,50(2)07:31,68(2)
  Paul Heijnen01:51,8901:55,4101:55,18
3.HEMHemus 1[2]01:53,85(6)03:47,42(3)05:43,03(3)07:36,97(3)
  Jens van Brakel01:53,5701:55,6101:53,94
4.WILWillem III/RIC[7]01:50,55(4)03:47,82(4)05:46,57(4)07:39,59(4)
  Enno van Lingen01:57,2701:58,7501:53,02
5.NEPNeptunus[6]01:47,28(2)03:49,27(5)05:47,32(5)07:42,92(5)
  Maarten Veninga02:01,9901:58,0501:55,60
6.RICRIC/Amstel 2[4]01:46,35(1)03:51,94(6)05:53,30(6)07:53,25(6)
  Merlijn Kools02:05,5902:01,3601:59,95

zo 09:10 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ANTAntwerpse RV[5]01:43,46(1)03:35,38(1)05:28,86(1)07:19,29(1)
  loic peters01:51,9201:53,4801:50,43
2.WILWillem III/Spaarne[2]01:49,01(5)03:39,20(2)05:31,97(2)07:22,74(2)
  Robbe Mourits01:50,1901:52,7701:50,77
3.RICRIC/Amstel 1[4]01:47,89(4)--05:34,51(4)07:23,85(3)
  Syb Andringa01:49,34
4.TROTromp[3]01:46,61(2)03:41,04(3)05:32,99(3)07:24,73(4)
  Jort Kroeze01:54,4301:51,9501:51,74
5.PAMPampus[6]01:47,60(3)03:41,57(4)05:38,82(5)07:35,92(5)
  Hugo Snelder01:53,9701:57,2501:57,10
6.VIKViking 1[1]01:49,32(6)03:44,39(5)05:47,05(6)07:49,65(6)
  Wouter Vos01:55,0702:02,6602:02,60
7.VIKViking 2[7]02:01,15(7)04:10,21(6)06:16,74(7)08:24,75(7)
  Guus van der Vegt02:09,0602:06,5302:08,01

zo 15:40 : A-finale

5.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Spaarne[3]02:06,37(4)04:07,43(3)06:07,76(1)08:08,07(1)
  Robbe Mourits02:01,0602:00,3302:00,31
2.ANTAntwerpse RV[7]01:59,11(2)04:13,54(5)06:15,38(4)08:14,65(2)
  loic peters02:14,4302:01,8401:59,27
3.JASJason/Hunze[5]02:04,27(3)04:07,88(4)06:09,43(3)08:19,37(3)
  Nikolai van den Dungen02:03,6102:01,5502:09,94
4.WILWillem III 3[6]01:57,92(1)04:00,90(1)06:09,13(2)08:19,58(4)
  Hidde Lycklama02:02,9802:08,2302:10,45
5.HOOHoop[4]02:08,22(6)04:02,33(2)06:22,35(5)08:28,05(5)
  Sybren den Dekker01:54,1102:20,0202:05,70
6.DDSDDS[8]02:07,96(5)04:15,04(6)06:26,04(6)08:35,69(6)
  Paul Heijnen02:07,0802:11,0002:09,65

Acties

Terug