NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)

Lichte heren eerstejaars acht
3 races

za 13:15 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[3]01:30,34(1)03:05,21(1)04:41,94(1)06:21,95(1)
  Kristian Rosenkrands01:34,8701:36,7301:40,01
2.OKEOkeanos[2]01:32,11(4)03:08,49(3)04:45,66(3)06:25,57(2)
  Justin van de Kamp01:36,3801:37,1701:39,91
3.LAGLaga[5]01:31,85(3)03:06,81(2)04:44,62(2)06:26,25(3)
  Tim Winkel01:34,9601:37,8101:41,63
4.NJONjord[7]01:31,35(2)03:09,63(4)04:48,88(4)06:31,17(4)
  Yoshua Harry01:38,2801:39,2501:42,29
5.BORBoreas/Phocas[4]01:33,74(5)03:13,65(5)04:53,96(5)06:35,17(5)
  Remco Borgman01:39,9101:40,3101:41,21
6.EUREuros/Thêta[6]01:35,53(6)03:17,28(6)04:59,31(6)06:44,89(6)
  Steffan Hakkers01:41,7501:42,0301:45,58

za 13:20 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[4]01:30,12(1)03:04,70(1)04:43,56(1)06:22,46(1)
  Jesse de Groot01:34,5801:38,8601:38,90
2.ARGArgo[7]01:30,56(2)03:05,90(2)04:44,55(2)06:24,44(2)
  Joren Satter01:35,3401:38,6501:39,89
3.AEGAegir[3]01:31,24(3)03:07,37(5)04:46,57(3)06:25,59(3)
  Stijn Wijnen01:36,1301:39,2001:39,02
4.ASOAsopos[6]01:31,24(3)03:05,94(3)04:47,27(4)06:27,15(4)
  Joost Braspenning01:34,7001:41,3301:39,88
5.SKOSkøll[5]01:31,99(6)03:07,73(6)04:49,39(5)06:29,87(5)
  Gijs Andringa01:35,7401:41,6601:40,48
6.NERNereus[2]01:31,54(5)03:07,24(4)04:50,30(6)06:35,27(6)
  Rorik de Boer01:35,7001:43,0601:44,97

za 17:40 : A-finale

3.0 m/s, 20° (NNO), 93% wind tegen, 7% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[5]01:35,34(2)03:14,91(1)04:58,04(1)06:39,17(1)
  Jesse de Groot01:39,5701:43,1301:41,13
2.SKASkadi[4]01:37,36(3)03:17,74(2)05:00,96(2)06:40,38(2)
  Kristian Rosenkrands01:40,3801:43,2201:39,42
3.OKEOkeanos[3]01:42,23(7)03:19,81(3)05:02,43(3)06:43,70(3)
  Justin van de Kamp01:37,5801:42,6201:41,27
4.LAGLaga[2]01:39,27(5)03:21,02(5)05:06,12(5)06:45,13(4)
  Tim Winkel01:41,7501:45,1001:39,01
5.ASOAsopos[1]01:38,25(4)03:20,25(4)05:03,28(4)06:47,02(5)
  Joost Braspenning01:42,0001:43,0301:43,74
6.AEGAegir[7]01:40,43(6)03:22,35(6)05:15,52(6)06:51,97(6)
  Stijn Wijnen01:41,9201:53,1701:36,45
7.ARGArgo[6]01:34,09(1)03:26,45(7)05:20,17(7)07:04,58(7)
  Joren Satter01:52,3601:53,7201:44,41

Acties

Terug