NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

035: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
3 races

za 11:00 : voorwedstrijd 1

1.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos[4]01:51,02(1)03:45,41(1)05:39,97(1)07:36,75(1)
  Renate Vos01:54,3901:54,5601:56,78
2.SKASkadi[5]01:53,21(3)03:47,73(2)05:42,54(2)07:40,56(2)
  Rosita van den Puttelaar01:54,5201:54,8101:58,02
3.VIDVidar[3]01:53,44(4)03:50,15(4)05:45,12(4)07:42,10(3)
  Sietske Fresow01:56,7101:54,9701:56,98
4.LAGLaga[2]01:52,34(2)03:48,33(3)05:44,41(3)07:42,26(4)
  Sophie Mans01:55,9901:56,0801:57,85
5.NERNereus[6]01:54,54(6)03:52,52(5)05:52,20(6)07:45,39(5)
  Babette den Houting01:57,9801:59,6801:53,19
6.SAUSaurus[7]01:54,26(5)03:53,85(6)05:47,82(5)07:53,97(6)
  Evy Paulussen01:59,5901:53,9702:06,15

za 11:05 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 30° (NNO), 80% wind tegen, 20% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[6]01:49,53(2)03:41,78(2)05:34,59(1)07:30,55(1)
  Anna Vos01:52,2501:52,8101:55,96
2.NJONjord[7]01:47,80(1)03:41,43(1)05:36,44(2)07:33,23(2)
  Jenny Huizing01:53,6301:55,0101:56,79
3.AEGAegir[4]01:52,01(3)03:46,22(3)05:41,31(3)07:37,93(3)
  Rosa Brouwers01:54,2101:55,0901:56,62
4.ORCOrca[3]01:52,34(4)03:48,44(4)05:43,26(4)07:41,55(4)
  Tessa Reitsma01:56,1001:54,8201:58,29
5.THEThêta[2]01:54,08(6)03:53,71(6)05:48,42(5)07:49,35(5)
  Els Vlooswijk01:59,6301:54,7102:00,93
6.TRITriton[1]01:55,03(7)03:54,02(7)05:51,25(6)07:50,53(6)
  Maaike Olivier01:58,9901:57,2301:59,28
7.GYAGyas[5]01:53,26(5)03:52,97(5)05:54,47(7)07:59,34(7)
  Frouke Tijsma01:59,7102:01,5002:04,87

za 15:45 : A-finale

3.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[4]01:55,60(2)03:56,08(1)05:56,68(1)07:55,52(1)
  Anna Vos02:00,4802:00,6001:58,84
2.AEGAegir[7]01:56,09(3)03:57,95(3)05:59,51(2)07:58,18(2)
  Rosa Brouwers02:01,8602:01,5601:58,67
3.ASOAsopos[5]01:56,62(4)03:58,76(4)06:01,87(4)08:00,10(3)
  Renate Vos02:02,1402:03,1101:58,23
4.NJONjord[3]01:54,25(1)03:57,76(2)06:01,62(3)08:00,50(4)
  Jenny Huizing02:03,5102:03,8601:58,88
5.ORCOrca[1]01:57,79(5)04:01,17(5)06:04,55(5)08:03,48(5)
  Tessa Reitsma02:03,3802:03,3801:58,93
6.LAGLaga[8]01:57,79(5)04:02,32(6)06:05,40(7)08:04,35(6)
  Sophie Mans02:04,5302:03,0801:58,95
7.VIDVidar[2]01:58,31(7)04:02,98(7)06:04,95(6)08:06,42(7)
  Sietske Fresow02:04,6702:01,9702:01,47
8.SKASkadi[6]01:59,05(8)04:08,06(8)06:19,83(8)08:28,19(8)
  Rosita van den Puttelaar02:09,0102:11,7702:08,36

Acties

Terug