NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

128: DE 8+

Dames elite acht
3 races

zo 13:45 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros/Aegir (NSK)[5]01:50,26(1)03:41,10(1)05:36,45(1)07:27,71(1)
  Minke Holleboom01:50,8401:55,3501:51,26
2.NJONjord/Triton (NSK)[4]01:52,53(4)03:51,14(6)05:37,94(2)07:28,50(2)
  Eline van Marle01:58,6101:46,8001:50,56
3.LAGLaga/Skøll/Skadi (NSK)[8]01:51,44(2)03:43,24(3)05:39,65(3)07:36,29(3)
  Celine den Bremer01:51,8001:56,4101:56,64
4.THEThêta/Triton[7]01:52,25(3)03:50,72(5)05:45,68(4)07:45,01(4)
  Tessa van Haaften01:58,4701:54,9601:59,33
5.ORCOrca (NSK)[3]01:55,17(6)03:43,85(4)05:52,15(5)07:46,09(5)
  Manouk Hoefnagel01:48,6802:08,3001:53,94
6.SKASkadi (NSK)[6]01:54,67(5)03:42,79(2)05:55,00(6)07:51,72(6)
  Gabriella de Vries01:48,1202:12,2101:56,72

zo 13:50 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[5]01:54,25(2)03:59,93(4)05:47,76(1)07:43,09(1)
  Kaatje Knol02:05,6801:47,8301:55,33
2.SKASkadi/RIC[6]01:52,78(1)03:50,21(2)05:50,19(2)07:47,19(2)
  Marleen Mol01:57,4301:59,9801:57,00
3.NJONjord 1[4]01:55,35(3)03:52,95(3)05:54,11(3)07:51,55(3)
  Tiki Blom01:57,6002:01,1601:57,44
4.PROProteus (NSK)[7]01:58,26(4)03:49,59(1)06:03,33(4)08:03,06(4)
  Kitty de Smit01:51,3302:13,7401:59,73
5.ARGArgo/Aegir[8]01:59,32(5)04:00,28(5)06:03,91(5)08:04,90(5)
  Rianne Kieskamp02:00,9602:03,6302:00,99
6.NJONjord 2[3]02:02,14(6)04:06,17(6)06:21,44(6)08:28,33(6)
  Judith van der Pluym02:04,0302:15,2702:06,89

zo 18:55 : A-finale

3.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga/Skøll/Skadi (NSK)[3]01:46,87(1)03:37,98(1)05:30,63(1)07:17,86(1)
  Celine den Bremer01:51,1101:52,6501:47,23
2.NJONjord/Triton (NSK)[4]01:49,94(3)03:39,81(3)05:32,59(2)07:19,87(2)
  Eline van Marle01:49,8701:52,7801:47,28
3.EUREuros/Aegir (NSK)[5]01:47,33(2)03:39,44(2)05:34,22(3)07:22,24(3)
  Minke Holleboom01:52,1101:54,7801:48,02
4.GYAGyas[6]01:55,46(4)03:55,79(5)05:56,44(4)07:51,04(4)
  Kaatje Knol02:00,3302:00,6501:54,60
5.SKASkadi/RIC[7]01:55,67(5)03:56,06(6)05:58,07(6)07:52,00(5)
  Marleen Mol02:00,3902:02,0101:53,93
6.NJONjord 1[8]01:55,85(6)03:55,57(4)05:57,36(5)07:52,63(6)
  Tiki Blom01:59,7202:01,7901:55,27

Acties

Terug