NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

107: HG 4+

Heren gevorderde vier-met
3 races

zo 08:35 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi/Proteus[7]01:38,09(2)03:21,67(1)05:09,51(1)06:56,58(1)
  Sven Dogger01:43,5801:47,8401:47,07
2.ORCOrca 2[3]01:38,94(3)03:21,71(2)05:13,87(2)07:00,52(2)
  Luuk Hein Schoenmakers01:42,7701:52,1601:46,65
3.ORCOrca 3[6]01:37,33(1)03:24,30(3)05:17,09(3)07:04,82(3)
  Menno de Vries01:46,9701:52,7901:47,73
4.NJONjord[4]01:42,53(5)03:31,11(4)05:19,07(4)07:05,43(4)
  Sjaak Brinks01:48,5801:47,9601:46,36
5.ORCOrca 1[2]01:41,85(4)03:31,99(5)05:20,87(5)07:07,32(5)
  Michiel Swaving Dijkstra01:50,1401:48,8801:46,45
6.ASOAsopos[5]01:51,23(6)03:46,38(6)05:44,21(6)07:40,80(6)
  Siebe Koopmans01:55,1501:57,8301:56,59

zo 08:40 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo 1[3]01:36,14(1)03:30,03(6)05:06,91(1)06:52,51(1)
  Daniël Boer01:53,8901:36,8801:45,60
2.OKEOkeanos[6]01:38,01(2)03:22,63(2)05:11,62(4)06:54,34(2)
  Tijl Rombout01:44,6201:48,9901:42,72
3.VIDVidar[2]01:39,18(3)03:23,50(3)05:08,85(2)06:54,53(3)
  Koen de Boer01:44,3201:45,3501:45,68
4.SAUSaurus[1]01:42,48(6)--05:10,62(3)06:56,23(4)
  Karel van Melle01:45,61
5.LAGLaga[7]01:39,52(4)03:26,45(4)05:16,81(6)06:56,50(5)
  Daan van Haasteren01:46,9301:50,3601:39,69
6.GYAGyas[4]01:40,55(5)03:28,92(5)05:12,70(5)07:03,29(6)
  Ivan Keja01:48,3701:43,7801:50,59
7.ARGArgo 2[5]--03:19,96(1)05:20,36(7)07:07,27(7)
  Ivo Van Gerwen02:00,4001:46,91

zo 15:25 : A-finale

5.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[4]01:50,71(1)03:47,15(1)05:45,61(1)07:44,55(1)
  Tijl Rombout01:56,4401:58,4601:58,94
2.SKASkadi/Proteus[6]01:57,07(6)03:52,77(5)06:01,90(6)07:48,50(2)
  Sven Dogger01:55,7002:09,1301:46,60
3.ORCOrca 3[3]01:53,83(3)03:48,46(3)05:50,98(4)07:49,33(3)
  Menno de Vries01:54,6302:02,5201:58,35
4.VIDVidar[8]01:54,45(4)03:50,37(4)05:51,58(5)07:49,58(4)
  Koen de Boer01:55,9202:01,2101:58,00
5.ARGArgo 1[5]01:51,01(2)03:47,70(2)05:49,31(3)07:55,70(5)
  Daniël Boer01:56,6902:01,6102:06,39
6.ORCOrca 2[7]01:55,92(5)03:57,04(6)05:48,57(2)08:07,07(6)
  Luuk Hein Schoenmakers02:01,1201:51,5302:18,50

Acties

Terug