NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

109: HB 1x

Heren beginner skiff
5 races

zo 08:00 : voorwedstrijd 1

1.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[4]01:51,52(1)04:07,24(4)05:44,47(1)07:42,89(1)
  Benjamin van Kooten02:15,7201:37,2301:58,42
2.AEGAegir 2[7]01:52,89(2)03:48,25(2)05:49,87(2)07:48,63(2)
  Wessel Hesselink01:55,3602:01,6201:58,76
3.WILWillem III 1[6]01:55,46(5)04:06,00(3)05:52,34(3)07:52,39(3)
  Bouke Hoekstra02:10,5401:46,3402:00,05
4.NAUNautilus[3]01:54,69(4)04:07,85(5)06:01,21(5)07:57,65(4)
  Arend van Gog02:13,1601:53,3601:56,44
5.ARGArgo 2[5]01:54,02(3)03:47,97(1)05:58,38(4)07:58,83(5)
  Jens Smits01:53,9502:10,4102:00,45
6.AEGAegir 1[2]02:00,36(6)04:09,39(6)06:41,66(6)08:52,11(6)
  Ruben Heuving02:09,0302:32,2702:10,45

zo 08:05 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[5]--03:42,83(1)05:36,10(1)07:32,39(1)
  Niels Boonstra01:53,2701:56,29
2.SPASpaarne[6]--03:42,91(2)05:39,84(2)07:36,26(2)
  Joost Schwarz01:56,9301:56,42
3.PHOPhocas 1[2]--03:50,69(5)05:50,15(3)07:43,94(3)
  Bart Spangenberg01:59,4601:53,79
4.WETWetterwille[3]--03:44,57(4)05:51,25(5)07:46,07(4)
  Jan Douwe de Boer02:06,6801:54,82
5.ARGArgo 1[4]--03:43,11(3)05:50,15(3)07:49,05(5)
  Marten Breeuwer02:07,0401:58,90
6.LAALaak[1]----05:56,49(6)07:58,18(6)
  Hendrik Visscher02:01,69
7.NERNereus[7]--03:52,14(6)06:01,64(7)08:02,94(7)
  Arthur Molenaar02:09,5002:01,30

zo 08:10 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, 330° (NNW), 49% wind tegen, 51% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel[7]01:49,11(1)03:47,62(1)05:48,83(1)07:48,24(1)
  Christiaan Tuijl01:58,5102:01,2101:59,41
2.ASOAsopos[3]01:56,34(4)03:53,60(3)05:51,63(2)07:50,01(2)
  Mathijs Berkhout01:57,2601:58,0301:58,38
3.PHOPhocas 2[4]01:57,12(5)03:56,22(5)05:54,30(3)07:50,70(3)
  Carsten van Rossum01:59,1001:58,0801:56,40
4.WILWillem III 2[6]01:53,03(2)03:53,05(2)05:54,30(3)07:52,43(4)
  Jaap Worm02:00,0202:01,2501:58,13
5.BORBoreas[2]01:54,27(3)03:55,73(4)06:02,01(5)08:08,61(5)
  John Oosterbroek02:01,4602:06,2802:06,60
6.TORTOR[1]01:57,75(6)04:00,71(6)06:07,21(6)08:14,76(6)
  Lucas Silvius02:02,9602:06,5002:07,55
7.MAAMaas[5]01:59,14(7)04:03,26(7)06:10,20(7)08:16,06(7)
  Marten de Vries02:04,1202:06,9402:05,86

zo 15:05 : B-finale

5.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WETWetterwille[4]02:05,45(1)04:17,29(1)06:33,35(1)08:40,83(1)
  Jan Douwe de Boer02:11,8402:16,0602:07,48
2.WILWillem III 1[7]02:12,96(3)04:34,53(4)06:50,53(3)08:56,70(2)
  Bouke Hoekstra02:21,5702:16,0002:06,17
3.WILWillem III 2[8]02:05,58(2)04:29,44(2)06:49,01(2)08:58,39(3)
  Jaap Worm02:23,8602:19,5702:09,38
4.NAUNautilus[3]02:16,36(5)04:33,16(3)06:53,76(4)09:04,88(4)
  Arend van Gog02:16,8002:20,6002:11,12
5.PHOPhocas 2[5]--04:37,77(5)06:56,57(5)09:05,08(5)
  Carsten van Rossum02:18,8002:08,51
6.PHOPhocas 1[6]02:13,02(4)04:47,17(6)07:09,27(6)09:17,03(6)
  Bart Spangenberg02:34,1502:22,1002:07,76

zo 15:10 : A-finale

5.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne[3]02:02,30(1)04:05,21(1)06:16,48(1)08:15,40(1)
  Joost Schwarz02:02,9102:11,2701:58,92
2.NJONjord[6]02:03,91(2)04:09,21(2)06:16,70(2)08:19,81(2)
  Niels Boonstra02:05,3002:07,4902:03,11
3.EUREuros[4]02:11,39(4)04:20,27(4)06:30,42(3)08:39,42(3)
  Benjamin van Kooten02:08,8802:10,1502:09,00
4.AMSAmstel[5]02:06,22(3)04:16,22(3)06:30,98(4)08:44,74(4)
  Christiaan Tuijl02:10,0002:14,7602:13,76
5.AEGAegir 2[8]02:15,34(5)04:27,24(5)06:40,33(5)08:58,27(5)
  Wessel Hesselink02:11,9002:13,0902:17,94
6.ASOAsopos[7]02:25,95(6)04:43,80(6)07:01,18(6)09:21,63(6)
  Mathijs Berkhout02:17,8502:17,3802:20,45

Acties

Terug