NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

022: DG 1x

Dames gevorderde skiff
3 races

za 10:50 : voorwedstrijd 1

1.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[3]01:56,97(1)04:00,05(1)06:05,23(1)08:15,01(1)
  Jocelyn Spruit02:03,0802:05,1802:09,78
2.NJONjord 2[4]02:00,87(2)04:07,55(2)06:12,54(2)08:20,48(2)
  Ingeborg de Koningh02:06,6802:04,9902:07,94
3.BEABeatrix[7]02:01,54(4)04:09,35(3)06:16,24(3)08:25,65(3)
  Roos Rooijakkers02:07,8102:06,8902:09,41
4.NJONjord 1[1]02:02,92(5)04:15,29(7)06:16,99(4)08:26,41(4)
  Elke Sanders02:12,3702:01,7002:09,42
5.PELPelargos 1[8]02:06,59(8)04:18,02(8)06:20,44(5)08:31,38(5)
  Lianne Damink02:11,4302:02,4202:10,94
6.PELPelargos 2[5]02:05,76(6)04:12,93(5)06:20,86(6)08:31,97(6)
  Carlijn de Rooij02:07,1702:07,9302:11,11
7.DDSDDS[6]02:01,30(3)04:14,20(6)06:22,85(7)08:37,04(7)
  Philine Goldbohm02:12,9002:08,6502:14,19
8.PHOPhocas 1[2]02:06,36(7)04:10,22(4)06:29,27(8)08:45,25(8)
  Florine Enthoven02:03,8602:19,0502:15,98

za 10:55 : voorwedstrijd 2

1.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[5]01:54,62(2)03:54,61(1)05:56,62(1)07:59,05(1)
  Minke Holleboom01:59,9902:02,0102:02,43
2.GOUGouda[4]01:57,48(3)04:00,99(3)06:02,26(2)08:01,38(2)
  Lisa Bruijnincx02:03,5102:01,2701:59,12
3.LAGLaga 1[7]01:52,22(1)03:58,51(2)06:06,34(3)08:20,45(3)
  Tessa Dullemans02:06,2902:07,8302:14,11
4.DUDDudok[3]01:57,84(4)04:04,67(4)06:10,39(4)08:26,02(4)
  Zarah van der Putten02:06,8302:05,7202:15,63
5.RICRIC[6]02:03,47(7)04:12,88(5)06:20,43(5)08:29,56(5)
  Marjolein Dohmen02:09,4102:07,5502:09,13
6.TRCTuks RC[8]02:02,73(5)04:17,87(7)06:26,46(6)08:36,54(6)
  A. Terblanche02:15,1402:08,5902:10,08
7.PHOPhocas 2[2]02:03,15(6)04:16,51(6)06:30,80(7)08:48,96(7)
  Sera Weevers02:13,3602:14,2902:18,16
8.NAUNautilus[1]02:07,04(8)04:25,94(8)06:45,55(8)09:06,47(8)
  Hanna van Essen02:18,9002:19,6102:20,92

za 15:30 : A-finale

3.0 m/s, 350° (N), 67% wind tegen, 33% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[4]02:03,53(2)04:11,07(2)06:21,39(1)08:32,02(1)
  Minke Holleboom02:07,5402:10,3202:10,63
2.GOUGouda[2]02:01,43(1)04:10,98(1)06:25,87(2)08:39,45(2)
  Lisa Bruijnincx02:09,5502:14,8902:13,58
3.OKEOkeanos[3]02:06,26(4)04:18,03(3)06:31,73(3)08:45,74(3)
  Jocelyn Spruit02:11,7702:13,7002:14,01
4.LAGLaga 1[1]02:05,09(3)04:21,00(4)06:41,45(4)08:57,05(4)
  Tessa Dullemans02:15,9102:20,4502:15,60
5.NJONjord 2[5]02:10,66(5)04:25,33(5)06:44,29(5)08:58,87(5)
  Ingeborg de Koningh02:14,6702:18,9602:14,58
6.NJONjord 1[7]02:12,11(7)04:30,20(6)06:52,70(6)09:14,17(6)
  Elke Sanders02:18,0902:22,5002:21,47
7.BEABeatrix[6]02:11,79(6)04:33,81(7)07:01,74(7)09:26,02(7)
  Roos Rooijakkers02:22,0202:27,9302:24,28

Acties

Terug