NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

023: DG 2-

Dames gevorderde twee-zonder
5 races

za 12:15 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 1[5]01:51,20(1)03:52,55(1)05:55,64(1)08:00,31(1)
  Lisanne van der Lelij02:01,3502:03,0902:04,67
2.NJONjord[6]01:54,53(2)03:54,93(2)05:59,51(2)08:04,65(2)
  Lisa van der Geest02:00,4002:04,5802:05,14
3.ORCOrca 3[4]01:59,25(3)03:55,09(3)06:21,69(3)08:32,91(3)
  Emma Verkaaik01:55,8402:26,6002:11,22
4.LAGLaga 2[3]01:59,45(4)04:08,48(4)06:26,84(4)08:45,36(4)
  Annemijn van Heemskerck Pillis02:09,0302:18,3602:18,52

za 12:20 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 3[6]01:53,26(1)03:53,19(1)06:00,28(1)08:10,55(1)
  Eline van Marle01:59,9302:07,0902:10,27
2.WILWillem III[2]02:00,15(5)04:06,61(4)06:13,16(3)08:20,22(2)
  Saartje van der Wurff02:06,4602:06,5502:07,06
3.THEThêta[4]01:56,53(3)04:05,75(3)06:16,48(4)08:25,67(4)
  Marit Pattipeilohy02:09,2202:10,7302:09,19
4.SKOSkøll[3]01:59,27(4)04:11,16(5)06:26,88(5)08:45,48(5)
  Astrid Druijff02:11,8902:15,7202:18,60
5.VIDVidar[5]01:55,24(2)04:02,39(2)06:12,12(2)08:22,22(3)
  Myrna Berbers02:07,1502:09,7302:10,10

za 12:25 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 1[5]01:49,66(1)03:46,82(1)05:45,35(1)07:46,45(1)
  Dieuwertje den Besten01:57,1601:58,5302:01,10
2.OKEOkeanos[3]01:49,98(2)03:50,87(2)05:52,94(2)07:59,07(2)
  Sarah Grijns02:00,8902:02,0702:06,13
3.ORCOrca 2[2]01:56,30(3)04:02,26(4)06:03,75(3)08:13,11(3)
  Tami de Lange02:05,9602:01,4902:09,36
4.SKASkadi[6]01:58,30(4)03:58,66(3)06:06,76(4)08:13,27(4)
  Nina Loos02:00,3602:08,1002:06,51
5.TRITriton 2[4]01:58,48(5)04:05,83(5)06:12,23(5)08:22,98(5)
  Sarah Spruijt02:07,3502:06,4002:10,75

za 16:45 : B-finale

3.0 m/s, 10° (N), 90% wind tegen, 10% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[5]02:10,29(3)04:25,11(3)06:38,67(2)08:50,14(1)
  Marit Pattipeilohy02:14,8202:13,5602:11,47
2.ORCOrca 2[4]02:08,02(1)04:21,96(1)06:38,34(1)08:52,08(2)
  Tami de Lange02:13,9402:16,3802:13,74
3.SKASkadi[3]02:08,51(2)04:23,48(2)06:40,07(3)08:56,80(3)
  Nina Loos02:14,9702:16,5902:16,73
4.ORCOrca 3[6]02:16,83(4)04:49,92(4)07:30,52(4)10:10,25(4)
  Emma Verkaaik02:33,0902:40,6002:39,73

za 16:50 : A-finale

3.0 m/s, 10° (N), 90% wind tegen, 10% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 3[4]01:57,84(1)04:01,31(1)06:07,26(1)08:10,95(1)
  Eline van Marle02:03,4702:05,9502:03,69
2.OKEOkeanos[2]02:01,50(3)04:07,65(3)06:15,46(3)08:15,58(2)
  Sarah Grijns02:06,1502:07,8102:00,12
3.LAGLaga 1[6]02:00,20(2)04:05,21(2)06:13,24(2)08:17,44(3)
  Dieuwertje den Besten02:05,0102:08,0302:04,20
4.ORCOrca 1[5]02:03,04(4)04:09,43(4)06:19,39(4)08:25,65(4)
  Lisanne van der Lelij02:06,3902:09,9602:06,26
5.NJONjord[3]02:06,42(5)04:13,66(5)06:25,62(5)08:30,71(5)
  Lisa van der Geest02:07,2402:11,9602:05,09
6.WILWillem III[7]02:15,17(6)04:33,81(6)06:55,82(6)09:13,64(6)
  Saartje van der Wurff02:18,6402:22,0102:17,82

Acties

Terug