NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

049: HTal 8+

Heren talenten acht
3 races

za 08:00 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 60° (ONO), 51% wind tegen, 49% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[5]01:33,47(1)03:13,23(1)04:54,24(1)06:34,57(1)
  Olivier Meyers01:39,7601:41,0101:40,33
2.NERNereus[7]01:37,52(3)03:18,98(2)04:59,41(2)06:39,45(2)
  Rolf Paanakker01:41,4601:40,4301:40,04
3.THEThêta[1]01:36,90(2)03:20,19(3)05:08,40(3)06:52,53(3)
  Samuel López Knaapen01:43,2901:48,2101:44,13
4.GYAGyas[3]01:38,07(4)03:43,49(7)05:11,43(4)06:57,81(4)
  Cornelis Zwart02:05,4201:27,9401:46,38
5.ARGArgo[6]01:42,05(5)03:29,05(5)05:18,63(5)07:07,22(5)
  Jorik van Veen01:47,0001:49,5801:48,59
6.PHOPhocas[4]01:46,14(6)03:37,71(6)05:31,69(6)07:23,69(6)
  Joost Swaving01:51,5701:53,9801:52,00
7.EUREuros[2]01:49,23(7)03:24,97(4)05:42,32(7)07:41,66(7)
  Bram Poortman01:35,7402:17,3501:59,34

za 08:07 : voorwedstrijd 2

1.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[1]01:34,51(1)03:17,97(1)05:02,30(1)06:47,34(1)
  Max de Groot01:43,4601:44,3301:45,04
2.SKOSkøll[4]01:35,89(2)03:20,63(2)05:05,54(2)06:50,68(2)
  Jochem Zonneveld01:44,7401:44,9101:45,14
3.PROProteus[5]01:36,15(3)03:22,74(3)05:06,39(3)06:51,93(3)
  Glenn Wieme01:46,5901:43,6501:45,54
4.TRITriton[8]01:37,37(5)03:23,05(4)05:07,90(4)06:52,99(4)
  Karel van Eerde01:45,6801:44,8501:45,09
5.OKEOkeanos[6]01:38,01(6)03:23,82(5)05:09,91(5)06:55,75(5)
  Piet-Hein van Rijsoort01:45,8101:46,0901:45,84
6.AEGAegir[2]01:36,63(4)03:33,14(7)05:11,58(6)07:00,17(6)
  Alistair Cortes01:56,5101:38,4401:48,59
7.NJONjord[3]01:42,43(7)03:25,43(6)05:25,65(7)07:18,21(7)
  Alexander Kwant01:43,0002:00,2201:52,56
8.ASOAsopos[7]01:57,76(8)03:45,44(8)05:35,74(8)07:25,53(8)
  Stefan Alsemgeest01:47,6801:50,3001:49,79

za 14:20 : A-finale

3.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[4]01:34,38(1)03:13,81(1)04:57,04(1)06:38,61(1)
  Olivier Meyers01:39,4301:43,2301:41,57
2.NERNereus[3]01:34,79(2)03:17,08(2)05:00,17(2)06:42,14(2)
  Rolf Paanakker01:42,2901:43,0901:41,97
3.THEThêta[7]01:36,94(3)03:20,01(3)05:04,93(3)06:49,02(3)
  Samuel López Knaapen01:43,0701:44,9201:44,09
4.SKOSkøll[6]01:38,32(5)03:22,81(4)05:05,95(4)06:53,37(4)
  Jochem Zonneveld01:44,4901:43,1401:47,42
5.ORCOrca[5]01:37,99(4)03:24,46(5)05:12,86(5)07:01,63(5)
  Max de Groot01:46,4701:48,4001:48,77
6.TRITriton[1]01:39,97(6)03:26,10(6)05:15,59(6)07:02,83(6)
  Karel van Eerde01:46,1301:49,4901:47,24
7.PROProteus[2]01:41,72(8)03:32,88(8)05:19,44(7)07:09,91(7)
  Glenn Wieme01:51,1601:46,5601:50,47
8.GYAGyas[8]01:40,62(7)03:28,70(7)05:23,26(8)07:10,50(8)
  Cornelis Zwart01:48,0801:54,5601:47,24

Acties

Terug