NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

055: DG 2x

Dames gevorderde dubbeltwee
5 races

za 12:50 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 3[7]01:53,19(1)03:53,09(1)05:54,78(1)07:57,54(1)
  Celine den Bremer01:59,9002:01,6902:02,76
2.GYAGyas 1[3]01:53,64(2)03:54,20(2)05:56,48(2)08:01,01(2)
  Xanthe Jeremiasse02:00,5602:02,2802:04,53
3.ASOAsopos/Proteus[4]01:56,47(4)04:01,15(4)06:03,87(3)08:07,30(3)
  Sanne Dijkstra02:04,6802:02,7202:03,43
4.SKASkadi/Thêta[1]01:55,29(3)04:00,43(3)06:07,89(4)08:13,16(4)
  Isabelle Linders02:05,1402:07,4602:05,27
5.BORBoreas/Zwolsche[6]01:57,28(5)04:04,26(5)06:10,27(5)08:16,96(5)
  Laura Oosterbroek02:06,9802:06,0102:06,69
6.SKOSkøll[5]02:01,35(6)04:07,40(6)06:13,66(6)08:20,61(6)
  Rianne der Weduwe02:06,0502:06,2602:06,95
7.OKEOkeanos[2]02:05,55(7)04:07,40(6)06:17,76(7)08:21,25(7)
  Megan Korthagen02:01,8502:10,3602:03,49

za 12:55 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Salland[4]01:46,67(1)03:40,32(1)05:37,49(1)07:35,97(1)
  Fien van Westreenen01:53,6501:57,1701:58,48
2.MAAMaas[7]01:50,12(2)03:47,85(2)05:48,34(2)07:50,26(2)
  Adine de Keijzer01:57,7302:00,4902:01,92
3.DUDDudok[5]01:52,92(3)03:54,44(3)05:57,26(3)07:58,41(3)
  Zarah van der Putten02:01,5202:02,8202:01,15
4.ORCOrca[1]01:55,26(4)03:57,94(4)06:02,51(4)08:05,29(4)
  Joan Lintmeijer02:02,6802:04,5702:02,78
5.AEGAegir[6]01:56,22(6)04:06,08(6)06:11,00(5)08:16,79(5)
  Dionne Kliffen02:09,8602:04,9202:05,79
6.SKASkadi[2]01:55,69(5)04:03,83(5)06:15,50(6)08:29,92(6)
  Honorine van den Broek Obrenan02:08,1402:11,6702:14,42
7.ARGArgo 1[3]02:01,42(7)04:19,93(7)06:39,54(7)08:58,32(7)
  Nina Ter Horst02:18,5102:19,6102:18,78

za 13:00 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 340° (NNW), 58% wind tegen, 42% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus[1]01:47,83(1)03:44,90(1)05:46,16(1)07:46,54(1)
  Veerle Koot01:57,0702:01,2602:00,38
2.LAGLaga 1[7]01:51,57(2)03:50,07(2)05:49,87(2)07:51,80(2)
  Rosalie Rietjens01:58,5001:59,8002:01,93
3.AMSAmstel[5]02:01,10(6)04:05,05(5)06:04,46(4)08:00,66(3)
  Mick Jonkers02:03,9501:59,4101:56,20
4.LAGLaga 2[2]01:53,34(3)03:55,17(3)06:00,03(3)08:02,55(4)
  Maartje Duzijn02:01,8302:04,8602:02,52
5.ARGArgo 2[6]01:57,03(4)04:03,77(4)06:14,51(5)08:23,83(5)
  Floor Steenvoorden02:06,7402:10,7402:09,32
6.RICRIC[3]01:58,70(5)04:08,58(6)06:21,06(6)08:31,54(6)
  Merel van Loenen02:09,8802:12,4802:10,48
7.GYAGyas 2[4]02:02,57(7)04:20,40(7)06:45,51(7)09:11,75(7)
  Johanna Bult02:17,8302:25,1102:26,24

za 17:20 : B-finale

3.0 m/s, 20° (NNO), 93% wind tegen, 7% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[5]02:06,89(6)04:12,63(1)06:24,37(1)08:34,30(1)
  Maartje Duzijn02:05,7402:11,7402:09,93
2.ORCOrca[3]02:07,28(7)04:15,24(2)06:28,75(2)08:38,25(2)
  Joan Lintmeijer02:07,9602:13,5102:09,50
3.SKASkadi/Thêta[6]02:06,46(5)04:16,41(3)06:31,79(4)08:41,75(3)
  Isabelle Linders02:09,9502:15,3802:09,96
4.ASOAsopos/Proteus[4]02:06,02(4)04:20,00(6)06:31,11(3)08:42,03(4)
  Sanne Dijkstra02:13,9802:11,1102:10,92
5.AEGAegir[1]02:04,59(1)04:17,16(4)06:35,59(6)08:45,53(5)
  Dionne Kliffen02:12,5702:18,4302:09,94
6.SKOSkøll[8]02:05,53(3)04:23,62(7)06:38,75(7)08:51,48(6)
  Rianne der Weduwe02:18,0902:15,1302:12,73
7.ARGArgo 2[2]02:05,05(2)04:18,59(5)06:32,83(5)08:52,51(7)
  Floor Steenvoorden02:13,5402:14,2402:19,68
8.BORBoreas/Zwolsche[7]02:07,67(8)04:25,27(8)06:43,43(8)09:00,96(8)
  Laura Oosterbroek02:17,6002:18,1602:17,53

za 17:25 : A-finale

3.0 m/s, 20° (NNO), 93% wind tegen, 7% vanaf stuurboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III/Salland[4]01:58,01(2)03:54,19(1)05:57,97(1)08:00,27(1)
  Fien van Westreenen01:56,1802:03,7802:02,30
2.PROProteus[3]02:06,79(8)04:05,05(2)06:14,37(2)08:21,94(2)
  Veerle Koot01:58,2602:09,3202:07,57
3.AMSAmstel[1]02:06,51(7)04:14,38(5)06:23,70(5)08:25,93(3)
  Mick Jonkers02:07,8702:09,3202:02,23
4.LAGLaga 3[5]01:57,46(1)04:11,58(4)06:22,56(4)08:31,06(4)
  Celine den Bremer02:14,1202:10,9802:08,50
5.MAAMaas[6]02:02,91(4)04:09,66(3)06:20,87(3)08:31,89(5)
  Adine de Keijzer02:06,7502:11,2102:11,02
6.DUDDudok[8]02:06,12(6)04:14,62(6)06:25,22(6)08:32,54(6)
  Zarah van der Putten02:08,5002:10,6002:07,32
7.GYAGyas 1[2]02:05,07(5)04:16,23(7)06:28,54(7)08:39,69(7)
  Xanthe Jeremiasse02:11,1602:12,3102:11,15
8.LAGLaga 1[7]02:01,05(3)04:18,16(8)06:35,20(8)08:52,36(8)
  Rosalie Rietjens02:17,1102:17,0402:17,16

Acties

Terug