48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

104: Selectie 8+ (Cat. A)

Selectie acht Categorie A
4 races

zo 12:30 : voorwedstrijd 1

8.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[3]01:41,53(1)03:32,23(1)05:27,41(1)07:21,23(1)
  Gilles Luyendijk01:50,7001:55,1801:53,82
2.OKEOkeanos[4]01:45,49(2)03:37,30(2)05:33,54(2)07:28,16(2)
  Jip Claassens01:51,8101:56,2401:54,62
3.GYAGyas 2[6]01:47,69(3)03:41,69(3)05:35,54(3)07:35,65(3)
  Jan Heersmink01:54,0001:53,8502:00,11
4.NJONjord[2]01:48,47(4)03:44,75(4)05:47,14(4)07:50,33(4)
  Max Reinders01:56,2802:02,3902:03,19
5.GYAGyas 3[5]01:53,64(5)03:55,98(5)05:58,92(5)08:03,33(5)
  Joran Timmermans02:02,3402:02,9402:04,41

zo 12:34 : voorwedstrijd 2

8.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[2]01:40,61(1)03:31,90(1)05:29,83(1)07:24,94(1)
  Max de Groot01:51,2901:57,9301:55,11
2.THEThêta[6]01:47,23(4)03:43,82(3)05:44,99(2)07:42,74(2)
  Samuel López Knaapen01:56,5902:01,1701:57,75
3.LAGLaga[5]01:47,73(5)03:44,67(4)05:48,68(3)07:48,37(3)
  Daan Bolkestein01:56,9402:04,0101:59,69
4.TRITriton[4]01:44,12(3)03:44,67(4)05:49,62(4)07:49,01(4)
  Niels Dekker02:00,5502:04,9501:59,39
5.PROProteus 2[3]01:43,64(2)03:43,61(2)05:53,76(5)07:55,58(5)
  Chiel van Diepen01:59,9702:10,1502:01,82
6.EUREuros 1[1]01:54,23(6)03:54,84(6)06:03,84(6)08:04,91(6)
  Bram Poortman02:00,6102:09,0002:01,07

zo 12:38 : voorwedstrijd 3

8.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[4]01:41,88(1)03:35,52(2)05:32,92(2)07:22,09(1)
  Ruben Van de Ven01:53,6401:57,4001:49,17
2.SKOSkøll[6]01:42,47(2)03:35,02(1)05:32,61(1)07:26,12(2)
  Tijmen van Beek01:52,5501:57,5901:53,51
3.ORCOrca[5]01:45,72(3)03:42,32(3)05:39,44(3)07:33,41(3)
  Olivier van der Sijs01:56,6001:57,1201:53,97
4.GYAGyas 1[2]01:48,58(5)03:45,54(4)05:52,23(4)07:47,50(4)
  Jelle Koopman01:56,9602:06,6901:55,27
5.PROProteus 3[1]01:47,56(4)03:51,46(5)05:57,01(5)07:54,19(5)
  Karel Bouwmeester02:03,9002:05,5501:57,18
6.EUREuros 2[3]02:02,34(6)04:15,23(6)06:21,28(6)08:21,30(6)
  Kay van Wieringen02:12,8902:06,0502:00,02

zo 16:13 : A-finale

5.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[4]01:40,34(1)03:28,16(1)05:17,15(1)07:03,61(1)
  Ruben Van de Ven01:47,8201:48,9901:46,46
2.SKOSkøll[2]01:42,68(3)03:31,13(2)05:19,74(2)07:07,58(2)
  Tijmen van Beek01:48,4501:48,6101:47,84
3.PROProteus 1[5]01:44,81(5)03:36,70(4)05:27,58(4)07:15,47(3)
  Max de Groot01:51,8901:50,8801:47,89
4.SKASkadi[3]01:42,03(2)03:33,78(3)05:25,36(3)07:16,55(4)
  Gilles Luyendijk01:51,7501:51,5801:51,19
5.OKEOkeanos[6]01:44,06(4)03:38,83(5)05:29,63(5)07:19,76(5)
  Jip Claassens01:54,7701:50,8001:50,13

Acties

Terug