48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

001: HOnerv C4+

Heren onervaren C-vier
55 races

za 08:30 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKOSkøll 14[5]01:55,75(1)
  Erik Kaal
2.ORCOrca 4[4]02:05,83(2)
  Rik Meelen
3.SKASkadi 8[3]02:11,26(3)
  Boudewijn Pieterson
4.SAUSaurus 1[2]02:11,99(4)
  Michiel Teertstra
5.AEGAegir 5[1]02:12,95(5)
  Thijs de Jong
6.ASOAsopos 11[6]02:17,07(6)
  Casper Prevaes

za 08:34 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 5[5]01:50,38(1)
  Ralph de Waard
2.TRITriton 7[1]01:55,51(2)
  Ytzen van der Werff
3.GYAGyas 3[4]02:00,93(3)
  Milan Post
4.PROProteus 11[2]02:01,60(4)
  Maximilian Meijkamp
5.PHOPhocas 1[3]02:03,15(5)
  Rik de Jong
6.ASOAsopos 9[6]02:04,91(6)
  Patrick Tjon

za 08:38 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 3[3]01:48,83(1)
  Jeroen Holtz
2.PROProteus 14[4]01:54,71(2)
  Guus van Daal
3.OKEOkeanos 4[5]01:55,11(3)
  Jochem Back
4.PELPelargos 3[6]02:00,54(4)
  Robert Trentelman
5.ORCOrca 7[1]02:02,27(5)
  Steven Hosper
6.SKASkadi 5[2]02:04,02(6)
  Marten Buist

za 08:42 : voorwedstrijd 4

3.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.TRITriton 1[4]01:50,00(1)
  Steven Bos
2.PHOPhocas 6[2]01:52,99(2)
  koen Stoetman
3.GYAGyas 6[1]01:55,07(3)
  Jan-Willem Dirne
4.EUREuros 2[3]01:59,79(4)
  Daniël van den Beukel
5.PROProteus 10[6]02:01,70(5)
  Chiel van Baardwijk
6.SKOSkøll 11[5]02:06,04(6)
  Sebastiaan Barneveld

za 08:46 : voorwedstrijd 5

3.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKOSkøll 2[1]01:58,36(1)
  Stijn Wieling
2.PROProteus 12[3]02:02,30(2)
  Jur Peerden
3.ASOAsopos 4[4]02:02,84(3)
  Rick Dekker
4.SKASkadi 6[6]02:09,16(4)
  Joep Zeelenberg
5.SAUSaurus 6[2]02:10,32(5)
  Marijn boogert

za 08:50 : voorwedstrijd 6

3.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKOSkøll 6[4]02:05,40(1)
  Ruben Izarra
2.PROProteus 4[2]02:07,54(2)
  Ruben Verbeeke
3.GYAGyas 8[5]02:09,10(3)
  Luuk Diersen
4.PROProteus 15[3]02:09,38(4)
  Bram Schalkwijk
5.ORCOrca 10[6]02:12,26(5)
  Jasper van Andel

za 08:54 : voorwedstrijd 7

3.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.TRITriton 5[2]01:56,73(1)
  Thomas Beelaerts van Emmichoven
2.ASOAsopos 7[1]02:02,23(2)
  Ruud Visser
3.ORCOrca 6[6]02:02,84(3)
  Rune Daanen
4.SAUSaurus 7[5]02:07,10(4)
  Pim Hermans
5.PHOPhocas 9[3]02:13,92(5)
  Mark van Kuipers
6.AEGAegir 4[4]02:23,86(6)
  Wouter Vos

za 08:58 : voorwedstrijd 8

3.0 m/s, 220° (ZW), 57% wind mee, 43% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 3[2]02:05,65(1)
  David Strik
2.OKEOkeanos 6[1]02:06,39(2)
  Thom de Nijs
3.SKASkadi 2[4]02:07,00(3)
  Duane Ketel
4.SKOSkøll 8[3]02:08,39(4)
  Thijme Schreurs
5.GYAGyas 10[6]02:08,80(5)
  Hidde van Deemter

za 09:02 : voorwedstrijd 9

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 2[5]01:59,29(1)
  Sam Houdijk
2.TRITriton 3[3]02:00,94(2)
  Siebe den Hartog
3.SKOSkøll 5[6]02:06,21(3)
  Jort Grobbe
4.NJONjord 4[1]02:10,99(4)
  Thomas van Leeuwen
5.ORCOrca 2[4]02:17,75(5)
  Ahmed Alkashaf
6.GYAGyas 4[2]02:18,18(6)
  Jens Hartsuiker

za 09:06 : voorwedstrijd 10

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 8[6]01:55,11(1)
  Maarten Enthoven
2.NJONjord 7[2]01:58,43(2)
  Nordin Verhagen
3.SKOSkøll 7[3]02:03,26(3)
  Jelte de Jong
4.PHOPhocas 10[4]02:07,71(4)
  Benjamin Josso
5.GYAGyas 7[5]02:11,31(5)
  Geert Sieders

za 09:10 : voorwedstrijd 11

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.TRITriton 8[4]01:57,08(1)
  Timo van Eijden
2.ASOAsopos 1[2]01:57,51(2)
  Sjors Suidgeest
3.AEGAegir 1[5]02:03,20(3)
  Joris Pereboom
4.PELPelargos 2[1]02:10,69(4)
  Cars den Boon
5.PROProteus 3[3]02:11,20(5)
  Fedde van der Meer
6.SAUSaurus 4[6]02:13,48(6)
  Lorenzo mucciarelli

za 09:14 : voorwedstrijd 12

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 2[4]01:53,05(1)
  Sam van Leeuwen
2.ORCOrca 3[5]02:02,80(2)
  Max Mathijssen
3.OKEOkeanos 2[6]02:04,34(3)
  Lars Maas
4.SKASkadi 3[3]02:05,26(4)
  Bonne Stiksma
5.EUREuros 1[2]02:08,17(5)
  Jan Peter Loman
6.GYAGyas 11[1]02:09,38(6)
  Joppe Klaver

za 09:18 : voorwedstrijd 13

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 5[3]01:56,82(1)
  Dylan van der Deijl
2.PROProteus 17[6]02:02,22(2)
  Lucas Hoek
3.TRITriton 4[2]02:02,72(3)
  Casper Triesscheijn
4.AEGAegir 2[1]02:05,05(4)
  Julian Pol
5.SKOSkøll 1[4]02:05,90(5)
  Daan de Niet
6.PHOPhocas 4[5]02:06,71(6)
  Leon Van Vloten

za 09:22 : voorwedstrijd 14

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 3[6]01:57,77(1)
  Per Bosman
2.PROProteus 7[3]02:04,72(2)
  Thomas Crul
3.GYAGyas 2[5]02:09,24(3)
  Tijmen Jansen
4.ORCOrca 9[2]02:12,83(4)
  Sybe RietM
5.SAUSaurus 8[4]02:13,26(5)
  Joris Hendriks
6.ASOAsopos 10[1]02:15,47(6)
  Michael Harkhoe

za 09:26 : voorwedstrijd 15

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 8[6]01:59,84(1)
  Javier Tromp
2.SKASkadi 4[4]02:00,36(2)
  Louis Dossche
3.TRITriton 2[5]02:00,90(3)
  Jelle Ykema
4.AEGAegir 3[3]02:01,88(4)
  Ivar Hesse
5.SKOSkøll 3[2]02:02,40(5)
  Jasper Kuipers
6.SKOSkøll 10[1]02:17,12(6)
  Hugo Crespo

za 09:30 : voorwedstrijd 16

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 5[5]01:56,19(1)
  Daan Wenink
2.PHOPhocas 5[3]01:57,50(2)
  Wout van den Berg
3.SKOSkøll 15[1]02:03,22(3)
  Luc Vermeer
4.EUREuros 4[2]02:03,52(4)
  Jacco Engel
5.OKEOkeanos 3[6]02:06,51(5)
  Nathan de Gilder
6.GYAGyas 5[4]02:16,83(6)
  Bastiaan Schram

za 09:34 : voorwedstrijd 17

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 6[2]01:53,68(1)
  Abel Thissen
2.SKASkadi 1[1]01:56,80(2)
  Alexander Klarenbeek
3.ASOAsopos 2[3]01:59,40(3)
  Daan van Hamersveld
4.SKOSkøll 12[5]02:13,74(4)
  Rens Picavet
5.PROProteus 16[6]02:13,93(5)
  Niels Verheugd

za 09:38 : voorwedstrijd 18

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.BORBoreas[3]01:54,98(1)
  Antal van Ravensteijn
2.PROProteus 6[4]01:57,34(2)
  Frank Drenth
3.AGOAgon[6]01:58,95(3)
  Dave Schuurman
4.OKEOkeanos 1[1]02:02,29(4)
  Koen Hoogkamp
5.SAUSaurus 2[2]02:07,43(5)
  Justus van de Kimmenade
6.PELPelargos 4[5]02:16,64(6)
  Benoît Le noir de carlan

za 09:42 : voorwedstrijd 19

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.TRITriton 6[4]01:57,56(1)
  Sylvester Majoor
2.GYAGyas 1[2]02:00,88(2)
  Edward Yeo
3.SKASkadi 9[3]02:01,30(3)
  Mats Voogelaar
4.ORCOrca 8[6]02:06,96(4)
  Floris Enthoven
5.PHOPhocas 8[5]02:09,62(5)
  Robert-Jan Griede
6.SKOSkøll 9[1]02:32,08(6)
  Kasper Goedings

za 09:46 : voorwedstrijd 21

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.SKOSkøll 4[6]02:00,29(1)
  Bram van Eijk
2.PHOPhocas 2[1]02:03,36(2)
  Niels van Stratum
3.PROProteus 9[5]02:05,16(3)
  Jelle Kok
4.AMPAmphitrite[2]02:08,50(4)
  Hidde Stegink
5.EUREuros 3[3]02:16,64(5)
  Nathan Jansen
6.ASOAsopos 6[4]02:18,98(6)
  Luuk ter Harmsel

za 09:50 : voorwedstrijd 20

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 1[6]01:53,05(1)
  Lars Minnes
2.OKEOkeanos 5[3]02:11,12(2)
  Lennart Zandbergen
3.ORCOrca 5[1]02:11,71(3)
  Robin Mortier
4.GYAGyas 9[5]02:15,78(4)
  Jakob de Boer
5.PROProteus 13[2]02:23,37(5)
  Sjoerd van der Lugt
6.SKOSkøll 13[4]02:29,81(6)
  Joep van Doorn

za 09:54 : voorwedstrijd 22

3.0 m/s, variabele wind
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 7[6]01:49,37(1)
  Jesse Dijkstra
2.SKASkadi 7[5]01:59,53(2)
  Youri Blom
3.PROProteus 1[2]02:07,21(3)
  Philippe van Mastrigt
4.SAUSaurus 3[1]02:14,09(4)
  Sjors Franssen
5.ORCOrca/Asopos[3]02:17,41(5)
  Martijn Steur
6.AEGAegir 6[4]02:17,82(6)
  Daan Ykema

za 10:44 : herkansing 1

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.OKEOkeanos 4[3]01:55,28(1)
  Jochem Back
2.SKOSkøll 3[2]02:01,34(2)
  Jasper Kuipers
3.ORCOrca 3[4]02:04,43(3)
  Max Mathijssen
4.OKEOkeanos 1[5]02:13,15(4)
  Koen Hoogkamp
5.PELPelargos 4[6]02:16,99(5)
  Benoît Le noir de carlan

za 10:48 : herkansing 2

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 7[4]01:55,01(1)
  Youri Blom
2.SAUSaurus 7[3]01:55,98(2)
  Pim Hermans
3.PROProteus 9[5]02:03,57(3)
  Jelle Kok
4.GYAGyas 10[6]02:05,33(4)
  Hidde van Deemter
5.PHOPhocas 4[2]02:11,04(5)
  Leon Van Vloten

za 10:52 : herkansing 3

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKOSkøll 7[5]01:59,77(1)
  Jelte de Jong
2.OKEOkeanos 6[4]02:01,49(2)
  Thom de Nijs
3.EUREuros 2[3]02:02,31(3)
  Daniël van den Beukel
4.PROProteus 3[6]02:04,18(4)
  Fedde van der Meer
5.SKOSkøll 10[2]02:14,53(5)
  Hugo Crespo

za 10:56 : herkansing 4

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 7[4]01:54,24(1)
  Thomas Crul
2.TRITriton 4[3]01:55,40(2)
  Casper Triesscheijn
3.SKOSkøll 1[2]02:00,79(3)
  Daan de Niet
4.AMPAmphitrite[5]02:09,17(4)
  Hidde Stegink
5.SAUSaurus 4[6]02:12,89(5)
  Lorenzo mucciarelli

za 11:00 : herkansing 5

3.0 m/s, 230° (ZW), 66% wind mee, 34% vanaf stuurboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 15[5]01:59,42(1)
  Bram Schalkwijk
2.PHOPhocas 2[4]02:01,85(2)
  Niels van Stratum
3.ORCOrca 5[3]02:03,14(3)
  Robin Mortier
4.ASOAsopos 10[6]02:05,98(4)
  Michael Harkhoe
5.AEGAegir 5[2]02:13,74(5)
  Thijs de Jong

za 11:04 : herkansing 6

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 5[4]01:57,34(1)
  Wout van den Berg
2.GYAGyas 3[3]01:58,74(2)
  Milan Post
3.ASOAsopos 9[6]02:00,10(3)
  Patrick Tjon
4.ORCOrca 2[2]02:02,60(4)
  Ahmed Alkashaf
5.ORCOrca 9[5]02:06,00(5)
  Sybe RietM

za 11:08 : herkansing 7

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.AEGAegir 1[5]01:59,88(1)
  Joris Pereboom
2.SKASkadi 3[3]02:01,08(2)
  Bonne Stiksma
3.PROProteus 4[4]02:02,11(3)
  Ruben Verbeeke
4.OKEOkeanos 3[2]02:04,08(4)
  Nathan de Gilder
5.SAUSaurus 6[6]02:08,37(5)
  Marijn boogert

za 11:12 : herkansing 8

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 1[4]01:57,37(1)
  Alexander Klarenbeek
2.SKASkadi 9[5]01:59,45(2)
  Mats Voogelaar
3.ORCOrca 8[3]02:01,91(3)
  Floris Enthoven
4.PHOPhocas 8[6]02:11,84(4)
  Robert-Jan Griede
5.SAUSaurus 2[2]02:18,10(5)
  Justus van de Kimmenade

za 11:16 : herkansing 9

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 2[5]01:57,91(1)
  Duane Ketel
2.EUREuros 1[6]02:10,38(2)
  Jan Peter Loman
3.EUREuros 4[3]02:17,56(3)
  Jacco Engel
4.SKOSkøll 13[1]02:22,98(4)
  Joep van Doorn
5.PROProteus 17[4]02:31,38(5)
  Lucas Hoek

za 11:20 : herkansing 10

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 7[4]02:00,62(1)
  Nordin Verhagen
2.ORCOrca 6[3]02:06,88(2)
  Rune Daanen
3.SKASkadi 5[1]02:07,30(3)
  Marten Buist
4.GYAGyas 7[6]02:11,20(4)
  Geert Sieders
5.ORCOrca 7[2]02:12,59(5)
  Steven Hosper
6.SKOSkøll 12[5]02:14,85(6)
  Rens Picavet

za 11:24 : herkansing 11

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 4[2]01:55,00(1)
  Thomas van Leeuwen
2.PROProteus 16[6]01:57,50(2)
  Niels Verheugd
3.PHOPhocas 6[4]01:59,09(3)
  koen Stoetman
4.AEGAegir 3[5]02:00,27(4)
  Ivar Hesse
5.PROProteus 1[3]02:18,17(5)
  Philippe van Mastrigt
6.SKOSkøll 9[1]02:18,49(6)
  Kasper Goedings

za 11:28 : herkansing 12

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 14[3]01:59,55(1)
  Guus van Daal
2.GYAGyas 2[4]02:04,06(2)
  Tijmen Jansen
3.SKASkadi 6[5]02:04,64(3)
  Joep Zeelenberg
4.PELPelargos 2[2]02:11,63(4)
  Cars den Boon
5.GYAGyas 5[6]02:20,70(5)
  Bastiaan Schram
6.PROProteus 13[1]02:38,98(6)
  Sjoerd van der Lugt

za 11:32 : herkansing 13

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKOSkøll 5[3]02:01,71(1)
  Jort Grobbe
2.ORCOrca 4[4]02:05,65(2)
  Rik Meelen
3.SAUSaurus 3[5]02:07,92(3)
  Sjors Franssen
4.PHOPhocas 9[6]02:11,02(4)
  Mark van Kuipers
5.SKOSkøll 8[2]02:17,06(5)
  Thijme Schreurs
6.GYAGyas 4[1]02:28,92(6)
  Jens Hartsuiker

za 11:36 : herkansing 14

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 8[3]01:55,28(1)
  Boudewijn Pieterson
2.TRITriton 2[5]01:56,45(2)
  Jelle Ykema
3.TRITriton 3[4]01:57,98(3)
  Siebe den Hartog
4.SAUSaurus 8[6]02:06,23(4)
  Joris Hendriks
5.AEGAegir 6[1]02:11,36(5)
  Daan Ykema
6.SAUSaurus 1[2]02:27,08(6)
  Michiel Teertstra

za 11:40 : herkansing 15

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.TRITriton 7[3]01:53,92(1)
  Ytzen van der Werff
2.PROProteus 10[1]01:56,99(2)
  Chiel van Baardwijk
3.SKOSkøll 15[2]02:02,38(3)
  Luc Vermeer
4.PHOPhocas 10[5]02:06,80(4)
  Benjamin Josso
5.OKEOkeanos 2[4]02:07,15(5)
  Lars Maas
6.AEGAegir 4[6]02:18,54(6)
  Wouter Vos

za 11:44 : herkansing 16

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.GYAGyas 1[4]01:56,85(1)
  Edward Yeo
2.ASOAsopos 2[3]01:59,61(2)
  Daan van Hamersveld
3.GYAGyas 11[1]02:07,07(3)
  Joppe Klaver
4.AEGAegir 2[2]02:08,29(4)
  Julian Pol
5.GYAGyas 8[5]02:09,02(5)
  Luuk Diersen
6.EUREuros 3[6]02:14,51(6)
  Nathan Jansen

za 11:48 : herkansing 17

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 6[6]01:57,62(1)
  Luuk ter Harmsel
2.GYAGyas 6[2]01:59,22(2)
  Jan-Willem Dirne
3.SKASkadi 4[3]02:01,76(3)
  Louis Dossche
4.PROProteus 12[4]02:05,91(4)
  Jur Peerden
5.ORCOrca/Asopos[1]02:12,98(5)
  Martijn Steur
6.GYAGyas 9[5]02:17,91(6)
  Jakob de Boer

za 11:52 : herkansing 18

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 1[3]01:56,42(1)
  Sjors Suidgeest
2.ASOAsopos 7[4]01:58,56(2)
  Ruud Visser
3.PROProteus 11[2]01:59,15(3)
  Maximilian Meijkamp
4.AGOAgon[5]02:02,01(4)
  Dave Schuurman
5.ORCOrca 10[6]02:04,67(5)
  Jasper van Andel
6.ASOAsopos 11[1]02:14,69(6)
  Casper Prevaes

za 11:56 : herkansing 19

4.0 m/s, 270° (W), 81% wind mee, 19% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PELPelargos 3[2]01:56,09(1)
  Robert Trentelman
2.PROProteus 6[4]01:57,00(2)
  Frank Drenth
3.ASOAsopos 4[5]01:58,97(3)
  Rick Dekker
4.PHOPhocas 1[6]02:02,26(4)
  Rik de Jong
5.SKOSkøll 11[1]02:04,38(5)
  Sebastiaan Barneveld
6.OKEOkeanos 5[3]02:11,99(6)
  Lennart Zandbergen

za 13:57 : kwart-finale 1

3.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 5[4]01:51,72(1)
  Dylan van der Deijl
2.SKASkadi 9[6]01:53,38(2)
  Mats Voogelaar
3.TRITriton 7[2]01:55,06(3)
  Ytzen van der Werff
4.NJONjord 6[3]01:57,73(4)
  Abel Thissen
5.AEGAegir 1[5]02:02,68(5)
  Joris Pereboom
6.GYAGyas 3[1]02:03,38(6)
  Milan Post

za 14:01 : kwart-finale 2

2.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.TRITriton 1[3]01:48,26(1)
  Steven Bos
2.PELPelargos 3[5]01:57,85(2)
  Robert Trentelman
3.GYAGyas 1[2]01:58,10(3)
  Edward Yeo
4.PROProteus 16[1]01:59,69(4)
  Niels Verheugd
5.ASOAsopos 7[6]02:00,32(5)
  Ruud Visser
6.PHOPhocas 3[4]02:07,30(6)
  David Strik

za 14:05 : kwart-finale 3

2.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 3[3]01:48,45(1)
  Per Bosman
2.SKASkadi 8[2]01:51,88(2)
  Boudewijn Pieterson
3.NJONjord 2[4]01:55,97(3)
  Sam van Leeuwen
4.ASOAsopos 2[1]01:56,49(4)
  Daan van Hamersveld
5.PHOPhocas 5[5]01:57,55(5)
  Wout van den Berg
6.TRITriton 2[6]01:58,56(6)
  Jelle Ykema

za 14:09 : kwart-finale 4

2.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 6[6]01:55,67(1)
  Frank Drenth
2.NJONjord 4[5]01:55,94(2)
  Thomas van Leeuwen
3.SKASkadi 7[2]01:56,45(3)
  Youri Blom
4.SKOSkøll 2[3]01:56,73(4)
  Stijn Wieling
5.PROProteus 10[1]01:58,72(5)
  Chiel van Baardwijk
6.SKOSkøll 6[4]02:08,36(6)
  Ruben Izarra

za 14:13 : kwart-finale 5

2.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 1[4]01:46,45(1)
  Lars Minnes
2.ASOAsopos 6[5]01:51,57(2)
  Luuk ter Harmsel
3.PROProteus 2[3]01:59,03(3)
  Sam Houdijk
4.ASOAsopos 1[2]02:00,93(4)
  Sjors Suidgeest
5.TRITriton 4[1]02:01,65(5)
  Casper Triesscheijn
6.SKOSkøll 7[6]02:03,97(6)
  Jelte de Jong

za 14:17 : kwart-finale 6

2.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PHOPhocas 7[5]01:48,50(1)
  Jesse Dijkstra
2.GYAGyas 6[1]01:50,07(2)
  Jan-Willem Dirne
3.TRITriton 5[4]01:54,26(3)
  Thomas Beelaerts van Emmichoven
4.SKOSkøll 14[3]01:55,04(4)
  Erik Kaal
5.PROProteus 7[6]01:56,03(5)
  Thomas Crul
6.PROProteus 15[2]02:01,68(6)
  Bram Schalkwijk

za 14:21 : kwart-finale 7

2.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 5[4]01:44,66(1)
  Ralph de Waard
2.TRITriton 8[3]01:47,03(2)
  Timo van Eijden
3.PROProteus 14[1]01:54,59(3)
  Guus van Daal
4.NJONjord 7[5]02:01,42(4)
  Nordin Verhagen
5.ASOAsopos 8[2]02:03,84(5)
  Javier Tromp
6.SAUSaurus 7[6]02:05,59(6)
  Pim Hermans

za 14:25 : kwart-finale 8

2.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.PROProteus 5[5]01:57,44(1)
  Daan Wenink
2.SKASkadi 1[6]01:57,89(2)
  Alexander Klarenbeek
3.BORBoreas[4]01:59,17(3)
  Antal van Ravensteijn
4.TRITriton 6[3]02:01,15(4)
  Sylvester Majoor
5.SKASkadi 2[2]02:03,25(5)
  Duane Ketel
6.SKASkadi 3[1]02:07,27(6)
  Bonne Stiksma

za 14:29 : kwart-finale 9

2.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 3[3]01:49,13(1)
  Jeroen Holtz
2.OKEOkeanos 4[2]01:52,13(2)
  Jochem Back
3.PROProteus 8[4]01:54,89(3)
  Maarten Enthoven
4.SKOSkøll 3[1]01:59,92(4)
  Jasper Kuipers
5.SKOSkøll 4[5]02:03,26(5)
  Bram van Eijk
6.SKOSkøll 5[6]02:05,76(6)
  Jort Grobbe

za 15:28 : halve-finale 1

2.0 m/s, 20° (NNO), 39% wind tegen, 61% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.SKASkadi 8[1]01:52,48(1)
  Boudewijn Pieterson
2.NJONjord 3[3]01:56,45(2)
  Per Bosman
3.PROProteus 5[2]01:58,72(3)
  Daan Wenink
4.PROProteus 6[4]02:01,71(4)
  Frank Drenth
5.PELPelargos 3[5]02:02,66(5)
  Robert Trentelman
6.SKASkadi 1[6]02:05,65(6)
  Alexander Klarenbeek

za 15:32 : halve-finale 2

2.0 m/s, 20° (NNO), 39% wind tegen, 61% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 1[4]01:44,91(1)
  Lars Minnes
2.ASOAsopos 5[5]01:47,23(2)
  Dylan van der Deijl
3.ASOAsopos 3[3]01:48,01(3)
  Jeroen Holtz
4.GYAGyas 6[1]01:50,13(4)
  Jan-Willem Dirne
5.OKEOkeanos 4[6]01:53,11(5)
  Jochem Back
6.ASOAsopos 6[2]02:02,50(6)
  Luuk ter Harmsel

za 15:36 : halve-finale 3

2.0 m/s, 20° (NNO), 39% wind tegen, 61% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 5[4]01:46,83(1)
  Ralph de Waard
2.PHOPhocas 7[3]01:49,16(2)
  Jesse Dijkstra
3.TRITriton 1[2]01:50,10(3)
  Steven Bos
4.TRITriton 8[1]01:51,13(4)
  Timo van Eijden
5.NJONjord 4[6]02:04,25(5)
  Thomas van Leeuwen
6.SKASkadi 9[5]02:04,70(6)
  Mats Voogelaar

za 17:23 : B-finale

3.0 m/s, 20° (NNO), 39% wind tegen, 61% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.ASOAsopos 3[5]01:53,63(1)
  Jeroen Holtz
2.TRITriton 8[6]01:54,47(2)
  Timo van Eijden
3.GYAGyas 6[1]01:55,61(3)
  Jan-Willem Dirne
4.TRITriton 1[4]02:01,35(4)
  Steven Bos
5.PROProteus 6[2]02:02,63(5)
  Frank Drenth
6.PROProteus 5[3]02:02,90(6)
  Daan Wenink

za 17:28 : A-finale

3.0 m/s, 20° (NNO), 39% wind tegen, 61% vanaf bakboord
pos.ploegbaanfinish
1.NJONjord 1[3]01:44,53(1)
  Lars Minnes
2.NJONjord 5[4]01:47,22(2)
  Ralph de Waard
3.PHOPhocas 7[5]01:51,97(3)
  Jesse Dijkstra
4.NJONjord 3[1]01:52,44(4)
  Per Bosman
5.SKASkadi 8[2]01:54,45(5)
  Boudewijn Pieterson
6.ASOAsopos 5[6]01:59,06(6)
  Dylan van der Deijl

Acties

Terug