48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

003: D selectie 8+

Dames selectie acht
5 races

za 12:37 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[2]01:40,45(1)03:30,38(1)05:24,64(1)07:15,95(1)
  Lieve Verhoeven01:49,9301:54,2601:51,31
2.SKOSkøll[5]01:51,49(4)03:45,45(2)05:41,57(2)07:35,26(2)
  Linde Schumacher01:53,9601:56,1201:53,69
3.GYAGyas 2[3]01:53,42(5)03:52,55(5)05:49,89(4)07:46,48(3)
  Odette Helsloot01:59,1301:57,3401:56,59
4.GYAGyas 3[4]01:48,69(2)03:46,21(3)05:45,50(3)07:49,45(4)
  Eva Peters01:57,5201:59,2902:03,95
5.THEThêta 1[6]01:54,14(6)03:52,23(4)05:52,56(5)07:49,65(5)
  Iris de Wit01:58,0902:00,3301:57,09
6.ASOAsopos[1]01:49,59(3)03:57,14(6)05:56,65(6)07:52,85(6)
  Jitske van Ede02:07,5501:59,5101:56,20

za 12:42 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 1[3]01:45,11(1)03:37,09(1)05:32,23(1)07:25,20(1)
  Tari de Jong01:51,9801:55,1401:52,97
2.TRITriton[2]01:47,52(3)03:38,47(2)05:33,09(2)07:27,19(2)
  Mabel Schoen01:50,9501:54,6201:54,10
3.OKEOkeanos[4]01:52,44(5)03:46,90(4)05:48,09(4)07:43,65(3)
  Vera Schuit01:54,4602:01,1901:55,56
4.THEThêta 2[5]01:50,56(4)03:47,18(5)05:48,30(5)07:47,13(4)
  Femke Coops01:56,6202:01,1201:58,83
5.VIDVidar[6]01:46,71(2)03:46,10(3)05:47,51(3)07:48,11(5)
  Eveline de Veld01:59,3902:01,4102:00,60
6.AEGAegir[1]01:57,61(6)04:06,26(6)06:15,60(6)08:24,66(6)
  Annet Keijzer02:08,6502:09,3402:09,06

za 12:47 : voorwedstrijd 3

2.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca[1]01:44,52(1)03:34,33(1)05:27,13(1)07:18,31(1)
  Hinke Oostveen01:49,8101:52,8001:51,18
2.SKASkadi[4]01:45,66(2)03:38,38(2)05:33,03(2)07:27,02(2)
  Iris van Willegen01:52,7201:54,6501:53,99
3.PROProteus 3[5]01:48,31(3)03:39,92(3)05:35,15(3)07:27,85(3)
  Anna Noteboom01:51,6101:55,2301:52,70
4.PROProteus 2[2]01:49,67(4)03:42,39(4)05:38,30(4)07:34,20(4)
  Mieke van der Mispel01:52,7201:55,9101:55,90
5.GYAGyas 1[3]01:54,12(5)03:53,21(5)05:54,25(5)07:51,53(5)
  Emma du Marchie Sarvaas01:59,0902:01,0401:57,28
6.EUREuros[6]01:59,26(6)04:00,29(6)06:04,65(6)08:08,85(6)
  Maureen Verhoeven02:01,0302:04,3602:04,20

za 16:13 : B-finale

2.0 m/s, 10° (N), 30% wind tegen, 70% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 3[5]01:52,27(1)03:50,97(1)05:50,23(1)07:46,99(1)
  Anna Noteboom01:58,7001:59,2601:56,76
2.PROProteus 2[1]01:53,10(2)03:53,01(2)05:54,79(2)07:53,20(2)
  Mieke van der Mispel01:59,9102:01,7801:58,41
3.THEThêta 2[2]01:55,22(3)03:54,04(3)05:55,35(3)07:54,11(3)
  Femke Coops01:58,8202:01,3101:58,76
4.OKEOkeanos[3]01:56,69(4)03:58,00(4)06:00,57(5)07:57,06(4)
  Vera Schuit02:01,3102:02,5701:56,49
5.GYAGyas 3[6]01:57,32(5)03:58,43(5)06:00,22(4)07:59,87(5)
  Eva Peters02:01,1102:01,7901:59,65

za 16:18 : A-finale

2.0 m/s, 10° (N), 30% wind tegen, 70% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[3]01:45,71(1)03:39,38(1)05:34,31(1)07:25,46(1)
  Lieve Verhoeven01:53,6701:54,9301:51,15
2.ORCOrca[5]01:49,56(2)03:41,92(2)05:36,34(2)07:29,14(2)
  Hinke Oostveen01:52,3601:54,4201:52,80
3.SKASkadi[1]01:51,82(3)03:49,41(3)05:46,87(3)07:43,14(3)
  Iris van Willegen01:57,5901:57,4601:56,27
4.TRITriton[2]01:54,75(5)03:50,61(4)05:49,05(4)07:45,56(4)
  Mabel Schoen01:55,8601:58,4401:56,51
5.SKOSkøll[6]01:54,16(4)03:53,37(6)05:53,41(5)07:50,51(5)
  Linde Schumacher01:59,2102:00,0401:57,10
6.PROProteus 1[4]01:54,75(5)03:52,61(5)05:54,83(6)07:50,67(6)
  Tari de Jong01:57,8602:02,2201:55,84

Acties

Terug