48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

712: 4+ H2

Heren 4+ poule 2
4 races

za 12:27 : voorwedstrijd 1

2.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ORCKanorca's[4]01:51,52(3)03:48,33(2)05:47,29(2)07:43,26(1)
  Robin van den Brink01:56,8101:58,9601:55,97
2.LAGHeren 21[6]01:47,62(1)03:47,83(1)05:47,01(1)07:45,30(2)
  Coen Rijna02:00,2101:59,1801:58,29
3.EUREuros 1[5]01:55,14(4)03:49,55(3)05:47,78(3)07:45,52(3)
  Harm van der Velde01:54,4101:58,2301:57,74
4.EUREuros 2[1]01:50,69(2)03:50,28(4)05:49,23(4)07:49,44(4)
  Wouter Kockelkoren01:59,5901:58,9502:00,21
5.ASOAsopos[3]01:58,05(6)03:57,23(5)05:59,65(5)08:02,79(5)
  Sinán Mangoenkarso01:59,1802:02,4202:03,14
6.THEThêta 2[2]01:57,30(5)04:02,48(6)06:10,22(6)08:17,11(6)
  Bart van Roosmalen02:05,1802:07,7402:06,89

za 12:32 : voorwedstrijd 2

2.0 m/s, 300° (WNW), 52% wind mee, 48% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[6]01:38,77(1)03:29,10(1)05:23,07(1)07:16,47(1)
  Jaro Hartsuiker01:50,3301:53,9701:53,40
2.SAUSaurus[3]01:45,87(2)03:38,68(2)05:31,98(2)07:24,43(2)
  Paul Ziegler01:52,8101:53,3001:52,45
3.PELPelargos[1]01:50,15(3)03:46,02(3)05:42,46(3)07:37,41(3)
  Ugo Moruzzi01:55,8701:56,4401:54,95
4.PHOPhocas[4]01:52,59(4)03:52,21(4)05:53,17(4)07:51,83(4)
  Jeroen Peters01:59,6202:00,9601:58,66
5.THEThêta 1[5]02:03,76(6)04:11,81(6)06:23,09(5)08:34,66(5)
  Rik de Wit02:08,0502:11,2802:11,57
6.LAGHeren 22[2]02:02,03(5)04:09,86(5)06:29,42(6)08:39,31(6)
  Dani van de Pol02:07,8302:19,5602:09,89

za 16:03 : B-finale

2.0 m/s, 10° (N), 30% wind tegen, 70% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas[4]01:48,00(1)03:56,39(1)05:59,54(1)07:59,53(1)
  Jeroen Peters02:08,3902:03,1501:59,99
2.EUREuros 2[3]01:54,28(2)04:01,24(2)06:03,66(2)08:05,09(2)
  Wouter Kockelkoren02:06,9602:02,4202:01,43
3.ASOAsopos[5]01:57,17(3)04:08,93(3)06:18,23(3)08:26,09(3)
  Sinán Mangoenkarso02:11,7602:09,3002:07,86
4.THEThêta 2[6]02:00,28(4)04:15,24(4)06:26,27(4)08:35,02(4)
  Bart van Roosmalen02:14,9602:11,0302:08,75
5.THEThêta 1[2]02:03,65(5)04:20,06(6)06:34,97(6)08:48,07(5)
  Rik de Wit02:16,4102:14,9102:13,10
6.LAGHeren 22[1]02:05,06(6)04:18,11(5)06:32,75(5)08:49,80(6)
  Dani van de Pol02:13,0502:14,6402:17,05

za 16:08 : A-finale

2.0 m/s, 10° (N), 30% wind tegen, 70% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[3]01:42,34(1)03:35,52(1)05:31,50(1)07:25,23(1)
  Jaro Hartsuiker01:53,1801:55,9801:53,73
2.SAUSaurus[2]01:49,76(2)03:48,29(2)05:48,22(2)07:46,88(2)
  Paul Ziegler01:58,5301:59,9301:58,66
3.PELPelargos[6]01:55,52(4)03:55,11(4)06:02,22(5)07:55,12(3)
  Ugo Moruzzi01:59,5902:07,1101:52,90
4.LAGHeren 21[5]01:53,44(3)03:54,77(3)05:56,58(3)07:57,63(4)
  Coen Rijna02:01,3302:01,8102:01,05
5.ORCKanorca's[4]01:58,47(5)03:59,81(5)05:57,71(4)08:02,49(5)
  Robin van den Brink02:01,3401:57,9002:04,78

Acties

Terug