Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

207: HG 4-

Heren gevorderde vier-zonder
4 races

zo 08:20 : voorwedstrijd 1

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[3]01:36,93(1)03:17,50(1)05:00,31(1)06:42,34(1)
  Jord Schaap01:40,5701:42,8101:42,03
2.VIDVidar[2]01:37,59(2)03:20,16(2)05:02,87(2)06:45,80(2)
  Daan Otten01:42,5701:42,7101:42,93
3.PROProteus[5]01:39,59(3)03:25,68(3)05:13,07(3)06:59,94(3)
  Sander Hazelaar01:46,0901:47,3901:46,87
4.ARGArgo[6]01:41,43(4)03:28,07(4)05:14,99(4)07:02,68(4)
  Daan Jordaan01:46,6401:46,9201:47,69
5.ORCOrca 2[4]01:42,66(5)03:28,76(5)05:16,20(5)07:05,78(5)
  Michiel Swaving Dijkstra01:46,1001:47,4401:49,58

zo 08:25 : voorwedstrijd 2

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[2]01:35,42(1)03:15,84(1)04:58,26(1)06:40,41(1)
  Koen de Koningh01:40,4201:42,4201:42,15
2.GYAGyas[3]01:37,11(2)03:17,88(2)05:00,78(2)06:42,32(2)
  Kimo Berenschot01:40,7701:42,9001:41,54
3.SKOSkøll/Amstel[1]01:38,15(4)03:19,47(3)05:01,61(3)06:43,12(3)
  Abel Westland01:41,3201:42,1401:41,51
4.ORCOrca 1[4]01:37,48(3)03:20,52(4)05:06,93(4)06:53,31(4)
  Cas Klingenberg01:43,0401:46,4101:46,38
5.EUREuros[6]01:39,79(5)03:23,73(5)05:11,52(5)06:56,57(5)
  Nils van der Ent01:43,9401:47,7901:45,05

zo 08:30 : voorwedstrijd 3

3.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[1]01:36,32(2)03:16,23(1)04:58,75(1)06:44,30(1)
  Brandus Adema01:39,9101:42,5201:45,55
2.NERNereus[3]01:35,29(1)03:16,94(2)05:00,84(2)06:46,57(2)
  Niels Euser01:41,6501:43,9001:45,73
3.ASOAsopos[2]01:37,60(4)03:19,14(3)05:02,92(3)06:47,07(3)
  Sergio Griffioen01:41,5401:43,7801:44,15
4.SKOSkøll[4]01:36,73(3)03:20,54(4)05:05,53(4)06:48,31(4)
  Michiel Moerman01:43,8101:44,9901:42,78
5.NJONjord[5]01:39,99(5)03:24,15(5)05:10,82(5)07:00,04(5)
  Max Simon01:44,1601:46,6701:49,22
6.SAUSaurus[6]01:41,82(6)03:28,43(6)05:15,96(6)07:03,84(6)
  Tom Lansink01:46,6101:47,5301:47,88

zo 18:03 : A-finale

3.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[1]01:35,06(2)03:13,15(1)04:53,52(1)06:35,23(1)
  Jord Schaap01:38,0901:40,3701:41,71
2.LAGLaga[2]01:34,79(1)03:15,04(2)04:56,76(2)06:39,39(2)
  Koen de Koningh01:40,2501:41,7201:42,63
3.GYAGyas[4]01:35,70(3)03:17,09(3)05:02,95(3)06:49,38(3)
  Kimo Berenschot01:41,3901:45,8601:46,43
4.VIDVidar[5]01:37,00(4)03:21,40(7)05:05,15(4)06:50,26(4)
  Daan Otten01:44,4001:43,7501:45,11
5.AEGAegir[3]01:37,79(5)03:19,75(5)05:07,85(6)06:53,78(5)
  Brandus Adema01:41,9601:48,1001:45,93
6.EUREuros[7]01:39,89(6)03:21,05(6)--06:54,87(6)
  Nils van der Ent01:41,16
7.NERNereus[6]01:39,89(6)03:18,36(4)05:05,34(5)06:57,34(7)
  Niels Euser01:38,4701:46,9801:52,00

Acties

Terug