Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

203: HB 8+

Heren beginner acht
4 races

zo 09:35 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[5]01:30,21(1)03:07,77(1)04:48,35(1)06:28,26(1)
  Lars Kreiter01:37,5601:40,5801:39,91
2.ARGArgo[4]01:33,82(4)03:11,89(2)04:51,85(2)06:31,70(2)
  Jaap van der Kolk01:38,0701:39,9601:39,85
3.NJONjord[2]01:32,74(2)03:12,19(3)04:55,50(3)06:37,34(3)
  Jaro Hartsuiker01:39,4501:43,3101:41,84
4.SKASkadi[3]01:33,06(3)03:13,91(4)04:57,99(4)06:39,77(4)
  Thijs Hoogenraad01:40,8501:44,0801:41,78
5.GYAGyas 2[6]01:35,21(5)03:18,04(5)05:04,11(5)06:45,63(5)
  Stijn Meijssen01:42,8301:46,0701:41,52

zo 09:40 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 1[2]01:31,26(1)03:08,63(1)04:48,82(1)06:26,95(1)
  Jelte Koops01:37,3701:40,1901:38,13
2.THEThêta[3]01:31,84(2)03:12,45(2)04:52,87(2)06:30,63(2)
  Samuel López Knaapen01:40,6101:40,4201:37,76
3.TRITriton[4]01:35,81(5)03:16,45(4)04:58,66(4)06:34,11(3)
  Steven Bos01:40,6401:42,2101:35,45
4.PROProteus[5]01:33,26(3)03:13,97(3)04:57,40(3)06:37,64(4)
  Valentijn Mahieu01:40,7101:43,4301:40,24
5.PHOPhocas/Vidar[6]01:34,57(4)03:17,28(5)05:01,01(5)06:46,55(5)
  Hessel van Vilsteren01:42,7101:43,7301:45,54

zo 09:45 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 60° (ONO), 77% wind tegen, 23% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[5]01:32,14(1)03:09,13(1)04:48,26(1)06:26,02(1)
  Jaromir Hartog01:36,9901:39,1301:37,76
2.SKOSkøll[6]01:33,38(3)03:12,94(3)04:52,24(3)06:29,51(2)
  Marten Steketee01:39,5601:39,3001:37,27
3.VIDVidar[3]01:32,61(2)03:10,93(2)04:51,76(2)06:30,71(3)
  Luc Zuijderwijk01:38,3201:40,8301:38,95
4.ORCOrca[4]01:34,23(4)03:18,12(4)05:03,85(4)06:48,51(4)
  Casper Bakker01:43,8901:45,7301:44,66
5.NERNereus 2[2]01:36,45(5)03:21,98(5)05:08,59(5)06:51,57(5)
  Nando Slijkerman01:45,5301:46,6101:42,98

zo 13:40 : A-finale

4.0 m/s, 50° (NO), 66% wind tegen, 34% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus 1[2]01:29,71(1)03:04,38(1)04:40,66(1)06:14,92(1)
  Lars Kreiter01:34,6701:36,2801:34,26
2.OKEOkeanos[3]01:31,37(3)03:07,71(2)04:43,91(2)06:19,08(2)
  Jaromir Hartog01:36,3401:36,2001:35,17
3.GYAGyas 1[1]01:33,43(5)03:08,03(3)04:44,79(3)06:19,78(3)
  Jelte Koops01:34,6001:36,7601:34,99
4.THEThêta[6]01:33,85(6)03:11,73(5)04:52,52(5)06:30,70(4)
  Samuel López Knaapen01:37,8801:40,7901:38,18
5.SKOSkøll[4]01:30,81(2)03:11,04(4)04:51,79(4)06:33,30(5)
  Marten Steketee01:40,2301:40,7501:41,51
6.ARGArgo[5]01:32,88(4)03:17,04(6)04:55,29(6)06:35,72(6)
  Jaap van der Kolk01:44,1601:38,2501:40,43

Acties

Terug