Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

117: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
4 races

za 10:00 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[6]01:58,72(2)04:00,96(2)06:06,47(2)08:10,84(1)
  Sophie Busch02:02,2402:05,5102:04,37
2.PHOPhocas[5]01:57,19(1)03:59,58(1)06:06,12(1)08:11,00(2)
  Moniek Mennen02:02,3902:06,5402:04,88
3.GYAGyas[3]01:59,84(4)04:01,87(4)06:07,28(3)08:11,84(3)
  Marieke Schuitemaker02:02,0302:05,4102:04,56
4.SAUSaurus[4]01:58,96(3)04:01,25(3)06:08,30(4)08:15,83(4)
  Julia van Koeveringe02:02,2902:07,0502:07,53
5.ORCOrca/Argo[2]02:00,80(5)04:03,68(5)06:09,74(5)08:18,02(5)
  Anouk van Haare02:02,8802:06,0602:08,28

za 10:05 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[6]01:50,98(1)03:48,29(1)05:50,21(1)07:50,28(1)
  Janette Huijser01:57,3102:01,9202:00,07
2.SKOSkøll[4]01:58,85(3)04:01,57(2)06:07,39(2)08:11,57(2)
  Tine Tabak02:02,7202:05,8202:04,18
3.VIDVidar/Laga[5]01:59,81(5)04:02,09(4)06:08,36(4)08:12,08(3)
  Amber Raadschilders02:02,2802:06,2702:03,72
4.EUREuros[3]01:57,31(2)04:01,83(3)06:07,91(3)08:13,83(4)
  Juliette Geurts02:04,5202:06,0802:05,92
5.SKASkadi[2]01:59,46(4)04:03,07(5)06:08,76(5)08:16,55(5)
  Nalini Sreeram02:03,6102:05,6902:07,79

za 10:10 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.TRITriton[2]01:58,16(5)03:58,76(5)06:01,72(2)08:02,98(1)
  Pien Kuiper02:00,6002:02,9602:01,26
2.NERNereus[1]01:56,81(4)03:56,93(2)06:01,52(1)08:03,51(2)
  Judith Engberts02:00,1202:04,5902:01,99
3.NJONjord[5]01:54,92(2)03:58,25(4)06:03,78(5)08:04,33(3)
  Hanne Berendse02:03,3302:05,5302:00,55
4.ASOAsopos[3]01:54,05(1)03:56,66(1)06:02,46(3)08:05,46(4)
  Manon Brenters02:02,6102:05,8002:03,00
5.ARGArgo[4]01:56,42(3)03:57,89(3)06:03,34(4)08:06,54(5)
  Juliette Pott02:01,4702:05,4502:03,20
6.AEGAegir[6]02:02,90(6)04:10,57(6)06:18,96(6)08:25,36(6)
  Maxime Heijman02:07,6702:08,3902:06,40

za 16:00 : A-finale

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[2]01:56,06(1)03:54,26(1)05:54,77(1)07:59,84(1)
  Janette Huijser01:58,2002:00,5102:05,07
2.NERNereus[6]02:01,63(2)04:06,15(2)06:13,74(2)08:25,53(2)
  Judith Engberts02:04,5202:07,5902:11,79
3.TRITriton[4]02:04,68(3)04:10,13(3)06:17,62(3)08:27,55(3)
  Pien Kuiper02:05,4502:07,4902:09,93
4.LAGLaga[3]02:05,51(4)04:11,62(5)06:18,73(4)08:30,31(4)
  Sophie Busch02:06,1102:07,1102:11,58
5.PHOPhocas[5]02:06,33(6)04:11,13(4)06:19,64(5)08:31,48(5)
  Moniek Mennen02:04,8002:08,5102:11,84
6.SKOSkøll[1]02:05,98(5)04:12,24(6)06:20,80(6)08:32,02(6)
  Tine Tabak02:06,2602:08,5602:11,22

Acties

Terug