Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

114: DDev 4-

Dames development vier-zonder
4 races

za 14:20 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[2]01:51,55(2)03:48,94(1)05:45,59(1)07:47,29(1)
  Floor Davids01:57,3901:56,6502:01,70
2.SKASkadi[5]01:51,18(1)03:49,27(2)05:48,69(2)07:50,15(2)
  Vienna van Niersen01:58,0901:59,4202:01,46
3.GYAGyas 2[3]01:54,02(3)03:53,04(3)05:56,03(3)08:02,02(3)
  Leonie van Zuiden01:59,0202:02,9902:05,99
4.THEThêta[4]02:02,39(4)04:07,50(4)06:09,14(4)08:14,93(4)
  Charlotte Bording02:05,1102:01,6402:05,79

za 14:25 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[2]01:49,17(1)03:49,32(2)05:50,22(2)07:47,13(1)
  Sylke van der Kleij02:00,1502:00,9001:56,91
2.AEGAegir[6]01:49,76(2)03:48,25(1)05:49,93(1)07:47,83(2)
  Eline Cox01:58,4902:01,6801:57,90
3.NJONjord[4]01:51,89(3)03:51,53(3)05:52,27(3)07:49,37(3)
  Margot Leeuwenburgh01:59,6402:00,7401:57,10
4.TRITriton[5]01:52,46(4)03:59,01(4)06:08,89(4)08:12,00(4)
  Roos Peeters02:06,5502:09,8802:03,11
5.SKOSkøll 2[3]01:58,94(5)04:00,01(5)06:25,69(5)08:32,06(5)
  Luka van der Zwan02:01,0702:25,6802:06,37

za 14:30 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 1[5]01:55,96(2)03:57,39(1)05:58,49(1)07:55,73(1)
  Marij Compagner02:01,4302:01,1001:57,24
2.PROProteus[4]01:57,60(3)04:02,97(4)06:01,05(2)08:00,30(2)
  Annelouk van Mierlo02:05,3701:58,0801:59,25
3.SKOSkøll 1[2]01:54,75(1)03:58,77(2)06:02,88(3)08:02,89(3)
  Emma Jacobs02:04,0202:04,1102:00,01
4.SAUSaurus[3]01:58,93(4)03:59,77(3)06:08,54(4)08:08,04(4)
  Noortje van den Bogaert02:00,8402:08,7701:59,50
5.PHOPhocas[6]01:59,95(5)04:05,84(5)06:11,32(5)08:15,62(5)
  Pleun Santerse02:05,8902:05,4802:04,30

za 17:40 : A-finale

7.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[1]01:50,13(1)03:44,60(1)05:40,37(1)07:40,72(1)
  Floor Davids01:54,4701:55,7702:00,35
2.LAGLaga[2]01:51,44(2)03:50,80(2)05:48,20(2)07:47,59(2)
  Sylke van der Kleij01:59,3601:57,4001:59,39
3.SKASkadi[5]01:53,55(4)03:53,57(3)05:52,96(3)07:51,98(3)
  Vienna van Niersen02:00,0201:59,3901:59,02
4.GYAGyas 1[3]01:55,31(5)03:56,31(5)05:54,30(4)07:52,75(4)
  Marij Compagner02:01,0001:57,9901:58,45
5.AEGAegir[6]01:52,30(3)03:53,88(4)05:55,24(5)07:56,81(5)
  Eline Cox02:01,5802:01,3602:01,57
6.PROProteus[4]01:58,12(6)04:02,43(6)06:06,12(6)08:11,33(6)
  Annelouk van Mierlo02:04,3102:03,6902:05,21

Acties

Terug