Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

112: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
4 races

za 09:30 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[6]01:43,03(1)03:36,55(1)05:32,44(1)07:27,37(1)
  Suzanne van Os01:53,5201:55,8901:54,93
2.LAGLaga[3]01:45,79(2)03:39,64(2)05:34,79(2)07:29,59(2)
  Femke van der Laan01:53,8501:55,1501:54,80
3.THEThêta[5]01:47,04(3)03:43,54(3)05:38,85(3)07:35,14(3)
  Femke Coops01:56,5001:55,3101:56,29
4.ASOAsopos[2]01:59,73(5)03:56,85(5)05:54,48(4)07:50,64(4)
  Djoeke Lammerse01:57,1201:57,6301:56,16
5.PROProteus[4]01:53,70(4)03:54,18(4)05:55,22(5)07:53,71(5)
  Mieke van der Mispel02:00,4802:01,0401:58,49

za 09:35 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.PELPelargos[5]01:43,05(1)03:32,27(1)05:24,63(1)07:17,30(1)
  Judith de Winter01:49,2201:52,3601:52,67
2.OKEOkeanos[4]01:43,75(2)03:36,29(2)05:27,10(2)07:18,77(2)
  Vera Schuit01:52,5401:50,8101:51,67
3.SKOSkøll/Njord[1]01:44,70(3)03:36,52(3)05:29,58(3)07:21,28(3)
  Rosemarijn Streefkerk01:51,8201:53,0601:51,70
4.ARGArgo[6]01:47,21(4)03:39,97(4)05:34,69(4)07:26,99(4)
  Merel van Moorst01:52,7601:54,7201:52,30
5.VIDVidar/Asopos/Skøll[2]01:48,89(5)03:45,88(6)05:44,43(5)07:41,78(5)
  Julia Verbruggen01:56,9901:58,5501:57,35
6.PHOPhocas[3]01:49,96(6)03:45,52(5)05:45,32(6)07:44,61(6)
  Lina van Geffen01:55,5601:59,8001:59,29

za 09:40 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[2]01:41,59(3)03:28,41(1)05:20,30(1)07:12,59(1)
  Hilde Rixt Veldhuis01:46,8201:51,8901:52,29
2.SKASkadi[6]01:40,40(1)03:29,06(2)05:21,52(2)07:12,94(2)
  Iris van Willegen01:48,6601:52,4601:51,42
3.NERNereus[5]01:40,72(2)03:31,57(3)05:23,70(3)07:15,83(3)
  Aaf Vos01:50,8501:52,1301:52,13
4.TRITriton[1]01:43,59(4)03:33,22(4)05:26,52(4)07:19,81(4)
  Marlies Buné01:49,6301:53,3001:53,29
5.GYAGyas[4]01:48,75(6)03:40,65(6)05:34,82(6)07:27,81(5)
  Rosanne Fischer01:51,9001:54,1701:52,99
6.ORCOrca[3]01:46,37(5)03:37,88(5)05:32,98(5)07:29,50(6)
  Veerle Van den Meerschaut01:51,5101:55,1001:56,52

za 15:50 : A-finale

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[1]01:44,75(1)03:31,05(1)05:24,50(1)07:18,05(1)
  Iris van Willegen01:46,3001:53,4501:53,55
2.PELPelargos[2]01:49,33(5)03:39,39(4)05:34,31(2)07:29,42(2)
  Judith de Winter01:50,0601:54,9201:55,11
3.AEGAegir[3]01:47,56(3)03:37,52(3)05:35,82(3)07:31,16(3)
  Hilde Rixt Veldhuis01:49,9601:58,3001:55,34
4.NJONjord[4]01:44,93(2)03:37,31(2)05:37,10(4)07:36,42(4)
  Suzanne van Os01:52,3801:59,7901:59,32
5.OKEOkeanos[5]01:49,06(4)03:43,84(5)05:42,33(5)07:43,48(5)
  Vera Schuit01:54,7801:58,4902:01,15
6.LAGLaga[6]01:52,45(6)03:50,89(6)05:50,20(6)07:55,23(6)
  Femke van der Laan01:58,4401:59,3102:05,03

Acties

Terug