Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

103: HDev 2x (Development Klassement)

Heren development dubbeltwee
4 races

za 12:25 : voorwedstrijd 1

5.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[2]01:41,80(1)03:34,90(1)05:34,06(1)07:28,63(1)
  Sjoerd van Loon01:53,1001:59,1601:54,57
2.ORCOrca[5]01:44,90(2)03:38,81(2)05:37,37(2)07:34,49(2)
  Douwe Rietveld01:53,9101:58,5601:57,12
3.PROProteus 2[3]01:47,29(3)03:42,87(4)05:42,92(4)07:37,86(3)
  Joram Nottrot01:55,5802:00,0501:54,94
4.NERNereus[4]01:47,54(4)03:42,33(3)05:42,53(3)07:40,05(4)
  Raymond Huisman01:54,7902:00,2001:57,52

za 12:30 : voorwedstrijd 2

5.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[2]01:44,93(1)03:40,53(1)05:38,65(1)07:35,66(1)
  Sebastiaan Pach01:55,6001:58,1201:57,01
2.GYAGyas[5]01:45,30(2)03:42,49(2)05:41,92(2)07:38,95(2)
  Jasper Schaap01:57,1901:59,4301:57,03
3.PHOPhocas 1[3]01:48,96(4)03:49,50(4)05:47,96(4)07:42,11(3)
  Nick Harmsen02:00,5401:58,4601:54,15
4.TRITriton[4]01:48,63(3)03:48,36(3)05:46,98(3)07:44,26(4)
  Casper van der Steen01:59,7301:58,6201:57,28

za 12:35 : voorwedstrijd 3

5.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[2]01:47,98(2)03:39,69(1)05:32,37(1)07:29,12(1)
  Reinder Droppers01:51,7101:52,6801:56,75
2.AEGAegir[5]01:47,39(1)03:42,07(2)05:37,02(2)07:34,49(2)
  Jordy Leusink01:54,6801:54,9501:57,47
3.NJONjord[6]01:52,93(3)03:47,55(3)05:42,04(3)07:39,46(3)
  Jonathan Katzman01:54,6201:54,4901:57,42
4.PROProteus 1[4]01:53,20(4)03:55,19(4)05:59,20(5)07:59,49(4)
  Vincent Wijdeveld02:01,9902:04,0102:00,29
5.PHOPhocas 2[3]01:57,18(5)03:58,80(5)05:58,52(4)07:59,76(5)
  Jason Peters02:01,6201:59,7202:01,24

za 17:00 : A-finale

7.0 m/s, 30° (NNO), 48% wind tegen, 52% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[2]01:47,89(3)03:41,61(2)05:29,98(1)07:25,15(1)
  Reinder Droppers01:53,7201:48,3701:55,17
2.SKASkadi[1]01:45,89(1)03:38,44(1)05:32,77(2)07:30,93(2)
  Sebastiaan Pach01:52,5501:54,3301:58,16
3.VIDVidar[3]01:46,55(2)03:42,31(3)05:36,27(3)07:35,32(3)
  Sjoerd van Loon01:55,7601:53,9601:59,05
4.ORCOrca[6]01:49,08(4)03:44,88(4)05:39,16(4)07:39,33(4)
  Douwe Rietveld01:55,8001:54,2802:00,17
5.AEGAegir[5]01:51,26(6)03:49,78(6)05:46,34(5)07:47,47(5)
  Jordy Leusink01:58,5201:56,5602:01,13
6.GYAGyas[4]01:49,68(5)03:48,29(5)05:47,00(6)07:48,82(6)
  Jasper Schaap01:58,6101:58,7102:01,82

Acties

Terug