Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

102: HEj 8+

Heren eerstejaars acht
4 races

za 09:45 : voorwedstrijd 1

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[5]01:29,87(1)03:03,63(1)04:41,00(1)06:20,16(1)
  Paolo Pantano01:33,7601:37,3701:39,16
2.ARGArgo[2]01:31,23(2)03:07,60(2)04:46,38(2)06:25,83(2)
  Jaap van der Kolk01:36,3701:38,7801:39,45
3.SKASkadi[4]01:31,68(3)03:08,17(3)04:46,84(3)06:26,07(3)
  Thijs Hoogenraad01:36,4901:38,6701:39,23
4.TRITriton[3]01:32,54(4)03:11,16(4)04:49,42(4)06:29,06(4)
  Steven Bos01:38,6201:38,2601:39,64

za 09:50 : voorwedstrijd 2

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[6]01:28,24(1)03:01,22(1)04:37,42(1)06:13,78(1)
  Lars Kreiter01:32,9801:36,2001:36,36
2.OKEOkeanos[4]01:29,30(2)03:03,56(2)04:41,50(2)06:19,37(2)
  Jaromir Hartog01:34,2601:37,9401:37,87
3.THEThêta[5]01:31,99(4)03:07,23(3)04:45,26(3)06:24,14(3)
  Samuel López Knaapen01:35,2401:38,0301:38,88
4.PROProteus[3]01:30,75(3)03:08,03(4)04:47,58(4)06:28,85(4)
  Valentijn Mahieu01:37,2801:39,5501:41,27
5.PHOPhocas/Vidar[2]01:33,38(5)03:11,46(5)04:51,68(5)06:31,07(5)
  Hessel van Vilsteren01:38,0801:40,2201:39,39

za 09:55 : voorwedstrijd 3

4.0 m/s, 70° (ONO), 89% wind tegen, 11% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[6]01:29,69(1)03:04,62(1)04:43,28(1)06:21,92(1)
  Jelte Koops01:34,9301:38,6601:38,64
2.NJONjord[3]01:31,10(3)03:06,75(2)04:45,08(2)06:22,27(2)
  Jaro Hartsuiker01:35,6501:38,3301:37,19
3.SKOSkøll[5]01:30,76(2)03:06,75(2)04:45,70(3)06:24,63(3)
  Marten Steketee01:35,9901:38,9501:38,93
4.VIDVidar[4]01:32,09(4)03:10,04(4)04:48,23(4)06:26,43(4)
  Luc Zuijderwijk01:37,9501:38,1901:38,20
5.ORCOrca[2]01:34,43(5)03:14,92(5)04:57,75(5)06:41,56(5)
  Casper Bakker01:40,4901:42,8301:43,81

za 15:55 : A-finale

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[2]01:31,64(2)03:06,47(1)04:43,37(1)06:21,89(1)
  Paolo Pantano01:34,8301:36,9001:38,52
2.NERNereus[4]01:30,95(1)03:07,67(2)04:47,22(2)06:28,28(2)
  Lars Kreiter01:36,7201:39,5501:41,06
3.OKEOkeanos[6]01:32,39(3)03:12,19(4)04:52,51(3)06:32,24(3)
  Jaromir Hartog01:39,8001:40,3201:39,73
4.ARGArgo[1]01:33,74(4)03:11,52(3)04:53,36(4)06:33,69(4)
  Jaap van der Kolk01:37,7801:41,8401:40,33
5.NJONjord[5]01:34,98(5)03:16,68(5)05:03,94(5)06:52,32(5)
  Jaro Hartsuiker01:41,7001:47,2601:48,38
6.GYAGyas[3]01:35,26(6)03:18,59(6)05:08,32(6)06:55,73(6)
  Jelte Koops01:43,3301:49,7301:47,41

Acties

Terug