Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

101: HEj 4+

Heren eerstejaars vier-met
4 races

za 14:35 : voorwedstrijd 1

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir 3[4]01:49,50(2)03:41,49(1)05:38,10(1)07:36,14(1)
  Joris Pereboom01:51,9901:56,6101:58,04
2.PROProteus[5]01:47,69(1)03:47,74(4)05:44,15(4)07:40,02(2)
  Gilles Deiters02:00,0501:56,4101:55,87
3.LAGLaga/Proteus[2]01:51,98(4)03:45,51(3)05:43,58(3)07:41,17(3)
  Haig Eyskens01:53,5301:58,0701:57,59
4.ASOAsopos 1[3]01:51,56(3)03:43,84(2)05:41,18(2)07:41,98(4)
  Niels Levelt01:52,2801:57,3402:00,80

za 14:40 : voorwedstrijd 2

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[3]01:43,21(1)03:39,16(1)--07:38,68(1)
  oscar Smits01:55,95
2.AEGAegir 1[6]01:44,58(2)03:41,63(2)--07:43,17(2)
  Gerard Houwink01:57,05
3.AEGAegir 2[5]01:44,96(3)03:43,60(3)--07:44,80(3)
  Remco Hof01:58,64
4.SAUSaurus[2]01:50,32(5)03:48,99(4)--07:46,83(4)
  Nykle Krijgsveld01:58,67
5.NJONjord[4]01:49,55(4)03:49,39(5)--07:54,68(5)
  Wolf Meijer01:59,84

za 14:45 : voorwedstrijd 3

6.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.EUREuros[6]01:50,35(2)03:45,84(1)05:39,92(1)07:38,20(1)
  Emiel Tempelman01:55,4901:54,0801:58,28
2.VIDVidar[4]01:51,01(3)03:48,75(3)05:47,48(3)07:44,71(2)
  Bas Bremer01:57,7401:58,7301:57,23
3.TRITriton/Okeanos[3]01:48,59(1)03:47,31(2)05:46,35(2)07:46,32(3)
  Jip Claassens01:58,7201:59,0401:59,97
4.ASOAsopos 2[5]01:51,34(4)03:53,78(4)05:52,63(4)07:52,84(4)
  Robert Porter02:02,4401:58,8502:00,21
5.TRITriton/Skadi[2]01:55,96(5)03:57,49(5)05:56,79(5)07:53,81(5)
  Tom Prevaes02:01,5301:59,3001:57,02

za 17:45 : A-finale

7.0 m/s, 40° (NO), 57% wind tegen, 43% vanaf bakboord
pos.ploegbaan500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[1]01:43,47(1)03:33,68(1)05:26,70(1)07:19,08(1)
  oscar Smits01:50,2101:53,0201:52,38
2.AEGAegir 3[2]01:44,55(2)03:36,25(2)05:28,75(2)07:21,45(2)
  Joris Pereboom01:51,7001:52,5001:52,70
3.EUREuros[3]01:47,93(3)03:38,00(3)05:33,32(3)07:27,74(3)
  Emiel Tempelman01:50,0701:55,3201:54,42
4.VIDVidar[4]01:49,88(5)03:44,96(5)05:45,84(4)07:42,14(4)
  Bas Bremer01:55,0802:00,8801:56,30
5.AEGAegir 1[5]01:48,15(4)03:43,05(4)05:46,25(5)07:43,82(5)
  Gerard Houwink01:54,9002:03,2001:57,57
6.PROProteus[6]01:50,46(6)03:46,81(6)05:50,45(6)07:49,40(6)
  Gilles Deiters01:56,3502:03,6401:58,95

Acties

Terug